3

Co za gościu, szczena opadła..

0

czemu?

0

Ma ktoś link do meczu Ajaccio?

2

Jakiemu klubowi kibicujesz? :)

1

Tak jak nas katują tą reklamą "How was Spain?" to powinni piłkarzy Barcy katować przed każdym meczem LM przyszłego sezonu filmikiem 'How was Rome?"

12

Nie mogę Was słuchać. Sprzedajmy wszystykich i grajmy tylko jednym składem, albo kupmy na rezerwe Pogbe, Dybale, Chielliniego i Eriksena..

0

Zawodnik prześcieradeł w prześcieradle. Wszystko się zgadza :)

5

Ocena dla Suareza to chyba żart. On powinien dostać ocenę 0,5 za bramkę bo generalnie zagrał na poziomie poniżej dna.

1

No i kto złamał linie spalonego? Nasz genialny S.Roberto

6

Nie sprzedajemy Gomesa. Cóż za gol. Jest genialny!

1

I dalej Sergi Roberto jest cienki jak bolka trampki więc mieli rację :)

0

Kurde a jak zdyskwalifikują i nie wygramy Trofeo Mandela? Toż to ważniejsze niż jakaś Liga Europy czy Liga Mistrzów

0

A to La Liga nie zawiesiła Sergi Roberto na 4 mecze? To jest mecz promocujący La Liga więc...? :)

11

Suarez końcówkę sezonu ma fatalną. Śmiejemy się z Benzemy ale ostatnio poziom prezentują podobny

3

Dembele jak dziś czaruje

8

Transmisja nie działa..

9

Tym bardziej, że gramy w niedzielę :)

1

Dennis Shepard Bring you home

7

I tak za 3 miesiace zaczynacie od nowa w fifa19. Szkoda zycia Panowie na gre, gdzie decyduja skrypty, a nie umiejetnosci

0

nie czaję :)

2

Najlepsze jest to, że reprezentacja Francji również stała się czarnym koniem nadochodzących MŚ. Ahh ta napoleońska uroda

1

Oglądałem wszystkie odcinki jak byłem dzieckiem na Polonia1. Obecnie mam pościągane z netu wszystkie i czekam aż syn podrośnie to obejrzymy od nowa razem :) Chyba jeszcze lepsza bajka o piłce to "Piłka w grze".

2

Grecja też potężnej drużyny nie miała, a Euro wygrała. Może teraz nasza kolej? Nie wiem po co ten prześmiewczy komentarz. "Polaczkiem" to Ty jesteś i pewnie kibicem sukcesu

7

Dzisiaj Suarez to prawdziwy sabotażysta. Nie strzela setek, nie umie podać piłki, a w końcówce kradnie czas dla Levante

0

Dajcie Coutinho. Suarez oddaj tą piłkę

0

Alba to ma coś nie tak z głową. Wjeżdża w gościa nogi pokazuje, że nic nie ma

6

Suarez to dziś dno i kilo mułu. Niech ten Griezman lub inny przychodzi

2

ale Suarez gra dziś kupe, dajcie szanse Paco

2

Grał Messi.. a to jest wieeeeeeeeeelka różnica

0

Tak ale dopiero po 80 minucie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?