jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda młodzieży z Ajaxu ale MU zniszczyło ich fizycznie i taktycznie. Bramki z d**, jedna rykoszet druga za wysoko noga ale Ajax nie istniał w tym meczu
0
Ten Veltman by nam się przydał na PO. Fajny grajek
0
Uwielbiam gościa. Ma mega dystans do świata ale również do siebie
31
Real to kupi 10 mlodych zawodnikow za naszymi plecami zanim my dopniemy kolejny transfer z Valenci za 40mln
1
Malaga mogla chociaz udawac ze im zalezy. Z nami gryzli trawe, tutaj wypieli sie i czekali na cr7
3
Nie zasluzylismy na mistrza. Niech Leo stanie po kolejna podwyzke, a obok Suarez
27
Gol Sandro z główki na 1:0 w 95 minucie ze spalonego ale uznany (może być ewentualnie ręką). To byłby prawdziwy powrót karmy do Realu.
Skończy się pewnie jednak tak, że po 15 min będzie po meczu.
0
Hahaha no to pojechałeś. Już było kilka artykułów ile puntów przed Realem byłaby Barca gdyby policzyć pomyłki w obie strony.
Nam nie uznają goli nawet jak piłka jest 1m w bramce więc o czym mowa
6
Luis najlepszy asystent, Leo najlepszy strzelec, a liga dla Realu :(
2
Myślę, że Malaga już czeka wypięta...
Można przypomnieć słowa ich prezesa, a dodatkowo fakt zmiennych za Isco - jak Real wygra ligę, Malaga dostanie ponad 1mln $...
Liga jest już przegrana.
0
Juve tego nie wygra. Pamiętaj, że real wychodzi w 12 na boisko bo ten pan w zielonej/żółtej koszulce również gra u nich
5
Dżizas dobrze, że ten sezon się kończy. Nie mogę patrzeć na tą drukarnię dla realu. Pewnie za rok to samo będzie
4
A moze Pazdan? Skoro siegamy po najlepszych to czemu nie :)
U nas co roku transfery z najwyzszej polki
5
Lahm w tym zestawieniu to jakis żart. Pokazał swoja wartość w meczach z realem
7
Taka kase to Real na nie sprawdzonych 16 latków wydaje. Kogo z TOPu my chcemy kupić w tych pieniądzach..?
4
Umtiti mu sie udal
7
Na 2 no name a Valenci starczy ;)
0
Suareza sprzedajemy? Czy ławę będzie grzał?
3
Finalnie znowu wyciągniemy kogoś z Valencji za 30-40mln i na tym skończy się nasze transferowe lato.
1
Rok 2050, Barcelona dalej się interesuje się Marco Reusem...
1
Niby wygrała Neymara ale tak nie udacznie, że do tej pory trwają sprawy sądowe. Jakoś Perez kupuje kogo chce właściwie i nie ma żadnych problemów.
0
Niech się nauczy grać prawą nogą :) Ja jestem prawonożny ale jak grałem z młodzikach Legii, trener mnie cisnął, że mam jak najwięcej trenować lewą nogę i faktycznie po 2 latach nie miałem problemu grać prawą czy lewą nogą
0
U nas ma konkurencję w postaci Alby i Digne. Tam ma Marcelo więc w sumie też nie pogra aczkolwiek większe szanse. Swoją drogą gdzieś na tej stronie czytałem, że Real i Atletico mają umowę, że nie podkupują sobie zawodników...a jednak.
1
To był właśnie przykład na jakim poziomie jest nasza dyrekcja sportowa. U nas nie ma scoutingu tylko jak już jakiś inny klub znajdzie jakiegoś dobrego piłkarza i chce go kupić albo cały świat o kimś trąbi, wtedy my robimy podchody, które przeważnie i tak przegrywamy albo kupujemy ogóra za grube miliony
0
Ale on do REalu przechodzi :)
2
Szkoda, my jak zwykle będziemy czekać cholera wie na co żeby kupić jakieś ochłapy. Trzeba przyznać Realowi, że potrafią działać na rynku transferowym. Co roku wygraniają świetnych grajków, a nam zawodnicy typu Isco, Assensjo czy Theo przechodzą obok nosa. Znowu kupimy jakieś wynalazki zamiast wzmocnić klub i odmłodzić kadrę.
0
Z jednej strony mamy Albę z drugiej Theo to inwestycja na lata, a w dodatku kosztuje tylko 24mln. My za Bellerina pewnie z 40mln damy, Lepszą opcją byłoby kupienie Theo i przekwalifikowanie go na PO lub na PO dać Digne
0
Postawić opór i nie stracić gola przez pierwsze 5 minut meczu to faktycznie mission impossible
1
Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Tam ma dostać 6 czy 8 mln rocznie, a u nas za chwilę byłby problem bo w drabince płac byłby na równi z Pique czy Iniestą. Real ma to w d***. Płaci ile chce komu chce, a nie jakieś szczeble płacowe jak u nas
1
Granada stanęła na wysokości zadania.. czyli uklęknęła przed Realem