0

Czyzby asysta Denisa?

3

ahahajha Paulinho co za gosc

0

Haha ale Denis pojechal ich. Chlopak ma talent. Niech sie dalej rozwija

0

Juz raz gralismy z Vidalem na RW i Semedo RB. Wyszlo to fatalnie

0

Naucz sie najpierw poprawnie pisac nazwiska, a pozniej sie wypowiadaj

0

Tak mi sie skojarzylo z Bale. On rowniez kosztowal mnostwo kasy i ciagle ba L4

2

Kibice borussi mu tak zyczyli i pewnie sa zadowoleni

0

z tego co mowili youtuberzy demo, a finalna wersja w jaka grali to 2 inne gry

0

Paulinhooooooooooooooooooooooooooooo

4

Śmieliśmy się z Benzemy, mamy Suareza... 3 na 2 szli. Masakra

2

Kolejny karny, którego nam nie podyktowali

0

Patrz Luis jak się gra :)

5

Trochę nudny ten mecz Getafe - Roma. O której Barca gra?

5

Zobaczycie mecz Getafe- Real. Po pierszej połowie będzie 0:3. Szkoda, że my nie mamy takich przeciwników co się kładą i wypinają tyłek

1

Denis i Semedo

5

Pique w tym meczu to wyleci. Dalej nie rozumiem czemu nie gra Semedo. Gościu w mega formie. Można było też posadzić Suareza, a Messiego dać na środek i Denisa na LW

1

Nie no super..Jak zwykle z nami gole życia, z Realem to już cr7 miałby 4 bramki

0

A co ma Deulofeu do kontuzji Dembele?

0

Lepiej by było gdyby Leo zagrał na środku, a na LW Denis, który się świetnie z nim rozumie. Kiedy jak nie teraz? Luis jest bez formy, a dodatkowo on jest typową 9 więc wystawianie go na LW to bezsens

4

Cr7 z tego co kojarzę nie może jeszcze zagrać z RSSS.

0

To Johan jeszcze wywiadów udziela? Z zaświatów?

Źródło [Święty Piotr]

0

Też mnie to zdziwiło w ostatnim meczu. Liczyłem na to, że wejdzie Denis za Luisa, a Leo pójdzie na ST. Trener jednak wolał Gomesa.

0

Świat footballu różne numery widział. Może Portugalczycy odsprzedali miejsce licząc, ze nikt się nie kapnie :)

11

Te gazety madryckie to jakieś jaja. Gościu raz przyłożył nogę, drugim razem wykorzystał karnego i urasta do roli piłkarskiego boga po meczu z APOELem. Poprawili mi humor na cały dzień.

2

Jestem pod wrażeniem. Strzelenie takiego gola wymagało niespotykanego kunsztu i wyszkolenia technicznego. Szacun

4

hahahahha co za typ z Sevilli, najpierw zagrał ręką w polu karnym, a później objął Mane i powalił na ziemię... sędzia mógł wybrać za co podyktuje karniaka :)
Inna sprawa, że go nie wykorzystali

2

hahah Sevilla i 1:0

0

City juz strzela

0

A ile placa za ogladanie Ronaldo i spolki? Juz oczami wyobrazni widze ta jego usmuechnieta twarz i wyskok z rozkrokiem po kazdym golu (a troche tego bedzie zapewne)

0

Na poczatku to z 80k bedzie chodzil. 10k to okolo grudnia. Za duzy hype bedzie na niego, a w tej edycji rzadzic ma 433

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?