jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tu zobaczcie, co prawda po angielsku ale plynnie http://www.advert.website/ch2.html
0
ja też
0
Wszyscy tu się denerwują, rozpisują i rozładowują frustrację.. lepiej uczcijmy to wydarzenie minutą ciszy na LA Rambli
1
Może to jak w filmach, przyszła wróżka i zamieniła ich duszami i teraz Suarez jest w ciele Benzemy
2
Serio Vidal mecz do zapomnienia? Pique średni mecz? Coś Ty oglądał
0
No nareszcie ta kopanina się skończyła. Ciężko było patrzeć na tych amatorów. To o której gra nasza Barca?
2
Moje oczy krwawią..
18
Tak gadacie na Valverde, a facet ma jaja. Posadził Ronaldo na trybunach
2
Serio podoba Ci się ta Barca? Z rekordowym budżetem na pensje zawodników, setkami milionów wydanymi na wzmocnienia i z tym trenerem? podziwiam
8
Cóż. Szkoda ostatnich lat Leo w Barcy. Przy tym trenerze nic wielkiego nie wygramy.
1
No na pewno wystawi kontuzjowanego Arthura
1
za 300mln czemu nie
4
Dna Realu.
15
To jest plan. Niech oni kupią tego młodziana, a my im wyrwiemy najlepszą 9 na świecie - Karima
0
U nas jest tak, że jeżeli już jako pierwsi wyjdziemy na prowadzenie, to się cofamy i rozgrywamy piłkę między obroną, a Matsem.
4
Pax, 90% Twoich komentarzy po meczach to hejt na Semedo. Dla Ciebie w meczu z Realem pewnie Roberto zagrał lepiej niż Semedo chociaż nie wybiegł na murawę.
1
Super opcja na przyszłość ale i tak Alba będziw grał do zaj...nia tak jak Rakieta
0
Tobie Luis to komunikacji od kilku miesięcy brakuje.
0
I podsumowując to co się wydarzyło, problemem nie jest wynik, a nasza gra. Wygrana Bilbao byłaby uczciwym rozstrzygnięciem i tylko Mats wie jak to uratował
2
Niektórzy zrozumieją na koniec sezonu, że byli ślepi i głusi kiedy inni mówili, że źle się dzieje
3
Czy serio zawodnicy muszą u nas grać za zasługi? Trener nie widzi w jakiej są formie niektórzy z nich? Wiem, że czasami serce nie wystarczy ale wolałbym Boatenga co lata jak szalony cały mecz bo wie, że taka okazja może się nie powtórzyć, niż Suareza co przepuszcza piłkę do nikogo, podaje do przeciwnika mając pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, ciągle macha tymi łapami i dyskutuje z sędzią. A w końcówce przy wybiciu bramkarza wyskakuje do piłki rękami po czym kłóci się, że nic nie było mimo, że z najwyższych sektorów na stadionie każdy widział rękę.
0
Serio nie widzisz naszej gry? Czy tylko nie chcesz widzieć jak obecna Barcelona jest słaba z tym trenerem?
1
Wszystko wskazuje na to, że na Gran Derbi będziemy jechali do Madrytu z 3 pkt przewagą bo w meczu z Sevillą tuż przed meczem z Realem trzeba będzie rotować, a Sevilla będzie chciała zemścić się za ostatnie porażki z nami.
4
Dopiero wszyscy nabijali się z formy Realu, a teraz uwaga - ten według wielu najsłabszy Real od lat, bez CR7 traci do nas 6pkt w tabeli, gra rewanż pucharu Hiszpanii u siebie po dobrym wyniku na wyjeździe, a dodatkowo dalej gra w LM.
Gramy w tym sezonie, po za pojedyńczymi meczami mega piach. W kilku meczach ratował nam tyłek Leo bądź Dembele ale to co gramy to jakaś masakra. Brońcie sobie Valverde ale porównując choćby budżety Barcelony lub Realu, a pozostałych klubów to my mamy obowiązek wygrywać i dominować większość spotkań.
Wystarczy, że ktoś zagra agresywniej i jest płacz i popełniamy błędy jak dzieci.
Busi, Suarez, Rakitic czy Roberto, to nie są obecnie zawodnicy na poziomie Barcy
0
U nas nie ma typowego ataku. Coutinho kręci się przy linii środkowej boiska, Messi biega przy linii bocznej wracając często do środka w celu rozegrania piłki, Suarez również się cofa do rozegrania. Kto ma strzelać bramki?
Suarez jest w fatalnej formie, ciężko się ogląda te jego podania do nikogo i ciągłe machanie rękami
1
Masakra ta nasza gra. Suarez błąd za błędem. Ataku nie mamy. Nie wiem jak my niby chcemy LM wygrać.
Takie City nas zje.Sam Messi nam wszystkiego nie wygra
8
1:46 wczoraj widziałem tą akcję w meczu ale realizator nie dał żadnej powtórki jak Portugalczyk objeżdża Modrica
Swoją drogą ciekaw jestem jakby Semedo grał na pozycji RW. Jest świetnie wyszkolony technicznie, zwinny i błyskotliwy. Nie ma jednak wykończenia i instynktu zabójcy ale może jakby potrenował.. :)
Mam tam jednak Leo, Dembele i Malcoma więc chyba lepiej aby grał jako obrońca włączający się do akcji, jak Alba
5
Akurat Cou w tym meczu nie istnial, a Busi robil juniorskie bledy
0
juz.
2
Miejmy nadzieje, ze De Jong zmobilizuje go do ogarniecia tylka, a jao nie to zastapi go w podstawie