jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To fakt. Gorsza być nie może..
0
Chyba i tak by nie zdążył
1
Ja to nie czaję, RSSS gra normalnie piach, a z nami wspinają się na wyżyny. Nie rozumiem tego
5
Będąc obiektwnym to Villareal absolutnie nie zasługiwał wczoraj na zwycięstwo. Real miał multum sytuacji i powinien ten mecz wygrać gładko z 3:0.
Moim zdaniem Real gra to samo co od kilku sezonów lecz brakuje trochę pomocy sędziów ale przede wszystkim szczęścia, którego mieli pełno, a teraz los się odwrócił. My też mieliśmy mecze gdzie waliliśmy głową w mur i choćby nie wiem co piłka nie chciała wpaśc do bramki.
Myślę, że mimo iż wielu z Was skreśla ten sezon Realu to obawiam się, że w LM i Copa de la Rey mogą namieszać jak to szczęście/fart powróci.
5
Bzdura. Zawszw trzeba grac o pelna pule, a nie cieszyc sie remisem
0
Oby nie Valencia bo obok Atletico wydaje się najbardziej niewygodnym dla nas rywalem
0
I prace...
0
Bzdura. Jak Alba zagra dostanie kontuzji to kto będzie za niego grał? Roberto?
0
Powiedział na szybko po meczu, że ok. Zobaczymy czy dziś odbędzie normalny trening regeneracyjny czy jednak będą to zajęcia na siłowni. Jakiś lekki dyskomfort może odczuwać jedna wydaje mi się, że to siedzi w jego głowie.
60
Z drugiej strony to takie polskie. Nie cieszyć się i nie być optymistą bo coś może być źle. Trzeba żyć chwilą, cieszyć się dniem dzisiejszym. Nigdy nie wiadomo co przyniesie jutro.
0
On nie chodzi normalnie. Chodzi jakby utykal:)
2
#nieśpiębotrzymamkredens :)
0
chyba jednak nie, widać że w każdej wolnej pochyla się i łapie za uda, a czasami zgina nogi jakby mięśnie naciągał
1
Coś martwi mnie Dembele. Widać, że albo się zmęczył albo go coś boli
0
To ile Real wygrał z tą Celtą?? Oh wait...
1
hahahah to niemożliwe co oni robią
1
Rakitic odżył u Valverde. Fajnie gramy. W drugiej połowie Dembele na kontry i jazda :)
0
bramka ukradziona..supper
2
Sam nie wiem. Może i Stoch jest w formie ale wybitnym lotnikiem nigdy nie był. Bardziej myślę o wygranej, któregoś Norwegów lub Słoweńców. Fajnie jakby się na pudło załapał.
0
Zbliża się do Madrytu. Byle tam nie miał międzylądowania bo Perez już czeka z walizką :)
3
Jego wślizgi były i są genialne. Chyba nie ma drugiego obrońcy/pomocnika na świecie tak znakomitego w tym elemencie gry.
5
Chyba Suarez tą swoją Yerbe rzuci w kąt :D
4
Masakra ta jego cieszynka. Jeszcze władze LaLiga go zawieszą bo wygląda jak jakiś nienormalny :)
23
Gratulacje. Mi szybciej niż na egzaminach serce waliło gdy obrońca zagrywał piłkę do Pinto :)
30
Serio myślicie, że ten sztab specjalistów od przygotowania fizycznego i lekarzy ma mniejsze pojęcie czy dany zawodnik powinien grać czy nie niż Wy?
12
Rok 2024, Gomes już 30 lat... może Gomes odpali :)
0
Dla mnie regularne powoływanie Alene i Arnaiza to głupota. Lepiej żeby grali całe mecze w Barcy B niż grali po 5 minut co 4 mecz w pierwszej drużynie
6
Hahah widać Diego Costa szykował się na derby z Realem. Jak ja zawsze uwielbiałem te jego pojedynki z Ramosem. Nie wiem czy był jakiś mecz, żeby któryś z tych panów ukończył derby bez żółtej kartki :)
0
Sif Son z pozycja LN. Mega dzik
12
Nie ważne jak, ważne żeby się go pozbyć