0

Większość ludzi w Manu u Jose są gorsi niż w reprezentacjach. Z kolei oceniając Manu po tym dzisiejszyzm spotkaniu to troche słabe z Twojej strony, dodając do tego ze nie Ogladasz co tydzien

Natomiast prawdą jest to, ze Manu dzisiaj wyglądali jak chłopcy do podawania piłek przy Juve.

Pogba jest naprawdę świetny, przyjęcie kierunkowe, ze zwodem. Super się go oglada. Ludzie tu wieszają na nim psy, ale gosc jest naprawdę mocny.

Lukaku? Belg to kozak, gosc w ofensywnej druzynie ładowałby mnóstwo goli.



I nie, nie zgadzam się ze Suarez bez formy jest lepszy od Lukaku. Suarez bez formy nie umie złapać nawet żółtej kartki zeby się wyeliminować w następnym meczu.

8

Zostawiać, nawet jesli Napili juz mniej strzela to jednak PSG ze swoim napadem i swoją obrona nadrobi;)

0

Pisałem już kiedyś. Cou nawet nie staje koło piłki gdy jest Messi. Staje Suarez, ktoś tam a Cou idzie sobie. Tak mnie to zastanawiało, Neymarowi oddawał wolne, karne, a nie chce dać Cou. Nawet jednego mu nie oddał, a Przeciez Brazylijczyk tez ma świetnie ułożoną nogę.

11

Mnie martwi co innego. Jaki Ramos jest każdy wie, ale ze tam nie podszedł żaden, ŻADEN inny gracz zeby go uspokoić. Tragedia.

0

No i fajnie:)
Dzieciaków mamy w szkółce:)
Niech dorasta we Francji, będąc w cieniu kolejnego gracza. Mbappe go zje, mam nadzieje.

0

Ale Lamela chodzi z WHU, wow!

3

Jaki klub taki Salah;)
Dobra fota Marci;)

2

Hmmm bardziej mnie zastanawia ze masz codziennie o 14:45 czas, a nie ze dziwne hobby;)

0

W koncu Sane w pierwszym. Myśle ze oni za kilka lat będą we dwóch walczyć o najważniejsze indywidualne nagrody.

0

Mniejsza niż Rakitica;)
Z przymróżeniem oka:)

0


Od kiedy interesujesz się siatkówka reprezentacyjna czy klubowa? Po tych mistrzostwach wnioskujesz ze Kurek to „tak dobry siatkarz”?
Kurka „nie była” jakiś czas. Nie był w rewelacyjnej formie i nie błyszczał ostatnio. Wyszedł my fenomenalny turniej i oby jeszcze na tym poziomie pograł.


Do tero czytałem wywiad z jego dziewczyna. Generalnie starali się dobierać kluby w miastach niedaleko siebie. Tym razem również był to jeden z głównych czynników. Do tego w Szczecinia kilka nazwisk jest. Nie patrz na historie klubu (nie interesuje się siatkówka klubowa, wiec nie znam historii i ja), tak z ciekawosci chciałem sobie popatrzeć na kadry drużyn ligowych. Wyglada to fajnie. Zobaczymy jak bedzie gra. Wczoraj miał byd pierwszy mecz sezonu, ale awaria prądu i mecz przerwano.

0

No wlasnie, to przykre...

0

Nie zainteresuje mnie patologia. Akurat jesli o mnie chodzi to się przeliczyli;)

6

Nie oglądam. Chciałem zobaczyć nad czym się tyle osób spuszcza. Współczuje.

0

Jakiej rozrywki?

5

To była poważna gala? Mająca sponsorów, reklamy i cały ten fejm...? Dobra zostawmy to ...
Kim do ku**y nędzy jest ten magical? Az wszedłem w internety i sprawdziłem...
naprawdę? Jest coraz gorzej...

0

Wszystko przez Ciebie!!

58

Wyraz twarzy, ta bezradność, świadomość, ze ciagle cos... przykry widok schodzącego Belga.

2

Rewelacyjna!!!

0

Dziękuje.

0

Jaka pierwsza jedenestka Brazylii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lukaku, Sanchez, Martial, nie wspomnę i Lingardach i Rashfordach... a temu mało. Obrona jak była marna tak pozostaje, ale co tam. Lepiej grać defensywnie i mieć ogień na ławce :D

1

Wydaje mi się ze pierwsza jedenastka wyszła najbardziej optymalna, nie rozumiem o co Ci chodzi?
Akurat ci co weszli a nie grają w klubach rozruszali drużynę. Jak dla mnie obronił się Brzęczek. To ze zagraliśmy kiepsko? No Portugalia była lepsza, ale co do personaliów bym się nie przyczepił.

0

Stary. Ten gosc wystawił wszystko co mamy najlepsze.

0

„Rezerwy”

1

Wolfsburg pikuje od dawna a Koeln gra w drugiej lidze. Świetne przykłady;)
Hofenheim postraszyło City w lidze mistrzow taki najświeższy przykład. Natomiast kto to jest Lazio czy Milan? Sampa czy Fiora? Milan nakupował 30 zawodnikow i co z tego? Nie wiem co bedzie wyznacznikiem, puchary europejskie? Wstrzymaj się z osądami.

0

Póki co poza jednym sezonem gdzie Napoli troche postraszyło Juve tam ciagle to samo. Juve i długo długo nic.

0

Bo stawia niemiecka wyżej. To wcale nie jest takie dziwne...

0

A kto na szpice? Jak dla mnie spoko, tylko że wolałbym jednak jakiegoś napastnika kupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?