escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wiem kim oni sa, pytałem o Twoje zdanie. Zabrzmiało jak pogarda, chcialem tylko potwierdzenia bądź... zaprzeczenia:)
1
Tak mnie zaciekawiło „jest zwykłym hipsterem”. Co to znaczy? To na plus czy bardziej nie?
1
Akurat „kurła kiedyś to było” uważam za syf. Wszystkie te „kurły”, „nosacze” i inne „piotery”. Mówię tylko to co widzę. Oczywiście duża w tym wszystkim „zasługa” rodziców. „Uwazaj bo się przewrócisz”, „nie wchodź bo spadniesz”
Kurde jak spadłem z trzepaka czy z drzewa to wiedziałem zeby nie wchodzić drugim razem bądź wiedziałem co robić zeby ni spaść. Takie chronienie ja sile. A memy gdzie na orlikach chłopcy dzisiaj grają w pilke a na telefonie uważam za prawdę a nie powod do żartów. Ja grałem na betonie, czekałem az skończą „starsi” zeby wejść na boisko, albo „mnie zaprosza do gry” to juz w ogole było. A dzisiaj 4 na 5 boisk swieci pustkami.
Niestety takie sa realia a nie „generalizacja”.
0
Trzeci, dlatego oddalam pytanie:)
2
Dlatego ze ludzi bawi „gowno”. Rozumiesz? Coraz więcej młodych ludzi śmieje się bo ktoś puści bąka. Ludzie maja inne wartości. Maja wybujałe ego, mimo ze niewiele osiągneli. Nie uważam się za niewiadomo kogo, jestem takim ot warszawianinem. Widzę tylko ze złe się dzieje, coraz więcej młodych ludzi ma klapki na oczach. Nie mówię o starych bo to inne pokolenie. Ale teraz ludzie kształtuje internet fejsy i inne twittery. Jak by nagle zabrakło netu to obawiam się ze wiele osób miałaby problem co zrobić? Jak kupić bilet do kina/teatru/na autobus. Jak zamówić taksówkę? Jak dojechać do X.
0
Ktoś oglada bayern - psg? Patrząc na sklady myslalem ze bayern zje PSG a tu zonk. Chociaż mając w pamięci fakt ze bayern bardzo duzo goli traci w pierwszych połowach to może jeszcze wyciągną co? Jak to wyglada?
1
W dzisiejszych czasach liczy się hejt, cycki i „kurwa” jako słowo. Coraz mniej merytorycznych informacji. Jak wchodzę (tak wchodzę) na jakies wiadomości sportowe na onety i wp i widzę ósma ciotka wujka szwagra byłego reprezentanta Seszeli pokazała cycki to mi ręce opadają.
0
Jesli na szpice to Paco.
5
Jakubie popraw tytuł na „do Betisu” :)
0
dziekuje rowniez;)
0
dziekuje:)
0
Już było, ale mam pytanie kiedy będzie losowany terminarz ligi hiszpańskiej? Nie mogę znaleźć.
0
Tak jak przed tymi mistrzostwami, myśle ze i przed przyszłym turniejem Euro mogą zagrozić im Belgowie.
2
Na czym Francja ma większe szanse?:)
1
Mało tego, nigdy nie było:)
0
Udało się, byłem pierwszy:)
1
Tylko ten „real”:)
0
Tak:)
Co do reszty? Niech wygra najlepszy, ale te nagrody od lat to popularność a nie to co powinno być. Dla mnie nawet Karius może zdobyć.
0
Nie swiruj. Spróbuj 48:)
0
Bez przesady. I Messi i Ronaldo nie zasłużyli na conajmniej jedną.
54
Dobra dupa z twarzy?
0
Nie wiem czy było, ale po Keicie i Fabinho, do Liverpoolu oficjalnie dołączył Shaqiri:)
No jak złocień dostanie skrzydeł po mundialu to jeszcze tylko bramka i maja mega mocną paczkę.
0
Do 24 naszego czasu.
0
Są rzeczy i dyscypliny ponad piłkę.
0
Zsumowałem dogrywki:)
0
Tak wlasnie liczę:)
27
Biorąc pod uwagę fakt ze zagrał 7 meczów to juz wcale nie tak duzo:)
0
Przepraszam:) moj błąd. Jestem imbecylem:) jak widać czytanie ze zrozumieniem jest trudnym czytaniem.
Natomiast co do Brzęczka to daj mu kredyt zaufania. Gosc robił dobrą robotę w Płocku, chłopaki bili się o puchary z duzo mocniejszymi rywalami.
Nie znam mentalności tego człowieka i czy potrafi złapać za mordę. Przeczytałem natomiast wczesniej za ze czasów Łapinskich to on mino bycia wtedy młodym zawodnikiem, był kapitanem kadry.
Do tego był kapitanem kadry gdy zdobyli brąz na igrzyskach.
Tu natomiast podtrzymuje „kapitalny wybór”, poczekaj z osądami:)
2
Masz racje:) cofam to:)
0
Dajcie spokoj. Pol godziny temu ktoś wrzucił również taka śmieszna „obserwacje” i we wnioskach było napisane „można odpuścić - mamy Surme”. Takie samo prawdziwe pewnie jak i to.