2

Myślę, ze to może być Kucharczyk z Legii

5

Kij mu w oko. Według mnie ten transfer śmierdzi na odległość i jest to kompromitacja Neymara jako człowieka i jako piłkarza

0

Chyba nowej celi za przekręty przy transferze :D Ciekawe jak się wytłumaczy skąd wział 222mln na wykupienie się

0

Podobno Real zaoferował 100 baniek więc wątpie, że przyjmą 80. My powinniśmy polecieć w ch** jak królewscy i podbijać cenę Mbappe

13

PSG nie stać na Neymara. Państwo Katar już tak.

0

Czyli gdzie? Na polu naftowym? :)

0

Pocałowahł herb i już powiedział, że od dziecka marzył o PSG?

0

a kto to jest Tanredi Palmeri

5

Chyba wyłączam stronę i wrócę tu 1 września jak ta gównoburza transferowa dobiegnie końca.

0

Bo nie chciał przejść bo wiedział, że nie będzie grał gdyż było MSN. Teraz sytuacja uległa diametralnej zmianie.

22

Nareszcie zakończyliśmy szopkę i przechodzimy do footballu

0

Żródło MD. Myślę, że wstawianie wiadomości z tego źródła to jak nie wstawianie niczego

0

I co Laporta wniesie? On jest jak każda opozycja u nas w kraju, nie ważne kto u władzy czy PO czy PIS czyli dużo szczeka, a jak dojdzie do władzy nachapie się, wykorzysta pozycję do własnych interesów i znowu odejdzie na kilka lat.
Przypomnij sobie jak Barca była zadłużona za jego kandydatury.
Czekamy na Pique jako prezydenta :)

1

Myślę, że jeżeli nie zrobią żadnego hitowego transferu to kibice będą tak wściekli, że nie będą mieli życia

0

ni chu chu nie czaję co napisałeś

0

A co to da? Myslisz. ze w tydzien sie zgra? W suoerpucharze zagra Arda "mam wyjeb**e" Turan

0

Czemu mieliby odstraszyc inne kluby? W Premier League nie ma klauzul także nikogo bez zgody innego klubu nie odkupią

1

Ciekawe ilu fanow na świecie ma Barca a ilu PSG. Będzie mógł Ney wystąpić w klasyku...PSG-Monaco hahahha rozsprzedane Monaco. Prawda jest taka, że będzie się tam bawił zarabiając miliony. Liga się sama wygra. Ostatni rok to wypadek przy pracy. Kluby francuskie się rozsprzedają bo hajsu nie maja, a psg wyciaga z lewej kieszeni 222mln, a uefie hajs przyslania oczy i tego nie widzą

2

Kto nie rozumie?

1

Redakcjo zdejmijcie to z głównego newsa. Od kiedy interesują nas transfery innych klubów? Lepiej dajcie zapowiedż jutrzejszego meczu o pietruszkę

6

Tak sztuczne pożegnanie, że aż żal d*** sciska. Widać, że jest nakręcony na gre dla PSG i tyle. Wielu mówiło, że CR7 to najemnik ale chociaż on chce zakończyć karierę w Realu a nie leci na petrodolary.
Jestem zly, jestem wkurzony. Będę tęsknił za Neymarem, Neymarem piłkarzem, nie człowiekiem.

3

Neymar zachował się jak kapryśny szczeniak. Żadnego słowa do kibiców, normalnego pożegnania. Wyszło z niego frajerstwo. Jak zdobędzie jakich puchar z PSG niech założy opaske 100% $$$

3

Ligue 1 zyskuje właśnie twarz ligi, zawodnika niezwykle popularnego i medialnego

0

Kupujmy go póki inne kluby nie włączyły się do walki o niego.

0

Nie może PSG nam zaoferować 221 999 999? Wtedy jest to transfer dogadany między klubami, a nie klauzula

25

Ale nas załatwili. Tebas zablokował transfer, a z tego co piszą kwestie finansowania wyjaśnia się po 31 sierpnia czyli po zamknięciu okienka. Skończy się tak, że nikogo nie kupimy bo kasę dostaniemy dopiero po zamknięciu okienka transferowego.

0

W sumie Ney jest teraz w d***, Jak La Liga nie przyjmie klauzuli to co dalej? Wróci do Barcy jakby nigdy nic?
Chyba PSG musi liczyć na dobrą wolę Barcy, że przystąpi z nimi do negocjacji, pytanie jednak co będzie gdy Barca tego nie zrobi?

2

A właściwie dlaczego nie? Wiadomo, że relacje między nimi będą inne bo nie jest to południowoamerykański zawodnik i ma inny styl bycia. Dodatkowo dochodzi różnica wieku. Myślę jednak, że zgranie to element wyćwiczony na treningach. Samo nic nie przychodzi.

6

Jak Iniesta schodził z boiska to mu podał aby przekazał Messiemu. To się liczy?

2

Inigo to wcale nie głupi pomysł. Solidny, dość szybki i zwrotny obrońca (taki typ ala Ramos).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?