jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyzby asysta Denisa?
3
ahahajha Paulinho co za gosc
0
Haha ale Denis pojechal ich. Chlopak ma talent. Niech sie dalej rozwija
0
Juz raz gralismy z Vidalem na RW i Semedo RB. Wyszlo to fatalnie
0
Naucz sie najpierw poprawnie pisac nazwiska, a pozniej sie wypowiadaj
0
Tak mi sie skojarzylo z Bale. On rowniez kosztowal mnostwo kasy i ciagle ba L4
2
Kibice borussi mu tak zyczyli i pewnie sa zadowoleni
0
z tego co mowili youtuberzy demo, a finalna wersja w jaka grali to 2 inne gry
0
Paulinhooooooooooooooooooooooooooooo
4
Śmieliśmy się z Benzemy, mamy Suareza... 3 na 2 szli. Masakra
2
Kolejny karny, którego nam nie podyktowali
0
Patrz Luis jak się gra :)
5
Trochę nudny ten mecz Getafe - Roma. O której Barca gra?
5
Zobaczycie mecz Getafe- Real. Po pierszej połowie będzie 0:3. Szkoda, że my nie mamy takich przeciwników co się kładą i wypinają tyłek
1
Denis i Semedo
5
Pique w tym meczu to wyleci. Dalej nie rozumiem czemu nie gra Semedo. Gościu w mega formie. Można było też posadzić Suareza, a Messiego dać na środek i Denisa na LW
1
Nie no super..Jak zwykle z nami gole życia, z Realem to już cr7 miałby 4 bramki
0
A co ma Deulofeu do kontuzji Dembele?
0
Lepiej by było gdyby Leo zagrał na środku, a na LW Denis, który się świetnie z nim rozumie. Kiedy jak nie teraz? Luis jest bez formy, a dodatkowo on jest typową 9 więc wystawianie go na LW to bezsens
4
Cr7 z tego co kojarzę nie może jeszcze zagrać z RSSS.
0
To Johan jeszcze wywiadów udziela? Z zaświatów?
Źródło [Święty Piotr]
0
Też mnie to zdziwiło w ostatnim meczu. Liczyłem na to, że wejdzie Denis za Luisa, a Leo pójdzie na ST. Trener jednak wolał Gomesa.
0
Świat footballu różne numery widział. Może Portugalczycy odsprzedali miejsce licząc, ze nikt się nie kapnie :)
11
Te gazety madryckie to jakieś jaja. Gościu raz przyłożył nogę, drugim razem wykorzystał karnego i urasta do roli piłkarskiego boga po meczu z APOELem. Poprawili mi humor na cały dzień.
2
Jestem pod wrażeniem. Strzelenie takiego gola wymagało niespotykanego kunsztu i wyszkolenia technicznego. Szacun
4
hahahahha co za typ z Sevilli, najpierw zagrał ręką w polu karnym, a później objął Mane i powalił na ziemię... sędzia mógł wybrać za co podyktuje karniaka :)
Inna sprawa, że go nie wykorzystali
2
hahah Sevilla i 1:0
0
City juz strzela
0
A ile placa za ogladanie Ronaldo i spolki? Juz oczami wyobrazni widze ta jego usmuechnieta twarz i wyskok z rozkrokiem po kazdym golu (a troche tego bedzie zapewne)
0
Na poczatku to z 80k bedzie chodzil. 10k to okolo grudnia. Za duzy hype bedzie na niego, a w tej edycji rzadzic ma 433