1

Coutinho niestety zna już zasady, a pierwsza z nich mówi:
1. Jak masz dobrą pozycję do oddania strzału.... podaj do Messiego

Suarez mu już przekazał :)

1

Poczekajcie, ludzie jeszcze hot dogi jedzą w tunelach na każdym piętrze

2

Iniesta

57

Byle nie wystawiał Coutinho znowu na prawym skrzydle. Wtedy nie dość, że Cou czuje się źle, Messi również ma mniej miejsca, a Suarez ląduje na lewym skrzydle

0

Jak kupimy kolejnego gracza, żeby go wystawiać na innej pozycji niż grał całe życie to nie ma sensu

1

Nic nie pokał ale nie potrzebnie go trener wystawił na prawym skrzydle. Nie mógł się odnaleźć

2

Strasznie mizerny mecz w naszym wykonaniu. Paulinho grając od 1 minuty kolejny raz słabo. Sędzie pomógł to fakt ale w naszym przypadku 5 razy zabierze, raz odda.

10

Chyba trzeba do Valverde wyslac kompilacje z Youtube z bramkami Coutinho to moze go wystawi na lewe skrzydlo. Wiekszosc jego goli to zejscie ma prawą nogę

2

Serio bawi Cie pisanie takich glupot?

1

Też uważam, że to słaba kombinacja. Powinien grać na LW, na RW Leo

3

Mnie tylko wkurza to, że praktycznie każda piłka w/przed polem karnym jest adresowana do Leo.
Alba zamiast Digne i jedziemy z nimi

0

Tez tak.mysle.

63

Specjalnie prowokujesz czy nie masz pojęcia o piłce?

0

No to wygląda na to, że gramy 4222, 433 lub 4231. Ciekawe czy Rakieta i Paulinho będą grali w linii na CDM

3

Bardziej chodzi o taką akcję medialną i nakręcenie zbiórki. To tak jakby nagle okazało się, ze ze zbiórki WOŚP kupuje sprzęt do niemieckich szpitali. Tu i tu by ratowali dzieci więc w sumie co za różnica.
Chwała im za to, że wyruszyli i pomogli. Chodzi mi tylko o nasze media (chociaż w sumie jakie WP i ONET są nasze jak to własność zagranicznych firm)

1

Tak w temacie tej całej akcji ratunkowej Mackiewicza.
Fajnie to wczoraj rozegrali. Robili zbiórkę wśród Polaków na helikopter żeby ratować naszego rodaka po czym w już nocy mówiło się, że cała akcja ratunkowa jest tak na prawdę po Francuzkę. Znając dzisiejszy świat nie zdziwię się jeżeli za uratowaniem jej nie stoi bohaterstwo, a gigantyczna kasa jaka została im obiecana.

1

Ogląda ktoś z Was ten mecz? Valencia wyszła podstawowym składem czy oszczędzają się na nas? Real ich mocno ciśnie?

0

A ja czuje, ze Real jest podrażniony i wygra z 3:1

0

Wiedząc jaki mają budżet i jakie ciśnienie na wzmocnienie składu na promocje raczej nie mogą liczyć. W tej kasie kupią 2, max 3 dobrych grajków aczkoliwek tam trenera potrzeba co potrzasnie szatnia bo nie oszukujmy sie ale zawodników mają świetnych

18

A w kubeczku herbatka po góralsku :)

26

Hahahah co on bierze. Po pierwszej połowie powinno być co najmniej 4:0 gdyby nasi wykorzystali swoje szanse, wówczas jego chłopcy mogli zostać pod prysznicem bo byłoby po meczu.
"W rywalizacji przez 180 minut nie wiem, czy to jest zasłużony zwycięzca, czy też nie. "
Rozbawił mnie na całego. Gdyby nie skuteczność w obu spotkaniach nie byłoby co z nich zbierać.

1

Ivan wczoraj zagrał bardzo dobrze ale kurcze raz bardzo zawalił za co pewnie redakcja utnie mu ocenę, gdy podał do przeciwnika i Espanyol miał bardzo groźną kontrę

32

Eh, znowu do niedzieli trzeba czekać na kolejny mecz. Po wczorajszym chcę więcej.. Barcelony.. Coutinho...chcę więcej!! :)

2

Coutinho będzie mega wzmocnieniem. Jak jeszcze Dembele dojdzie do siebie i złapie formę będzie miazga

2

Kurde strzelmy na 3:0 bo zawalu dostane

1

Powinno byc z 4:0 i spokoj. Strzelmy kurcze kolejne gole bo obawiam sie ze w koncówce znowu cos wcisną

1

Dobijmy ich w tej polowie prosze. Tyle okazji mamy

0

Aż strach pomyśleć co Valverde powiedział piłkarzom w szatni przed meczem. Wyszli jak wygłodniałe psy :D

10

Iniesta i jego przetrzymywanie piłki to jest coś niesamowitego

0

Bo takich nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?