0

Jak co tydzien:) Paulinho myśle przynajmniej gol i asysta do tego Talisca 2-3 gole:)
Co do Adriana to wciaz bede żałował ze nie pojechał na mundial. W Australii z buta najlepszy gracz a w Chinach póki co troche gorzej, ale juz 2 gole i 2 asysty ma:)

1

Ostatnie sezony przyznaje miał słabsze:) ale uważam ze jesli Karim jest w formie to najlepsza technicznie „9” na świecie.

2

Redakcjo
Ostatni akapit i bramkarz Realu - jego nazwisko. Wydaje mi się ze jest blednie napisane.

3

To jeszcze być zacytował bo jak dla mnie to wpis bez sensu.

0

Zobaczymy co tam Sarri wykombinuje:)

5

Nie wiem czy było, ale Sandro Ramirez w Sociedad.

0

Chelsea raczej odpuści jak zwykle angielskie kluby. One się skupiają na lidze bądź ewentualnie lidze mistrzow.

0

Mam nadzieje ze Silva się tam sprawdzi, jak patrzę na tego Muriela to az mnie rzuca. Czy tylko dla mnie jest on marnym napastnikiem?

0

Dzięki:).

0

Co to zmaczy SerieA? Przemianował się ze speca od Bundesligi na speca od Seria A pan Kolton?

11

Zawsze Bojan.

5

Wypowiedz z 2013, może Jeszcze przed transferem:)

0

To taki news z opóźnieniem:) ale spoko:) ciekawe czy sa przyjaciółmi z drużyny czy kolegami z pracy:)

0

Aduriz wczoraj nie grał.

1

Rewelacja:).

0

Grają fajnie. Wygrywają, maja fajny sklad. Wyglada to niezle, dodać do tero Klicha który strzel i asystuje i jest niezle:)

0

Firmino z tej dwójki.

0

No wlasnie z Sane żadna zmiana, znowu ławka!:)

1

No rozumiem, ale jednak Silva miał sporo słabszy sezon w zeszłym roku. No zobaczymy:) tak się zastanawiam bo uwielbiam tego goscia, zajebiscie się rozwinął, kibicuje mu:) No i mam w fantasy!:)

2

Ktoś cos czytał/słyszał na temat City i Sane?
Gosc nie pojechał na mundial, był od początku sezonu i przygotowywał się pod okiem Guardioli, zeszły sezon miał fantastyczny a dzis drugi mecz sezonu na ławce. Dziwne...

0

Paulina gol:) dzien dobry:)

9

Ktoś cos się więcej o tym co Pique wymyślił? Jakie zmiany w turnieju zaproponował?

7

Real.
Bale super, Benzema gra tak jak go pamietam sprzed lat, super technika.

1

Teraz czekam na znawców. „Dobra 1:0 można wyłączyć”:D

0

Tak:) w zeszłym roku wyprzedziłem radia:) pomyslalem „nie oni będą mi dyktować kiedy posłucham Wham, wlacze sobie teraz”. Był październik :)

0

Naprawdę go bronisz? Bronisz takiego pytania...?:(

1

Jak chcesz normalne odpowiedz to zadaj normalne pytanie.

0

No:) adekwatne do grania w prawdziwa pilke:)

0

Czyli przy trójce Paulina, Casemiro, Renato Augusto w reprezentacji smialo miałby miejsce jako ofensywny? Ciekawe czemu go Tite nie widzi w kadrze...

2

Ktoś oglądał Talisce w Besiktasie czy wczesniej w Benfice? W Chinach gol za golem, w reprezentacji widzę ze miał jakiś epizod. Jak to pozycja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?