escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
29
Pique od lat jest na szpicy gdy przegrywamy. To nie wymysł obecnego trenera.
0
Czyli na wiosnę stawiamy przeciwko ŁKSowi skoro maja marne szanse na licencje. Cos czuje ze nagle „stracą” gaz.
0
Troche myslalem ze Beijing namiesza, ale nie dali rady.
0
Daje radę skurczybyk:)
Skoro on jest powoływany to zastanawia mnie brak Hulka, Oskara, Talisci. Wszyscy maja świetne liczby.
0
Mecz na szczycie w Chinach nie zawiódł. Paulinho 4 - 5 Hulk. ;)
0
Chociaż podaj nazwisko i klub tego naszego Busquetsa, chętnie poobserwuje chociaż w internetach.
6
Chłopak, którego z perspektywy lat żałuje najbardziej. Bardzo chciałem zeby był snajperem na wiele lat w naszym klubie, ba, nawet na kilkanaście. Zaczął tak wcześnie... uwielbiam goscia.
1
To gdzie oni chcą do ligi mistrzow??
0
Amy Winehouse, miałem juz bilet na koncert w Bydgoszczy... jednak zmarła.
1
Nie gadaj, nawet śmieszne;)
1
Rozumiem i zgadzam się;) szlagiery często w Anglii (jak również w Polsce - tak oglądam te śmieszna ligę) rozczarowują;)
21
„Ojej redakcjo co bede czytał przy porannej kawie” czas zacząć!;)
1
Mowiles o promocji wiec i ja się do tego odniosłem. Dla mnie mecze Barcy z Realem to święto. Pamietam rok gdzie były mecze w lidze w pucharze a nie wiem czy i nie w lidze mistrzow. Na przestrzeni chyba półtora miesiaca z 5 meczów. No, 4 na pewno. Ludzie mówili ile można tylko Barcelona - Real i Real-Barcelona. Ja nie miałem żadnego problemu:)
Ba. Będąc na wypadzie na Mazurach siedząc przy ognisku ze znajomymi zadzwoniłem do brata, położył tel przy tv i słuchałem jak wygrywa Barca 6:2;)
1
Powiedział dla niego. Dla mnie generalnie nie miało sensu pisać takiej jedenastki. Ale on chciał, napisał a Ty czy ja albo to zaakceptujemy albo nie. Ma prawo do swojego zdania:)
2
Najlepsza promocje ma liga angielska od lat. I pewnie jeszcze długo. Jak zrobili zapowiedź gdzie farbami namalowali na ścianach Jose i Pepa przed United-City to az miło było patrzeć nawet na Jose;)
1
Lidl, biedra, auchan, carrefour. Myśle ze dwoma słowami wszystkie większe.
1
Przeciez tak napisał. Według niego.
0
Allison, Ederson... grubo:)
0
Jak dla mnie Arthur.
1
Juz miałem przepraszać ;)
0
Tez mnie to zastanawia, w Hiszpanii byl pokraką a tam jest innym człowiekiem.
0
Glosniej ;).
1
Juventus grał zdecydowanie lepiej od Manu. Tylko 1:0’ale wg mnie zjedli „Anglików”.
0
Większość ludzi w Manu u Jose są gorsi niż w reprezentacjach. Z kolei oceniając Manu po tym dzisiejszyzm spotkaniu to troche słabe z Twojej strony, dodając do tego ze nie Ogladasz co tydzien
Natomiast prawdą jest to, ze Manu dzisiaj wyglądali jak chłopcy do podawania piłek przy Juve.
Pogba jest naprawdę świetny, przyjęcie kierunkowe, ze zwodem. Super się go oglada. Ludzie tu wieszają na nim psy, ale gosc jest naprawdę mocny.
Lukaku? Belg to kozak, gosc w ofensywnej druzynie ładowałby mnóstwo goli.
I nie, nie zgadzam się ze Suarez bez formy jest lepszy od Lukaku. Suarez bez formy nie umie złapać nawet żółtej kartki zeby się wyeliminować w następnym meczu.
8
Zostawiać, nawet jesli Napili juz mniej strzela to jednak PSG ze swoim napadem i swoją obrona nadrobi;)
0
Pisałem już kiedyś. Cou nawet nie staje koło piłki gdy jest Messi. Staje Suarez, ktoś tam a Cou idzie sobie. Tak mnie to zastanawiało, Neymarowi oddawał wolne, karne, a nie chce dać Cou. Nawet jednego mu nie oddał, a Przeciez Brazylijczyk tez ma świetnie ułożoną nogę.
11
Mnie martwi co innego. Jaki Ramos jest każdy wie, ale ze tam nie podszedł żaden, ŻADEN inny gracz zeby go uspokoić. Tragedia.
0
No i fajnie:)
Dzieciaków mamy w szkółce:)
Niech dorasta we Francji, będąc w cieniu kolejnego gracza. Mbappe go zje, mam nadzieje.
0
Ale Lamela chodzi z WHU, wow!
3
Jaki klub taki Salah;)
Dobra fota Marci;)