5

Szkoda ze Suarez nie zamknal meczu. Do konca bedzie nerwowo. Mial taka patelnie od Leo ze mogl to przyjac

0

Zauważcie jeszcze co robi Luis jak Denis holuje piłke...stoi w miejscu. Zamiast zrobić jakiś ruch do przodu ten stoi lub sie cofa. Generalnie gramy dzis fatalnie, zreszta od poczatku sezonu nie zachwycamy. Ter Stegen nam kilka punktow uratowal

0

Niech wejdzie Paco. Zagrajmy 2 ST i Leo na SPO

2

Wszyscy jada na Denisa ale jak sie popatrzy na Luisa to i tal gra dobrze

0

Szkoda ze do Rakiety nie podal

0

Niestety gramy wielka QP. Nie ma kim atakowac, nie ma lim kreowac.

1

Z Realem bedzie ciezko, bardzo ciezko. Villareal wjezdza w nasza obrone jak chce. Z Krolewskimi bedzie jeszcze gorzej

7

Oglądaliście FC Koln SC Freiburg? Z wyniku 3:0 wyszli na 3:4 :)

6

Czy ja dobrze widzę terminarz czy Real przed meczem z nami jedzie na klubowe mistrzostwa świata? Jeszcze będę szpaleru od nas oczekiwali..
Mam nadzieję, że ta podróż i zmiana stref czasowych ich jeszcze bardziej rozreguluje.

1

Busi stale mnie zadziwia. Niesamowicie rozwinął się technicznie. Brakuje mu co prawda prędkości i zwrotności ale gościu jest kozakiem.

1

W końcu nasz murzynek powraca. Nie mogę się doczekać jego występów ale przypuszczam, ze na pełne obroty wejdzie dopiero w lutym.

0

Jesu co za imię i nazwisko. Typowy Kowalski

0

Prędzej my dojdziemy do finału niż Argentyna :)

0

Ten Simeone, którego Atletico odpadło z LM?

0

Podbija cenę tym gadaniem jaki to ważny członek zespołu. Wiadomo, że Arda u nas jest już skończony

2

Cóż to było za soczyste uderzenie. Dobrze, że siatki nie przerwało ;)

1

Jak ja uwielbiam tą irytację Cristiano.

0

Czy to ta Sevilla przegrywa z Mariborem co ma w weekend Real pokonać? Jakoś mi się to nie widzi

22

Pierwszy raz od wielu lat mamy dwóch świetnych bramkarzy

16

Bardzo dobra wypowiedź Denisa. Jak dziennikarze ciagle pytaja na kogo Barca nie chce trafić to odpowiedział pytaniem na pytanie

9

Najgorzej gdy rozstanie następuje gdy jesteście już związani np kredytem hipotecznym lub w najgorszym wypadku macie dzieci. Wtedy to one cierpią najbardziej bo ich życie się diametralnie zmienia.
Ja też kiedyś byłem z dziewczyną 3 lata, myślałem że to już ta jedyna. Rozstaliśmy się jednak. Teraz z inną dziewczyną jestem 14 lat, z czego 3 lata już po ślubie i mam 2 dzieci. Z perspektywy czasu cieszę się, że tak wyszło.
Ona wzieła ślub z innym kolesiem (jak się spotkaliśmy jakiś czas po rozstaniu przedstawiała go w samych superlatywach i miał w sobie wszystkie najlepsze cechy, których ja podobno nie mam ) i po 2 latach się rozwiodła i obecnie jest sama :) życie bywa przewrotne.
Głowa do góry. Znajdziesz inna kobietę, która będzie Ciebie warta.

0

Ale po co? Mamy zapewniony awans z 1 miejsca. Jak złapie kontuzję to będziesz tego samego zdania? Jest nam potrzebny wypoczęty na Villareal

2

Ja bym wystawił mocno rezerwowy skład. Gramy o pietruszkę, a za kilka dni bardzo ważny ligowy mecz.

0

Co z tego, że by powołał młodziana jak zawodnicy Barcy B nie są zgłoszeni do LM? To nie La Liga.

31

Znowu CR7 był na wycieczce w Buenos Aires? ;)

2

Omg jak Deulofeu był najlepszym zawodnikiem według redakcji to ja wymiękam. Już prędzej wybrałbym chłopca do podawania piłek niż tego drewaniaka.

3

Niestety podczas treningu wypadły mu 3 włosy z brody w związku z czym nie zagra kolejne pół roku oczywiście biorąc 100% pensje. Mentalność jego braci "uchodźców", którzy zalewają Europę

0

Chcą to niech sobie robią. Wystawimy skład jak wczoraj, kasę za udział w turnieju klub zgranie i będzie gites.

23

Deulofeu jest mega fatalny. Sprzedajmy go lub oddajmy komuś. Serio, on na poziom wyższy niż Tello nie wystrzeli

2

Deulofeu.. prawie jak Ronadinho.. prawie robi WIELKĄ różnicę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?