escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli widzę nic nie zrozumiał. Messi Messi i jeszcze raz Messi. Jeszcze jeden mecz na ławce i koniec jego rządów w kadrze.
0
Kto ma tam mieć technikę? Błaszczykowski i Piszczek. Do tego troche Zielu. Liczyłem na lewa nogę Kurzawy, ale się przeliczyłem. Reszta to od zapier... Krychowiak/Linetty/Góralski. Grosik jak nie minie na szybkości to się okazuje ze wcale taki z niego turbo nie jest. Obroncy od obrony a nie od techniki. Zadaniowiec od zadań, ale jeszcze nie musiał się wykazywać. I tyle z naszej techniki.
Liczyłem na tego Szymańskiego, No... ale lepiej zabierac na mundial Peszki czy inne Białkowskie niż Szymanskiego czy choćby Loske.
0
Z taka gra jak z Arabią i Egiptem to co najwyżej rozjadą naszych:)
1
Tak jak mieli rozjechać Arabię i Egipt.
Boje się ze tan samo bedzie z Portugalia.
0
Nigeria.
0
Rewelacja jesli to prawda.
0
Cieszył się ten który oglada kilka razy w roku kadre, nie wiedząc w jakich klubach grają Senegalczycy, Japończycy czy Kolumbijczycy.
Ja rozmawiając ze znajomymi tonowalem nastroje.
0
50? Brałbym:)
1
„Stoi” to akurat trafne.
7
Jak on po tych pewnie zrezygnuje z gry w kadrze.
0
Tak sobie pomyslalem... brałby Williama:) a co tam:) niech biega, drybluje strzela z dystansu:)
0
Zapuściłem sobie na tv jakaś tam slaladanke na youtubie No i zaczął lecieć kawałek z mundialu Willa Smitha/Nicki Jam/Era Istrefi - Live it up.
No i tu wstawki z meczów, piłkarze na murawie itd. No niby norma na tego typu „hymnach”.
Ps. Nie widziałem wczesniej teledysku, tylko słyszałem w radio ten kawałek.
Nagle, ku mojemu zaskoczeniu pojawiają się piłkarze z wokalistami. I co? Nagle Ronaldinho, na teledysku strzela w jakies tam okienko i pokazane jak strzelil gola Seamanowi z połowy.
Uśmiechnąłem się się do siebie i az powiedziałem na głos „to skur...el”:)
Wiem może nieładnie, ale uwielbiałem goscia. Numero Uno jak dla mnie:)
0
Dlatego jemu opasła kapitana się nie należy. Potrzeba kogoś z jajami kto pobudzi to cało towarzystwo.
0
Acuna wrzucał:) 6 Chorwatów w polu karnym i „wieża” Aguero:)
0
Wystarczy patrZec się na siebie. Chorwacja rownie dobrze może wypiąć się Islandii zeby tylko Argentyna nie awansowała. Argentyna grała w listopadzie z Nigerią i dostali oklep 4;2. Grała jak dla mnie bardzo mocna druzyna Argentyny oczywiście poza Messim. Ale na tym turnieje tez jakby go bie było.
Nie mow wiec hop.
0
A trzeba przypomnieć ze Kova nie grywa od początku:)
1
Ręcznik na bramce - 2 obrońców - Masche - 7 ofensywnych w tym żadnego rozgrywajacego. Można mieć taktykę?:)
0
W monaco tez rok temu.
8
A ja bym wolał Sidibe i Mendyego:)
0
Było miejsce, o czym wspomniałem wyżej. Sam Busi miał dwie dogodne sytuacje. Niewiele sytuacji mieli, ale zdarzało się zd Irańczycy nie zdążyli podejść do zawodnika.
1
Jako mistrz? bez żartów...
klepanie klepanie i klepanie... tu trzeba to czego również w klubie brakuje. Strzał z dystansu, jedyny Silva wczoraj coś spróbował.
A tak męczenie buły, szkoda że ten Iran nie strzelił gola.
Wkurza mnie ta chęć wejścia z piłką do bramki.
Busquets miał ze dwie sytuacje, żeby uderzyć sprzed pola karnego to co? hmm odwrócę się i cofnę piłkę. Oczy mi krwawiły...
1
Oczy mi krwawią :(
1
Jak zniżył to chyba szczere współczucie:)
8
Co Cię dziwi? Przeciez to nasz naród. Ma lepiej? Chuj!, ma więcej? Ukradł! Nie wyszło? Jeszcze zgnoic.
Wieszkosc padalce:/
1
Bardziej mi chodziło ogolnie o żale:) sam odpowiedz... ?:)
0
Co?! Juz pol h temu dodane i jeszcze nic w stylu „redakcjo ale niespodzianka, co ja jutro bede czytał rano przy kawie?:(„
:D
0
To nie jest naturalny zmiennik! To jest zadaniowec! Nie za zadanie mieliśmy gonić wynik?
0
Ja poszedłem dalej, skoro jedzie Peszko bo to przydupas Lewego, to wypierdolic obu.
0
Obie bramki to wypadek, osiadanie piłki? Jasne ze lepsze tylko ze my tego nie umiemy. Najgorsze to to, że stworzyliśmy sytuacji tyle co nic.
0
Myslalem ze to cos fajnego, dwie linijki i padłem. Co za syf...