jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Najlepszy dla nas będzie remis obu ekip
0
Szarpałbym jak Reksio szynkę :)
To chyba dziennikarka, wątpię żeby miała taką figurę siedząc na kanapie i grając całe dnie w gry :)
0
Standard. Ja też miałem wykładowców gdzie ściągaliśmy od siebie z kumplami. Im mówił, że jest ok, mi że takie rozwiązanie jest nie dopuszczalne i nie wie skąd mi wyszedł taki wynik (oni mieli identyczny i dostali 4, a ja 1).
Miałem też fajną babką co sprawdzała kolosa przy mnie i było: "hmm, tu dobrze, tu dobrze, tu dobrze.. mogę postawić panu 2... "
Taki life
8
Jezu kolejny. Mało co wie o piłce ale lubi pisać górnolotne teksty. Jakbyś się bardziej interesował to byś wiedział, że tak się mówi na Leganes w Hiszpanii więc tytuł bardzo fajny i z jajem.
1
Lepiej na wyrost ubrać się elegancko niż przyjść jak nurek gdy wszyscy są w garniakach :)
14
Pamiętam jak wszyscy mówili, że on się nie nadaje na obrońcę i co ten Guardiola robi.
Pep miał nosa, widział w nim to czego inni nie widzieli.
Prawda jest taka, że gdyby Masche miał budowę ciała jak np Umtiti to byłby najlepszym obrońcą na świecie.
0
A tak na marginesie, co to za jakaś nowa GRA z Mascherano o nazwie "CIAS" bo widzę okładkę tu na stronie, a na allegro nie ma :))
3
Chyba chodzi Ci o tą sytuację z Bendtnerem
47
W końcu pożegnanie godne wybitnego zawodnika.
1
Obawiam się, że koszt naprawy + linki przewyższy wartość auta bo to może wyjść łącznie ze 150zł :)
1
Podsłuchiwali ich? Może jedli obiad u Sowy :)
6
Coś czuję, że odchodzi za darmo. Jakby zrobili dobry deal to już by się pochwalili. Tymczasem udają, że nic się nie stało.
0
Czyli w skrócie zadeklarował, że Coutinho nie zagra.
0
Nas za kilka lat czekają też "grube" zakupy. Odejdzie Suarez oraz Leo, a także Rakitic
1
Chyba komuś z EA coś się pomyliło bo faktycznie nie grają ze sobą :)
0
Po to żeby stracić miej bonusów danej karty. Jakby go wystawił w pierwszym składzie miałby np zgranie 2, a po wejściu ma około 7 z tego co pamiętam (jeżeli wchodzi za gracza co miał 9 zgrania)
4
Akurat z tym CR7 słabe porównanie szczególnie mając na uwadze sytuację z meczu z Deportivo
2
Profesjonalista pełną gębą. Nigdy nie marudził, nie narzekał, ciężko pracował i rzadko miewał kontuzje. Grał nie na swojej pozycji i dawał z siebie wszystko.
Dodatkowo dopłacił do transferu do nas. Mega zawodnik.
Niestety gracze z takim charakterem to już rzadkość. Dzięki za wszystko Szefuncio. Twoje wślizgi zapamiętam na zawsze bo byłeś i jesteś w tym najlepszy,
1
Hhahah bramkarz przy 2 bramkach kanał wyrwał. Przy pierwszej dodatkowo obrońca.
Przy 2 bramce fajny no look pass podającego, nie wiem kto to był.
Ogólnie ładne bramki, zawodnik trochę w stylu Overmarsa - mały, szybki i zwinny.
0
Też tego nie rozumiem. A w czerwcu będzie się witał :)
2
Nie wjechał tylko gdy CR7 strzelał gola główką, gościu chciał wybić piłkę i kopnął go w głowę. Nie pochwalam tego typu zachowań.
1
Ja już o 20 lat nie wiem co to są ferie :(
2
Ciekawe czy to jeden z młodzików Betisu czy dziecko któregoś z piłkarzy.
Tal czy siak pamiątka mega
0
Lipa. Messi ma jaśniejszą brodę niż włosy na głowie, a u jest odwrotnie.
5
Chyba jednak Perez stwierdził, że po dzisiejszej wygranej warto jeszcze zainwestować w sędziów, że LA Liga nie jest przegrana
2
Ten sędzia to jakaś żenada. Nie wiem dlaczego Gomes dostał zółtą kartę jak piłkarze Betisu kopią bez piłki, powalają naszych za koszulki, robią co chcą.
0
A Rakitic? On ma młotek w nodze co pokazywał w Sevilli
0
Gdyby Denis i Leo trafili swoje sytuacje to dzisiaj Espanyol jechałby na wycieczkę na Camp Nou więc o jakim zasłużonym zwycięstwie oni mówią
0
Nie miła klarownych okazji? A sytuacja Denisa co zabawił się w Luisa i nie trafił w bramkę. A karny? Paaanie Jordi
0
Król jest tylko jeden! Żegnaj Ronni. Będzie mi Ciebie brakowało - Twojej gry, uśmiechu, magii. Był jedyny i niepowtarzalny. Był zawodnikiem, którego oglądając zapierało dech w piersiach. Powodzenia!