0

Hahahahahaha Jasina doszedł do głosu.

0

Buli Buli co za technika

1

Na to samo zwróciłem uwagę. Oni nie myślą co gadają

0

Cóż za przyjcie piłki najlepszego piłkarza na świecie :)

1

Mbappe to mi przypomina z budowy ciała i ruchów Ronaldo (tego prawdziwego).
Fajna jest różnica budowy działa między 18 letnim Mbappe, a naszym Dembele

0

Oj Neymara jak nic zabraknie w rewanżu.

1

Neymar to jednak nie ma głowy. Nigdy nie zostanie najlepszy na swiecie z taką głową.

0

Chyba w splot dostał

PS. A nie, chyba jednak bark wyskoczyl

0

Postawiłem, że w dzisiejszym meczu będą co najmniej 4 żółte kartki. Widzę, że mam szanse :)

0

Nie no bajka. Dźwięk jest szybszy niż obraz.. uwielbiam to. Ma ktoś jakiś link na necie dobrej jakości? ;)

5

Kroos powinien żółtą kartę dostać, zdecydowanie

0

Ten głos komentatorów to chyba zbiera mikrofon sędziego na murawie :D

0

Gdzie Thago Silva? Sraczka znowu?

0

Real nie odpadnie i nie przegra dziś. Jestem o tym przekonany.

5

To co, dzisiaj 3:1 dla Realu? Jestem przekonany, że zmobilizuje się na całego, a dalej pakę mają jedną z najlepszych na świecie. PSG będzie zależało żeby coś ustrzelić na wyjeździe, a Realowi w to graj. Oni będą chcieli zagrać na 0 z tyłu więc nastawią się na kontry, a jak oni kontrują..każdy wie.

2

Szkoda ze z Getafe mu sie nie chcialo czarowac

2

Szkoda tego wczorajszego meczu zwłaszcza, że mamy za tydzien Eibar, które jest na fali. Tak można by wystawić rezerwy na mecz z nimi jednak w aktualnej sytuacji nie bardzo możemy ryzykować kolejną stratę punktów.
Z drugiej strony nie czaję trochę zmian podczas meczu. Coutinho powinien przejść na LW po wejściu Iniesty,a Alba na LB.
Brakuje podań z klepki, szybkich zagrań. Dziwnie również wczoraj się ustawialiśmy bo przy ataku skrzydłem, zawodnicy trzymali się w okolicach pola karnego obu skrzydeł, a środek był niemal pusty jeśli chodzi o naszych graczy.

1

Real gra coraz lepiej

0

Według mnie błędy trenera. Powinien był wejść Iniesta za Digne i Alba przejść na LB. Cou powinien przejść na LW.
Słabe zmiany dzisiaj.

0

Masakra ten mecz. Gramy mega piach

69

Zależy mi, żeby Barca wygrała z Chelsea ale jest chyba osoba, dla której wygrana Barcy może być wyjątkowo radosna.

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDM4NjM1NTcwMDrat5YdzqWlJoKB7x8%3D&kind=MAIN

Gościowi wszystkie mecze już weszły. Została Barca..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dalej nie rozumiem po co Denis zostal jak mial oferty z Włoch

0

Wczoraj patrzyłem składy to Sociedad będzie grał w 80% składu rezerwami.
Stawiam wysoką wygraną białych

48

Finał to nie puchar. Najpierw finał trzeba wygrać

1

Szczerze to nie jest obecnie gorszy. Iniesta daje jakoś artystyczną, wizualną ale zobacz jednak ile Ivan daje przechwytów, jakości w obronie i walki w środku pola. Rakitic nigdy nie był i nie będzie wirtuozem ale postęp piłkarski jaki zrobił jest wielki. W obecnej formie zjada takiego Modrica.

1

Powinien wejść Semedo za Roberto, natychmiast

0

Omg co ten sędzia. Mega żenada

1

Super. Brawo Andre :DD

Oh wait..

0

Sugerujesz, że baby mu trzeba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?