7

Najlepszy dla nas będzie remis obu ekip

0

Szarpałbym jak Reksio szynkę :)

To chyba dziennikarka, wątpię żeby miała taką figurę siedząc na kanapie i grając całe dnie w gry :)

0

Standard. Ja też miałem wykładowców gdzie ściągaliśmy od siebie z kumplami. Im mówił, że jest ok, mi że takie rozwiązanie jest nie dopuszczalne i nie wie skąd mi wyszedł taki wynik (oni mieli identyczny i dostali 4, a ja 1).
Miałem też fajną babką co sprawdzała kolosa przy mnie i było: "hmm, tu dobrze, tu dobrze, tu dobrze.. mogę postawić panu 2... "
Taki life

8

Jezu kolejny. Mało co wie o piłce ale lubi pisać górnolotne teksty. Jakbyś się bardziej interesował to byś wiedział, że tak się mówi na Leganes w Hiszpanii więc tytuł bardzo fajny i z jajem.

1

Lepiej na wyrost ubrać się elegancko niż przyjść jak nurek gdy wszyscy są w garniakach :)

14

Pamiętam jak wszyscy mówili, że on się nie nadaje na obrońcę i co ten Guardiola robi.
Pep miał nosa, widział w nim to czego inni nie widzieli.
Prawda jest taka, że gdyby Masche miał budowę ciała jak np Umtiti to byłby najlepszym obrońcą na świecie.

0

A tak na marginesie, co to za jakaś nowa GRA z Mascherano o nazwie "CIAS" bo widzę okładkę tu na stronie, a na allegro nie ma :))

3

Chyba chodzi Ci o tą sytuację z Bendtnerem

47

W końcu pożegnanie godne wybitnego zawodnika.

1

Obawiam się, że koszt naprawy + linki przewyższy wartość auta bo to może wyjść łącznie ze 150zł :)

1

Podsłuchiwali ich? Może jedli obiad u Sowy :)

6

Coś czuję, że odchodzi za darmo. Jakby zrobili dobry deal to już by się pochwalili. Tymczasem udają, że nic się nie stało.

0

Czyli w skrócie zadeklarował, że Coutinho nie zagra.

0

Nas za kilka lat czekają też "grube" zakupy. Odejdzie Suarez oraz Leo, a także Rakitic

1

Chyba komuś z EA coś się pomyliło bo faktycznie nie grają ze sobą :)

0

Po to żeby stracić miej bonusów danej karty. Jakby go wystawił w pierwszym składzie miałby np zgranie 2, a po wejściu ma około 7 z tego co pamiętam (jeżeli wchodzi za gracza co miał 9 zgrania)

4

Akurat z tym CR7 słabe porównanie szczególnie mając na uwadze sytuację z meczu z Deportivo

2

Profesjonalista pełną gębą. Nigdy nie marudził, nie narzekał, ciężko pracował i rzadko miewał kontuzje. Grał nie na swojej pozycji i dawał z siebie wszystko.
Dodatkowo dopłacił do transferu do nas. Mega zawodnik.
Niestety gracze z takim charakterem to już rzadkość. Dzięki za wszystko Szefuncio. Twoje wślizgi zapamiętam na zawsze bo byłeś i jesteś w tym najlepszy,

1

Hhahah bramkarz przy 2 bramkach kanał wyrwał. Przy pierwszej dodatkowo obrońca.
Przy 2 bramce fajny no look pass podającego, nie wiem kto to był.
Ogólnie ładne bramki, zawodnik trochę w stylu Overmarsa - mały, szybki i zwinny.

0

Też tego nie rozumiem. A w czerwcu będzie się witał :)

2

Nie wjechał tylko gdy CR7 strzelał gola główką, gościu chciał wybić piłkę i kopnął go w głowę. Nie pochwalam tego typu zachowań.

1

Ja już o 20 lat nie wiem co to są ferie :(

2

Ciekawe czy to jeden z młodzików Betisu czy dziecko któregoś z piłkarzy.
Tal czy siak pamiątka mega

0

Lipa. Messi ma jaśniejszą brodę niż włosy na głowie, a u jest odwrotnie.

5

Chyba jednak Perez stwierdził, że po dzisiejszej wygranej warto jeszcze zainwestować w sędziów, że LA Liga nie jest przegrana

2

Ten sędzia to jakaś żenada. Nie wiem dlaczego Gomes dostał zółtą kartę jak piłkarze Betisu kopią bez piłki, powalają naszych za koszulki, robią co chcą.

0

A Rakitic? On ma młotek w nodze co pokazywał w Sevilli

0

Gdyby Denis i Leo trafili swoje sytuacje to dzisiaj Espanyol jechałby na wycieczkę na Camp Nou więc o jakim zasłużonym zwycięstwie oni mówią

0

Nie miła klarownych okazji? A sytuacja Denisa co zabawił się w Luisa i nie trafił w bramkę. A karny? Paaanie Jordi

0

Król jest tylko jeden! Żegnaj Ronni. Będzie mi Ciebie brakowało - Twojej gry, uśmiechu, magii. Był jedyny i niepowtarzalny. Był zawodnikiem, którego oglądając zapierało dech w piersiach. Powodzenia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?