jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ter Stegen lepszy niż Mascherano, Alba czy Umtiti? Litości.
Jaki był z niego piłkarz taki i ekspert.
1
Już przestańcie płakać. Głowa do góry. Jutro też jest dzień.
Za kilka dni rusza sezon. Tak na prawdę aby wygrać La Liga nie musimy być lepsi od Realu ale być regularni i nie tracić punktów z ogórkami (co pokazał poprzedni sezon).
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce. VEB!
3
Nie do obrony? Strzał Asensio był niemal w środek bramki. Piłkę Mats widzial cały czas od momentu gdu Hiszpan ustawiał się do strzału. Po prostu Ter FIRANKA Stegen nie wiedział jak ejst ustawiony. Był przekonany, że piłka nie wpadnie do bramki.
Ten bramkarz jest fatalny i 2-3 mecze na sezon dobre w jego wykonaniu tego nie zamażą.
0
Może między tymi bluzgami moje pytanie nie zginie :)
Oglądał ktoś mecz Napoli z Nice? Jak grał Seri?
4
Tak ma, niestety jedynie Mascherano
0
W dwumeczu. Widać nie rozumiesz o czym on pisze. Dodaj to tego 2 strzały życia Asensio i brak szcześcia z naszej strony pod bramką przeciwnika. Real był zdecydowanie lepszy w dwumeczu, zgadzam się ale kolega ma na myśli nasze 2:6 i 5:0
2
Denis idź do tego Napoli czy gdzie Cie tam chcą. Olej ten klub emerytów
0
Navas to jest gość. Nasz Ter Stegen to 80% sytuacji puszcza.
0
Dlaczego trener nie wpuszcza Denisa? Wróćmy do 433, a nie jakieś wynalazki
2
Rakitic co za drybling hahaha. Dobra dawajcie tego Paulinho..
0
Ufffffffff w końcu przerwa.
Najgorzej, że w drugiej połowie wyjdzie Bale, Isco itd i nam zrobią z d*** jesień średniowiecza.
0
Taki Benzema w meczach z ogórkami La Liga nie istnieje, a z nami gra mecze życia
0
Nie rozumiem po co ta nowa formacja. W ataku nikogo nie ma, w obronie też dziury.
0
Mi się bardzo podoba. Sporo się dzieje, otwarty mecz ;)
1
I widzicie, problem skrzydłowego w miejsce Neymara sam sie rozwiązał. Wrócił Andre Gomes i o..
9
Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zwolnij trenera po 2 oficjalnym meczu. Idź człowieku kibicuj realowi i nie kompromituj się.
3
Jak to jest, że do Realu przychodzą jakiś Kovacic, Casemiro i potrafią być wyróżniającymi się postaciami w zespole. My jak nie kupimy jakiegoś zawodnika, o którym wie cały świat, na którego jest mega hype i cena ponad 100 baniek to nikogo normalnego nie znajdziemy,
0
Nie wiem czy to jest dobry pomysł testować nowe ustawienie w takim meczu.
Dlaczego nie gra Cilessen?
0
Nie Real rządzi tylko my gramy piach i tyle. W obecnej chwili nie mamy drużyny.
1
To by było na tyle jeżeli chodzi o naszą grę.
Ter FIRANKA Stegen wisi na bramce?
0
Byle nie dostac 0:5. Puchar i tak jest przegrany.
0
Faks przyjdzie... pewnie 31 sirpnia po polnocy
5
Bzdury kolego piszesz. Chciales sie podlizac kibicom bialych ale nie wyszlo.
0
To okno, a nie te okno
1
Wymachiwał rękami w polu karnym próbując ewidentnie wymusić karnego. Mógł noe pajacować po golu i problemu by dzisiaj nie było. Ja rozumiem, że w Realu grał Pepe i jest Ramos czy Casemiro więc deptanie przeciwnika, plucie na niego czy hamskie zachowanie jest dla Was chlebem powszednim ale sędziemu mogło się to nie spodobać.
Idz na ulice i odepchnij policjanta. Może się uśmiechnie i Ci podziękuje....
0
Spokojnie, odejdzie po sezonie do Monaco lub do Anglii, a my kupimy kolejnego emeryta za 40 baniek. AC Milan bis in progress
1
Pique... A tak na serio to nie wiem. Laporta na pewno nie bo to showman i znowu zadłuży klub
0
Pewnie zobaczysz ale zje Ci transfer i będzie cięło aż miło chyba, że masz zasięg LTE+
4
Kogo obstawiacie do zastąpienia Iniesty dzisiaj? Chyba najlepiej aby zagrał tam Rakitic, na jego pozycji Roberto, na LW Denis, a na RB Semedo.
2
Pewnie specjalnie opóźnia powrót czekając aż się zamknie okienko transfrowe