jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na poczatku to z 80k bedzie chodzil. 10k to okolo grudnia. Za duzy hype bedzie na niego, a w tej edycji rzadzic ma 433
6
Wczoraj sobie Douglas Costa nie pograł przy Semedo, a to również szybki i zwinny piłkarz jak Neymar. Wiadomo, nie ten poziom piłkarski ale podobieństwo jest.
0
Fakt, że w ofensywie za dużo nie daje ale w obronie gra bardzo fajnie. Wczoraj Igła miał dobrą minę jak przebił się na obronę i szykował do strzału i nagle zjawił się Semedo. Portugalczyk dał wczoraj raz ciała po czym poszła kontra ale na szczęście nie miała żadnych konsekwencji dla zespołu.
0
hahahhaa ale mu zeszła piłka. Patrzył na wbiegających kolegów i na nich chciał zagrać :)
0
Trochę nie rozumiem Valverde. Suarez dopiero co po kontuzji, w tym meczu też się nalatał, a on nie wpuszcza Denisa albo Deulofeu żeby na kontry byli i powalczyli w odbiorze. Po co ryzykować przy takim wyniku? Kiedy maja się młodzi ogrywać jak nie teraz?
0
Dawaj Valverde Suareza za Suareza i Messi na środek
1
Jakiś Janusz w paintcie projektował
0
Leo jakieś zaćmienie. 2 straty w 3 minuty gdzie kontry ida
1
Ja również jestem w stanie wybaczyć porażkę, jednak braku zaangażowania już nie.
4
Czasami mam wrażenie, że żyjecie w świecie wirtualnym gry FIFA. Macie 0 pojęcia o taktyce i zadaniach zawodników na boisku. Byle pace się zgadzał oraz sztuczki i zwinność. Już ja widzę jakby Thiago walczył w środku pola fizycznie i w powietrzu.
On swoje pojedynki to toczy z lekarzami w szpitalu i na ciągłej rehabilitacji.
Mamy już jednego Alcantare.. co teraz Vermie łóżko szpitalne zablokował.
Jeżeli ktoś uważa, że w tym meczu Rakitic nic nie pokazał jako pomocnik tylko grał to tyłu to niech nie marnuje czasu i przestanie oglądać mecze.
0
Myślę, że lepiej jak wchodził w takim komfortowym momencie gdy już było po meczu niż gdyby miał debiutować w meczu gdzie gonilibyśmy wynik. Mógł zagrać na luzie dzięki temu bo nawet jakby coś spierniczył to nikt by nie miał do niego pretensji.
1
Kolejne kłamstwo. Ile można.. Szkoda, że nie słuchał wywiadu Iniesty po meczu
0
juz jest ok
0
Dzieki za info. Ciewe czy go zawiesza na kilka meczow. To jednak wazny gracz dla Realu
1
Nie ma co sie podniecac. Dzisiaj mecz derbowy i latwo nie bedzie.
Za co Marcelo wylecial?
3
Logika naszego sztabu- nie daj gościowi odejść do Napoli czy Spursów, niech siedzi na trybunach. To kpina według mnie. Najbardziej obiecujący rezerwowy początku sezonu, a jego kosztem ma miejsce Drewno Gomes
33
Mam nadzieję, że ojciec Messiego mocno trenuje i będzie dobrym wzmocnieniem na nadchodzący sezon po podpisaniu kontraktu.
0
Mojej koleżance kazali przesłać dowód jak zmieniła nazwisko na koncie po ślubie
4
Andrzej dziś czaruje. Byle go kontuzje omijały w tym sezonie i żaden Coutinho nam nie potrzebny. Niech Alena się uczy u jego boku
1
Ramos gol z główki. To jest gościu
0
eee fake bo ojciec może wykorzystać 14 dni kalendarzowych w ciągu 24 miesięcy od urodzenia dziecka. Tam mówią przepisy. Jestem z tym na bieżąco :)
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
gdzie ogladasz?
2
Całe szczęście, że okienko transferowe trwa jeszcze tylko 2 dni. Mówiąc szczerze jestem już zmęczony tym chaosem informacyjnym. W czwartek o północy będzie już wszystko wyklarowane.
1
Problemem nie jest chęć przejścia Cou tylko kwestia puszczenia go przez Liverpool
1
Może nie ma im kto kebabów robić bo podobno ich szef kuchni odszedł
0
Wszystko fajnie ale Iniesta jest obecnie szklany. Młodszy nie będzie i nie jest w stanie grać co 3 dni 90 minut. Nawet niech gra co trzeci mecz w podstawie,a pozostałe wchodzi w 60-70 minucie to i tak nam daje wielkie możliwości. Cou jest potrzebny i to bardzo.
0
Ja się obawiam, że go to wszystko przytłoczy i włączy mu się opcja "podaj do Leo" jak wielu skrzydłowym.. i tyle będzie z jego przebojowości.
8
A tak swoją drogą... my potrzebujemy skrzydłowego czy freestylera? Jak dla mnie może nie potrafić podbijać piłki. Ważne aby zaliczał asysty i strzelał bramki
0
Szombierki Bytom