jeonek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Gdyby Ramos nie nazywał się Ramos to w połowie meczów wyleciałby z czerwoną kartką
3
Mam to głęboko co oni będą myśleli. Wyrażam moją opinię i tyle.
23
Na mecz finałowy w Liverpoolu nie zagrają Salah, Firminho, Milner oraz Henderson. Real wygra po golu w 94 minucie strzelonego ręką przez Ramosa. To, że Ramos będzie na spalonym, a dodatkowo piłka nie przekroczy linii bramkowej nie przeszkodzi sędziemu w uznaniu bramki, a Realowi w wygraniu kolejnej LM.
To na jakim farcie oni wygrywają i jak ich sędziowie ciągną za uszy to się w głowie nie mieści. Nie wiem jak można kibicować takiemu klubowi oraz jak my mamy mieć do nich szacunek.
Najlepsza jest obłuda ich kibiców. Lewy był faulowany w polu karnym ewidentnie 2 razy ale śmietankowi nie widzą problemu bo przecież nic nie było. Kristiano zetnie z nóg podmuch wiatru i jest płacz, a on się zwija jakby mu nogę urwało.
Mogą i wygrać 10LM z rzędu, a i tak koniec końców do końca życia będę pamiętał w jaki sposób tego dokonali i za grosz szacunku nie będę miał do nich.
1
Taaa a w defensywnie walczył będzie Messi
0
Kawał chłopa ten nasz Kutinio ;)
P.S. I odnośnie tej grafiki dotyczącej Cruyffa. Wśród managerów z filozofią footballu jest Wenger hahahah wielki wizjoner, guru naszych czasów
1
Jaja sobie robię :) ale z tym jednym z najlepszych środkowych obrońców na świecie to się mogę zgodzić jeżeli miałeś na myśli TOP100 obrońców :)
2
Andre Gomes vol 2
0
jakaś taka ciemna uroda :)
11
Co innego docenić obecną klasę Salaha ale niektórzy już się zagalopowali i stawiają osiągnięcia Salaha na równi z Leo. Obecnie jest w znakomitej formie, to fakt ale jego przewaga polega na przestrzeni jaką posiada. W takiej Barcelonie gdzie 80% czasu gramy powolną piłkę na połowie przeciwnika nic by nie pokazał. Widać było w tym meczu, że jak 2 zawodników doskoczyło do niego pressingiem to nie bardzo miał pomysł co zrobić.
To zawodnik skrojony na Real i pewnie tam trafi w miejsce pewnego Walijczyka co pół życia spędził na L4
0
Wygląda jak marokański przyjaciel Kristiano
1
Te to mają próżne życie. Jedyne co muszą w życiu zrobić to urodzić (najczęściej to cesarka) dziecko. Później już jest opiekunka, która 3/4 czasu się nim zajmuje, a im pozostaje wydawać kasę, która płynie strumieniami :)
0
Salah miałby szansę zdobyć ZP gdyby głosowanie było tajne. Dziennikarze wiedzą, że wyniki głosowania są ujawniane więc próbują się przypodobać i głosowanie jest zabiegiem czysto marketingowym
0
A kto to jest Raphaël Varane? :O
28
Logika rodem z gimnazjum.Wymieńmy Dembele na Salaha bo złapał życiową formę, która może się skończyć równo z końcem sezonu.
Dobrze, że wcześniej nie wymieniliśmy Suareza na Vardy'ego i Messiego na Marheza jak grali swój sezon życia.
0
Gadajcie co chcecie ale patrząc na 50 baniek wraz zmiennymi za Gomesa, 40 baniek za Paulinho to była promocja :)
1
Nie ekscytujcie się. W finale i tak Real pokona Live po golu Ramosa w 97 minucie, mimo że sędzia doliczy 4 :)
0
dajcie link do transmisji PL plx
6
Tak gadacie gadacie o tym meczu Romą, a wiecie jaki kurs był w forbecie na awans Romy po 1 meczu? 100 do 1. Niech taki Valverde postawi u buka 2mln $ i ma 200 baniek w jeden wieczór :) kiedyś to wydzie na jaw. Nie ma innej możliwości patrząc na sposób w jaki odpadliśmy
0
Skoro za Cou daliśmy 150 baniek to po Salaha bez 250mln nie podchodź Forek
8
Tez tak sobie mowilem i od poczatku roku jestem 1200zl w plecy
0
A ja pogoniłem FIFE18 w styczniu. To jest loteria nie gra.
Od września trochę pohandlowałem i sprzedałem konto wiec w sumie 1200zł na plus jestem.
16
Dobrze, że do klubu Bling Bling, a nie Bang Bang :)
23
Chyba katar miał :)
24
Chociaż ma jaja. Nasi piłkarze zaszyli się po meczu z Romą jak myszy w norze
0
Ładny ołtarzyk :)
27
Jutro ide w lotto zagrać normalnie
https://www.screencast.com/t/6uVUEDUDd
pomyliłem się minimalnie bo nie było przerwy w grze i nie mogli wejść na boisko. Dembele wszedl w 82 a Suarez w 88 :)
No i oczywiście chodziło mi o Paulinho, nie Coutinho :D
0
Prowadzimy 5:0 a Valerde wpuszcza Coutinho. Pewnie Dembele dostanie z 10minut, a Denis z 3 min
0
MA ktoś link do transmsji po polsku?
0
Z Sevilla
2
Wszyscy się podniecają Messim i Suarezem ale o obliczu obecnej Barcelony decyduje forma Busquesta oraz Rakitica