0

Semedo to ma jeszcze nawyki z Benfiki. Dostaje pilke i wybija na uwolnienie. Barca tak nigdy nie oddaje pilki

3

Valverde ewentualnie moze wejsc

1

Uwielbiam Suareza ale nie moge patrzec na te jego wszystkie pretensje do sedziow po kazdym kontakcie z przeciwnikiem

4

Jak patrze na nasza obrone to czarno to widze

0

Świetne 40 min Sampera

1

Leo jaki naspeedowany

33

Neymar caly czas w sluchawkach smiga. Pewnie mu ojczulek nagral: Chodz do PSG, 100mln 100mln 100mln

1

Chyba mamy kreta w szatni, który wszystko donosi do prasy. To pewnie Douglas. Mało zarabia grając to zarabia na sprzedawaniu newsów :)

0

Jak to odczytałeś, że pójdzie na podstawie tego wywiadu?

1

I tak i nie. Często drużyny ze środka tabeli pod koniec sezonu grają już o pietruszkę. Wielokrotnie gorzej jest grać z tymi co walczą o utrzymanie w lidze niż z tymi w 1 połowie tabeli.

1

A co z Alexisem? Niby PSG się interesuje nim i Neymarem. Kupują obu?

0

Jak Ney odejdzie trzeba kupić Griezmana i przejść na 4312. Z przodu Suarez i Griezman, za ich plecami Leo

0

Pamiętaj, że on w tej chwili jest na szczycie, a może z niego gwałtownie spaść. Jego kariera nie wiadomo ile potrwa, 5,10 lat? On ma inne wydatki i inne potrzeby.
Ty potrzebujesz na LPG do samochodu, on na paliwo lotnicze do prywatnego odrzutowca :)

0

Prawda jest taka, że Neymar odejdzie tak czy siak, nie ważne czy w tym roku czy w przyszłym. On i jego ojciec są pazerni na kasę, a Barcelona nie ma złóż ropy i nie da mu pensji na poziomie P$G czy $ity.

Z drugiej strony czy mu się dziwicie? W piłce klubowej zdobył wszystko z Barcą.

Postawcie się w jego sytuacji. Nagle przychodzi inna firma i mówi, że masz do nich przyjść, dostaniesz 2 razy większą pensję i będziesz tam uwielbiany i nie ważne co zrobisz będziesz ich bogiem. Do tego dają Wam premię, że możecie sobie kupić co tylko zapragniecie nawet prywatną wyspę. Ilu z Was by odmówiło?

0

Zastanawiam się na jakiej zasadzie PSG da Neymarowi 222mln żeby siebie wykupił. Nie mogą mu po prostu dać kasy do ręki, a przelewając na konto muszą mieć jakąś podstawę. "Dając" mu taką kwotę będą musieli pewnie zapłacić od tego podatek.

0

To już Paulinho bym wolał niż tego drewniaka :)

0

Popijam ją rebullem i jest dobrze :) A co do 13 lat to chciałbym tyle mieć, bardzo bym chciał :)

1

Chcieliśmy wyru*** freda kupując Verattiego, a fred wyru*** nas wyciągając od nas Neymara

10

Prośba do redakcji... nie wrzucajcie już newsów o tym gościu po podnosi nam ciśnienie bardziej niż poranna kawa

0

Ograliśmy Real w Santiago bez Neymara w końcówce sezonu, ten sam Real co zdobył LM i La liga, a bankowo kogoś w jego miejsce kupimy

0

Podbijemy cene. Będziemy mieli 222mln to chociaż połowę tej kwoty możemy przeznaczyć na Paulinho. Kto bogatemu zabroni :)

57

Szerokości Neymar. Powodzenia w nowym klubie. Wielu pucharów Francji życzę, o ile Monaco was nie ogra :)

0

Na prawdę wierzysz, że PSG mając nieograniczoną gotówkę po to chce kupić Neya żeby sprzedać Verattiego? I kogo kupią za niego?

0

Upiłbym wszystkich mieszkańców Barcelony ;)

0

Real zdobył LM bo grał w 12 a nie miał dobrą pomoc :)

0

Znając nas zarząd uwierzę we wszystko..

P.S. Pamiętasz jak Mascherano musiał obniżyć zarobki żeby do nas przejść?

0

W Juve 47 meczach 12 bramek i 12 asyst we wszystkich rozgrywkach (weź pod uwagę, że w fazie grupowej LM i w pucharze Włoch grał z leszczami).

W Realu 43 mecze, 20 goli i 8 asyst, a wystawiali go przeważnie w meczach z drużynami z drugiej połowy tabeli, które niezależnie z kim grały i tak przeważnie traciły 3-4 bramki,

Zobaczymy co pokaże w BPL ale uważam, że to ni jest wybitny zawodnik i będzie średniakiem.

Zresztą zobacz komu gole strzelał:
4 bramki w sumie Leganes
1 Celta
1 Alaves
1 Sporting Gijon
2 Granada ... itd

3

Tak jak nienawidzę Realu tak uważam, że ich polityka transferowa w ostatnich latach to mistrzostwo świata. My robimy podchody jak pies do jeża, prosimy zawodników żeby to oni załatwiali swoje odejście z klubu, oddajmy swoich zawodników za darmo, a Real kupuje perełki za grosze i dodatkowo mega zarabia na odchodzących zawodnikach.

1

A u nas Paco też grał mało a strzelał. Sprzedamy go za 80 baniek?

1

Perez to mistrz. Sprzedać drewniaka Moratę za 80 baniek... ja pierniczę co za gość!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?