0

Nie zgadzam sie. Lekarze zarabiaja za dużo. Są arogantcy, za nic maja życie ludzkie.
W Polsce studiuja za darmo, za granica biorã kredyty żeby ukończyć studia.
Znam 3 lekarzy. Najbiedniejszy zarabia 13 tys miesiecznie. Nawet czasami opowiada jak mu sie nie chce życia ratować za tak smieszne pieniadze.

0

Placa klauzule i jest ich jak Neymar. Innej opcji nie widze

0

To jak kiedyś na stadionie dziesieciolecia w Wawie. Filmy byly do kopienia na cd przed premiera w Polsce :)

3

Skoda Octavia II po faceliftingu

16

Myslisz ze 90 minut na boisku z 1 druzyna da mu wiecej niz 2000 min w meczach druzyny B?

3

Spokojnie, wrócił się tylko przepakować i wieczorem leci na Ibizę

3

Oby mu się walczak nie wyłączył jak Turanowi po przyjściu do nas

0

A jaką masz gwarancję, że przyjdzie do nas jakiś rozgrywający z topowego europejskiego klubu za 150-200mln i w pierwszym sezonie będzie stanowił o sile zespołu? Barca nie takich graczy widziała, którzy gdzie indziej grali pierwsze skrzypce, a w Barcy pierwszy sezon mieli przeciętny

20

Wiem, że może jeszcze Arthur to nie poziom Xaviego ale na litość Boską. Ludzie opamiętajcie się. To nie jest tak, że jedzie sobie Abidal czy wczęsniej Robert na wycieczkę do Brazyli i patrzy "oooo ten to fajnie kopię gałę, kupię go sobie do Barcy". To są długie analizy, opinie rożnych specjalistów itd. Wiadomo, może coś się nie udać jak np. z Gomesem ale nie możemy kupować samych graczów z TOPu po 200mln. Czasami trzeba zaryzykować. Gościu ma predyspozycje, a co z tego wyjdzie zobaczymy. Przestańcie biadolić, że on nie grał w Europie, jest młody itd. Co to ma za znaczenie. Dajmy mu szansę jak Paulinho.
Co do Vidala to skoro trener uważa, że potrzebuje takiego gracza to czemu mają go nie kupić? To jest przemyślana, przeanalizowana decyzja. Czy dobra? Okaże się jak zawsze po sezonie.

1

Eeee? Przeważnie na RM grał Gomes lub Rakitic gdy Dembele był kontuzjowany kolego. Teraz doszedł Malcom, który również jest prawym pomocnikiem.
Grając 442 to na LM Coutinho, CM Rakitic, Sergio lub za nich np. Arthur czy Vidal, RM Dembele lub Malcom. Jest jeszcze Sergi Roberto co może grać na CM lub RM.

0

Bo Roberto to pupilel trenerów Barcy oraz wychowanek, a poprawność polityczna daje mu na starci 70% więcej szans na regularnã grę. Analizując ostatni sezon. co taki Denis czy Semedo zagrali pare meczŏw z rzędu i ich gra wyglãdała coraz lepiej, trener sadzał ich na ławce. Jak prowadziliśmy 3:0 to Denis wchodził na 8 min, a Semedo na 2 min. Jak mieli łapać rytm meczowy?

Skoro Roberto jest tak świetny to dlaczego MŚ to w tv oglądał? Semedo zresztã też. Wniosek jest taki, że powinniśmy sprzedać obu bo obaj są za słabi na grę na PO, a przy obecnej konkurencji w pomocy, taki Roberto rŏwnież wypada blado.

2

Zobacz ile Iniesta zdobył goli dla Barcy w ostatnich 3 sezonach i ile zaliczył asystm Patrząc na gołe statystyki to Paulinho czy Rakitic bili go na głowę, nie wspominajãc o Coutinho. Szybki wniosek Twoim tokiem rozumowania: Iniesta był jednym z najgorszych pomocników w drużynie

0

Lepszy Roberto ktŏrego byle leszcz objeżdżał jak dziecko oraz osłabił nas w meczu z Realem przez własną głupotę

4

Polecam kupic jakis porzadny TV i kanaly TV z meczami Barcy bo na telefonie nie bardzo widzisz gre.

0

Jakby nam w 44 nie zburzyli Warszawy to też by było ładniej.
Niemcy to pięknie rozegrali. Przegrywajac wojne byli w leoszej sytuacji niz Polska

0

Wszystko fajnie, pięknie ale ktoś wie dlaczego Bayern chce się pozbyć zawodnika, który miałby dać jakość naszej pomocy?

33

Nie lubię takich wywiadów. Wszystko zawsze musi być pięknie i poprawnie.

A co oni mieli powiedzieć, że kolega z drużyny to przeciętny grajek albo że wcześniej na oczy go nie widział?

Zabrakło pytania o Leo i wazelina by się rozlała na ich piękne fotele.

7

Co Ty gadasz. W zeszłym sezonie Semedo zjadał Roberto na obronie. Wszyscy objeżdżali Roberto jak dziecko. Obejrzyj powtórki.

4

Odchodzi Vidal, przychodzi Vidal.

2

Będzie super jak Vidal do nas dołączy. To profil zawodnika podobny do Paulinho. Fajnie, że jest walczakiem jednak martwi mnie, że podobnie jak Ramosowi wyłącza mu się czasami myślenie i osłabia drużynę w najmniej odpowiednim momencie

14

Jak zmiana obuwia sprawi, że przestanie się sam przewracać i wywalać o własne nogi oraz zacznie regularnie trafiać w bramkę to super news.

1

Pytanie po co nam Thiago mając Arthura i Alenie + Sergi Roberto. Ktoś z tej trójki musiałby się pożegnać z drużyną kosztem zawodnika, który nie jest decydujący dla słabo grającego Bayernu.

30

*Wywiad zawierał lokowanie produktu :)

0

Brakuje Neymara i CR7 chyba, że po prostu już ich nie widać na filmie bo nurkują.

0

Nie wiem czym sie niby wyroznia. Statystyki ma fatalne.

6

Noo super. I kupmy na lawke Griezmana, Pogbe, Pjanica, Rabiota i jeszcze z 3 grajkow. Wszyscy chetnie usiada na lawce w druzynie gdzie w 90% spotkan trener nie wykorzystal 3 zmian..
Nie wiem gdzie takich chetnych pilkarzy znajdziesz ze swiatowego TOPu

0

Jedno mnie nie cieszy jeżeli chodzi o przejście Malcoma. To już pewne, że nie przyjdzie do nas Hazard.

0

To tak jak kiedyś prezes lotto powiedział, że spodziewają się większej ilości kumulacji... w grze losowej haha

2

złożył ofertę ale stracił negocjacje? WTF? Polska język trudna język dla translatora

0

Dembele kolego grywał w Borussi również na lewym skrzydle. Jest obunożny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?