jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahahaha Jasina doszedł do głosu.
0
Buli Buli co za technika
1
Na to samo zwróciłem uwagę. Oni nie myślą co gadają
0
Cóż za przyjcie piłki najlepszego piłkarza na świecie :)
1
Mbappe to mi przypomina z budowy ciała i ruchów Ronaldo (tego prawdziwego).
Fajna jest różnica budowy działa między 18 letnim Mbappe, a naszym Dembele
0
Oj Neymara jak nic zabraknie w rewanżu.
1
Neymar to jednak nie ma głowy. Nigdy nie zostanie najlepszy na swiecie z taką głową.
0
Chyba w splot dostał
PS. A nie, chyba jednak bark wyskoczyl
0
Postawiłem, że w dzisiejszym meczu będą co najmniej 4 żółte kartki. Widzę, że mam szanse :)
0
Nie no bajka. Dźwięk jest szybszy niż obraz.. uwielbiam to. Ma ktoś jakiś link na necie dobrej jakości? ;)
5
Kroos powinien żółtą kartę dostać, zdecydowanie
0
Ten głos komentatorów to chyba zbiera mikrofon sędziego na murawie :D
0
Gdzie Thago Silva? Sraczka znowu?
0
Real nie odpadnie i nie przegra dziś. Jestem o tym przekonany.
5
To co, dzisiaj 3:1 dla Realu? Jestem przekonany, że zmobilizuje się na całego, a dalej pakę mają jedną z najlepszych na świecie. PSG będzie zależało żeby coś ustrzelić na wyjeździe, a Realowi w to graj. Oni będą chcieli zagrać na 0 z tyłu więc nastawią się na kontry, a jak oni kontrują..każdy wie.
2
Szkoda ze z Getafe mu sie nie chcialo czarowac
2
Szkoda tego wczorajszego meczu zwłaszcza, że mamy za tydzien Eibar, które jest na fali. Tak można by wystawić rezerwy na mecz z nimi jednak w aktualnej sytuacji nie bardzo możemy ryzykować kolejną stratę punktów.
Z drugiej strony nie czaję trochę zmian podczas meczu. Coutinho powinien przejść na LW po wejściu Iniesty,a Alba na LB.
Brakuje podań z klepki, szybkich zagrań. Dziwnie również wczoraj się ustawialiśmy bo przy ataku skrzydłem, zawodnicy trzymali się w okolicach pola karnego obu skrzydeł, a środek był niemal pusty jeśli chodzi o naszych graczy.
1
Real gra coraz lepiej
0
Według mnie błędy trenera. Powinien był wejść Iniesta za Digne i Alba przejść na LB. Cou powinien przejść na LW.
Słabe zmiany dzisiaj.
0
Masakra ten mecz. Gramy mega piach
69
Zależy mi, żeby Barca wygrała z Chelsea ale jest chyba osoba, dla której wygrana Barcy może być wyjątkowo radosna.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN
Gościowi wszystkie mecze już weszły. Została Barca..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dalej nie rozumiem po co Denis zostal jak mial oferty z Włoch
0
Wczoraj patrzyłem składy to Sociedad będzie grał w 80% składu rezerwami.
Stawiam wysoką wygraną białych
48
Finał to nie puchar. Najpierw finał trzeba wygrać
1
Szczerze to nie jest obecnie gorszy. Iniesta daje jakoś artystyczną, wizualną ale zobacz jednak ile Ivan daje przechwytów, jakości w obronie i walki w środku pola. Rakitic nigdy nie był i nie będzie wirtuozem ale postęp piłkarski jaki zrobił jest wielki. W obecnej formie zjada takiego Modrica.
1
Powinien wejść Semedo za Roberto, natychmiast
0
Omg co ten sędzia. Mega żenada
1
Super. Brawo Andre :DD
Oh wait..
0
Sugerujesz, że baby mu trzeba?