0

Ale mialem dzisiaj koszmar senny. Snilo mi sie ze przegralismy z Roma 3:0 i odpadlismy z LM. Dobrze, ze jestesmy Barcelona i taki scenariusz jest niemozliwy... oh wait

2

Jedno jest pewne, dzisiejszy mecz zapadnie na długo w pamięci naszej jak i innych kibiców. W zeszłym roku dokonaliśmy niemożliwego eliminując PSG, w tym roku dokonaliśmy niemożliwego odpadając z Romą.
Gramy jedno wielkie gów** większość sezonu. Przebłyski Messiego nas ratowały, a w LM nijaki own goal. Potrzeba zmian, wielu zmian w naszej drużynie żeby coś drgnęło. Kasa uderzyła naszym grajkom do głowy. Za to ile oni zarobili hajsu dzisiaj to ja też mogłem wyjść i postać na murawie..

0

Najlepsze będzie jak jeszcze nie wygramy majstra, a i w pucharze polegniemy. Po sezonie odejdzie Umtiti, Iniesta, być może Messi po tym ostatnim wpisie Neymara i będzie wesoło. Mówiąc szczerze nie płakałbym. Nawet jak mamy nic nie wygrać kolejne 3 sezony to zbudujmy drużynę na młodych chłopakach głodnych gry, a nie na celebrytach i multimilionerach

0

Nasi 30 latkowie oraz Valverde chyba postawili cały swój majątek na awans Romy u buka. Jak ja się cieszę, że nie awansowaliśmy. Przecież taki Liverpool czy Real by z nas miazgę zrobił

4

hahahaha frajerzy bo inaczej ich nazwac nie mozna

6

Jestem przekonany, że jak my nie strzelimy to Roma coś wepchnie w ostatnie 5 minut. Gdzie są zmiany, gdzie jest trener?

0

Masakra co gramy

1

Panowie da ktoś link działający?

0

ma ktoś link do meczu? mnie cały czas wywala

1

Valverde to geniusz. Potrzeba nam kogoś z przodu szybkiego to mamy ..Roberto

1

Nasza gra ewaluowała za czasów Valverde z "tiki-taka style" na "chaos style"

0

Jak Roma strzeli na 2:0 to już nas dojadą. Gramy jak ciamajdy. Śmialiśmy się z PSG, a jak tak dalej pójdzie podzielimy ich los

2

Grając z Robeto w składzie gramy w 10

1

Idź czuwać przy pomniku, a nie na necie siedzisz

0

ale kupe gramy. Teraz każdy marzy żebyśmy awansowali i aby na nas trafić w półfinale

0

Były już oceny za pierwszy mecz z Romą? Bo nie kojarzę żebym je widział, a już za Legnes są

0

Z calej grupki w Barcy zostal tylko Leo

0

Suarez i Roberto ocena 1

0

Hahha Mata chcial sie po prostu rozgrzac w poprzedniej akcji

0

Ale sie bawimy masakra. Zle to sie skonczy

1

Roberto jest ostatnio fatalny.

7

D Suarez za Inieste i Dembele za Roberto i jedziemy

1

Waka waka i own goal rzadza

0

A owm goal strzelil kiedys hat tricka w LM?

5

Semedo zjada na PO Roberto

0

Na wstępnie chcę podkreślić, że wczorajsza bramka CR7 była świetna, jedna z najpiękniejszych w LM jakie widziałem. Była siła, precyzja i piękne złożenie się do strzału.

Zastanawia mnie tylko czasami jak to jest z tymi przepisami:
1. Faule - za to samo za co dyktują faul w środku pola, za to samo w polu karnym nie ma faulu - nie ma karnego. Skoro dane wykroczenie jest faulem to nie powinno mieć znaczenia w jakim sektorze boiska ma miejsce?
2. Żółte kartki - ile to razy widzimy, że sędzia nie daje za bandycki atak na nogi żółtej kartki no bo już jakiś zawodnik ma żółtą kartkę. W przypadku gdyby jej nie miał, to żółtko murowane.
3. Za wysoko podniesiona noga - często jest tak, że ktoś podniesie nogę na wysokość brzucha przeciwnika i dostaje żółtko za niebezpieczne zagranie, a zawodnik strzela z przewrotki mając kolano na wysokości głowy przeciwnika i zachwycamy się pięknym golem. Z drugiej strony jak obrońca w takiej sytuacji ma interweniować? Ma ryzykować kopnięcie kolanem lub stopą z całym impetem z głowę i zostać kaleką do końca życia?

Do czego zmierzam? Każdy z Was się zgodzi, że dla piękna footballu takie sytuacje jak strzały z przewrotek, woleje i inne strzały z powierza nie powinny być gwizdane (i nie są w większości) ale nie powinno być czegoś takiego przewinienie typu "za wysoko uniesiona noga" w środku pola o ile faktycznie nie doprowadza do faulu. Tak samo faul powinien być faulem nie zależnie gdzie ma miejsce. Identyczna sytuacja dotyczy żółtych kartek

P.S. Widzę, że sędziowie wyznają podwójne standardy i zasady jak mój brat odnośnie zdrady swojej dziewczyny. Ma zasadę, że w pupę i na wyjeździe się nie liczy :)

Miłego dzionka Ziomki.

2

Tam była noga za wysoko podniesiona. Nie powinni uznać tej bramki
........
Nie no trolluję :) bramka przepiękna tak jak Krisztiano

3

Zyjmy dalej historia i meczem z PSG. Roberto jest fatalny na PO i nic tego nie zmieni

0

Kurde czemu do nas nie dolaczyl Banega zamiast Paulinho

0

I po meczu na LR naczytam sie jak to Denis nie zmienil obrazu gry i jak to dostal swoja szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?