1

To zależy gdzie :) kolega pisał o wzroście :)

1

Jak dla mnie nierealne. Po piewsze ani on ani Suarez nie beda grzac lawki, po drugie Barca ma okreslony budzet na wynagrodzenia, ktory nie moze przekroczyc x% ( nie pamietam ile) calkowitego budzetu Klubu. Przed przyjsciem Cou juz ledwo zapinalismy ten budzet, a Griez za najnizsza krajowa grac nie bedzie :) Wydaje mi sie ze on wybierze kierunek BPL

0

Ciekawe czy Mina tez bedzie mial fotki z kazdym z kluczowych graczy Barcy :)

1

Chodzilo mi o znecanie sie nad dziecmi. Takich "ludzi" jak ta baba mi nie zal

1

Komentarz usunięty

0

Kontrolę nad piłką miał niespotykaną :)

6

Spokojnie, jak sędzia coś źle gwizdnie to cały stadion się podrywa i krzyczy :)
Niestety fakt, że śpiewają mało ale czy Coutinho przychodził tu aby słuchać przyśpiewek? Sam hymn przy wejściu na murawę przyprawia o gęsią skórkę :)

1

No tak. Thierry Henry grający z numerem 14 był mało prestiżowy :)

0

Fajną dzieciaki będą miały pamiątkę

0

Byle nie pogłębiła mu się "kontuzja"

5

Siedzę w pracy i japa mi się cieszy. Inni patrzą na mnie jak na idiotę co śmieje się do ekranu ;)

0

I co teraz kontuzjowany Coutinho wyjdzie na murawę robić sztuczki?

2

Kurde, nie dość, że Coutinho ma kontuzję nogi to jeszcze jakiś przykurcz małego palca u ręki. Wszystkie mu się zginają tylko nie ten mały :)

0

W Brazylii język urzędowy to portugalski, a to zbliżony język do hiszpańskiego

23

Anglik płakał jak sprzedawał :)

23

Z jednej strony słabo, że ma kontuzję. Z drugiej strony będzie miał czas aby dojść do pełnej sprawności, załatwić sprawy prywatne z zakupem domu i przenosinami rodziny, a także na spokojnie potrenować, wziąć udział w odprawach taktycznych, poznać kolegów i schematy rozgrywania piłki.

Będzie mu dużo łatwiej zadebiutować mając spokojną głowę i będąc przygotowanym do gry zarówno psychicznie jak i fizycznie.

2

Spokojnie. Znowu piłkarz sam się "wykupi" jak zwiększą wydobycie ropy w Emiratach :)

33

Trzeba go oddać na gwarancji :)

4

Już u nas gra jeden taki co dopłacił za transfer z Liverpoolu i jest wielką osobowością i profesjonalistą pełną gębą.
Oby Coutinho był kimś takim u nas w Barcy,

0

Z drugiej strony zastanawiam się gdzie i jakby miał grać obecnie w Barcy. Siedziałby na ławce na zmianę z Suarezem? Serio?

0

słabe

3

Dzieje się oj dzieje :) Nie wiem czy mi się strona źle wczytała czy news jest pusty

16

Hhahaha rozbawiła mnie okładka Sportu. To zdjęcie z Suarezem i hasło Adios Madrid wymiata :)

11

To nie mogli dać Arnaizowi biletu na mecz? Z trybun by miał lepszy widok..

0

Gdzie druga zolta?

1

Ale Rakitic gra świetnie na pozycji Busiego. Świetne piłki zagrywa

0

W 4231 szeroko nie ma pozycji PS...

0

Pierwsze transfery zimowe pod koniec stycznia

0

To ile Real za niego zapłaci? 600mln?
Licząc wszystkie kwoty związane z transferem Neymara to oprócz tego co zapłacił Barcelonie dochodzi ok 200-300 baniek.

3

Mamy Semedo, który jest świetny ale potrzebuje więcej minut na boisku. Po co nam kolejny PO?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?