1

Kupujemy przeciętniaka za duże pieniądze. Jest wielu sprawdzonych graczy w Europie, a sprowadzamy wielką niewiadomą

0

W kilku słowach to bez pomysłu. Klepaliśmy do znudzenia ale nic z tego nie wynikało.

18

Hmm historia zatoczyła koło. Kiedyś to Leo podawał z lewej strony boiska do Iniesty ustawionego bliżej środka pola karnego, a dzisiaj role się odwróciły.
O ile się nie mylę tamten gol również był strzelony na tą bramkę.

0

dzieki, bajka trasmisja

0

2084 osoby, a nikt nie może podać dobrego linku. Rozumiem, że każdy ma canal+.. Dzięki ziomki...

0

Kochani, da ktoś link?

0

dajcie link do meczu!!

0

dajcie jakiś link bo kolejny stream wylaczyli

5

wez wyjdz czlowieku. Po co siedzisz na tej stronie jak tak zyczysz swojej druzynie

0

macie swojego Dembele - połysiał i kolor skóry zmienił :D

0

jak go można bylo tak zostawic

0

eh wszystkie linki mi umarly, poratujcie proszę

33

Przestańcie jęczeć. Co mecz to samo marudzenie. Sio na notatnik, tam macie specjalistów od LM

1

To był karny

3

Po co Paulinho zgrywal, moglo byc 0:1

0

0

Kto jest serem?

1

http://aliez.me/live/chelsea_everton_live/?4419789849 proszę. Wiem, że link sugeruje co innego ale to właściwy mecz

1

Uwielbiam Messiego ale litości, Barcelona to nie tylko Messi. Męczą mnie powoli te ciągłe pytania na każdej konferencji o Leo, te artykuły przedmeczowe itd. co Leo musi, co Leo powinien lub czego Leo nie dokonał.

Czasami mam wrażenie, że strona powinna nosić nazwę leomessi.com a nie fcbarca.com. Mówiąc szczerze obojętne mi czy bramkę Chelsea strzeli Messi czy TerStegen z przewrotki w 93 minucie. Byle wynik był korzystny dla klubu czyli FC Barcelony!

PS Tak wiem wiem, mogę nie wchodzić, nie czytać itd. ale myślałem, że to strona dla fanów FC Barcelony, a nie wyłącznie fanboyów Leo

1

Ale kolega ma rację z tym, że w takim razie dogrywka powinna być liczona neutralnie skoro to ma być atut, ten rewanż u siebie bo wpada bramka z d*** i trzeba strzelić wówczas 2.

0

Masakra. Niedługo zaczną łapać na dopingu podczas gry w szachy :)

1

Bukmaherka to zło. Ja w ten weekend -400zł. Ciagle czegoś brakowało- alb tracili bramke w 90 min, albo marnowali karne przez co over nie wchodził albo mecze gdzie faworyt nie miał prawa przegrać, przegrywał. Ciężki kawałek chleba to obstawianie. Trzeba mieć masę farta żeby dobrze dobrać mecze na kuponie.

0

Obstawiłem wynik za 100zł ale obstawiłem też Liverpool i tam go nie doceniłem bo obstawiłem 0:2 w tym meczu.
Nie wiem co ma piernik do wiatraka. Powiedziałem jaki będzie wynik, kilka osób zasugerowało, że wynik będzie przeciwny i tyle.

5

Mój komentarz z wczoraj ok godz 17

https://www.screencast.com/t/lyKpnow7DlFQ

I co Panowie eksperci z La Rambla?

0

Szkoda, że Salaha nie kupiliśmy na prawe skrzydło. Gościu jest przekozak, a kosztował połowe tego co Dembele

1

Nie ma cieszynki? :(( Cristiano, plizzzzzzzz

0

Hahahha obstawiałem u buka, że będzie tu karny :D

0

na tvp1 leci

0

A cóż to za przystojniak na ławce? Jacek czy to Ty?

6

W ciągu 2 minut Neymar i CR7 potwierdzili, że Messi to fenomen.
Dziękuję, pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?