2

Przy Deulofeu Tello był wirtuozem footballu

0

Nazwisko zobowiązuje

2

Verma powinien dostawać więcej szans póki jest zdrowy, a Pique nich potrenuje

1

Gomes niewiadoma, a Denis nie ten poziom. W ubiegłym roku Gomes był na boisku 2 razy dłużej lub nawet więcej niż Suarez, a Ty takie wnioski wyciągasz.

1

Sorry ale pierdzielisz z tym Iniestą. Ileż t on goli i asyst ma w tym sezonie? Według mnie zmiana była dobrym pomysłem bo Iniesta nie ma sił na cały mecz

26

I tak był lepszy od Suareza i Deulofeu

0

Deulofeu jest fatalny jak Suarez

0

A Iniesta wchodził co 8 mecz na 15 minut i od razu robił różnicę... Iniesta czaruje swoją grą ale nie przekłada się to bezpośrednio na wynik. Patrząc na statystyki z 3 ostatnich sezonów, ilość asyst i strzelonych goli ale także przechwytów, jest dużo gorszy od Rakitica.
Niech Denis zagra z 10 meczów z rzędu i wtedy poznamy jego wartość.

6

Na plus: Mats, Umtiti, Digne, Iniesta, Sergio
Bez szału: Messi, Paulinho, Semedo, Rakitic, Pique
Słabo: Suarez, Deulofeu
Bez oceny - Alba

17

No i super. Mamy 1 miejsce i spokojnie ostatni mecz możemy zagrać rezerwami.

0

Suarez w formie. Masakra

2

Według mnie albo jakaś inna karta lub jej część została wewnątrz drukarki albo gumki na rolkach wciągających papier są wyrobione i wciągają go nierównomiernie.
Na własną rękę pootwieraj pokrywy i sprawdź czy nic się nie zacięło, ewentualnie przeczyść rolki najlepiej jakimś preparatem na spirytusie co odtłuści rolki i sam odparuje.

0

Skończył świetnie. Miał tak mała ilość rozegranych meczów, że mógł odejść gdzie chce za śmieszną kasę. Dostawał za mało szans, aczkolwiek dużo więcej niż Denis.

2

Idź Denis, nie wahaj się. W Barcelonie skończysz jak Bartra czy Thiago

1

Hajjaa Deulofeu i Suarez sa siebie warci

37

Co by nie mówić świetny mecz Rakitica, jeden z lepszych od dawna. Również Sergio profesor. Suarez to kpina z kibiców

1

Gonzalez znowu nas okrada. Juz drugi karny. Co mecz jest to samo, zenada

4

Skoro Valverde tak zależy żeby Suarez był na boisku nie może być to Denis?

1

Ja pierdziele, to co gra Suarez to jest nie do pomyslenia. On wszystko spierd.. Nie mowie o sytuacjach strzeleckich ale on nie potrafi przyjac pilki i jej podac. Juz Turan z kebsem w reku by wiecej na booisku zrobil

0

Ten sedzia to ma ze soba kartki?

3

A to my go w końcu kupiliśmy? :)

10

Niestety ale zawsze tak było i zawsze będzie Brazylijczyk = najemnik = $$$

0

Pewnie będzie jak zawsze. Real prześlizga się do finału LM, który oczywiście wygra.

0

Czemu takie gwizdy na Semedo?

0

A co za różnica? Varta, Bosch, Exide (czyli Centra)

8

Lepiej by ten czas poświęcił na trenowanie bo od początku sezonu prezentuje grę na poziomie Barcy B lub niżej

1

No tak, dlatego za czasów zawodnikow pokroju Iniesta, Xavi czy Eto nic nie wygralismy...

15

Czemu Semedo nie gra w każdym meczu od początku..czemu Roberto nie gra w pomocy, czemu Suarez gra w każdym meczu. Panie trenerze por que

0

Paco się nagra..wejdzie na 5 min

0

Hahaha Suarez co za sztuczka. Czuję się mega zażenowany jak widzę jego grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?