0

Wiadomo co meczem Niemców? O ktorej, kiedy?

1

Gościu a na poważnie. Belgia myśle ze z łatwością sobie poradzi z Portugalia. Ale... ale Belgia od lat ma mocna drużynę i nic nie osiąga a Portugalia jest mimo wszystko miestrem Europy. Liczę na gole:) chciałbym pogromu:)

1

Chciałem poleciec:)

1

No tak wyszło:) poprawiaj szybko i nie było tematu:)

2

Taki kraj :) Holandiom:)

0

Gra z opaską kapitana. Myśle ze ter Stegen może czuć się bardzo ... go poleć pupa.

Przepraszam:)
Myslalem ze to facet pisał.
Edit: myśle ze ter Stegen bedzie dopiero drugim bramkarzem.

0

Dzięki za info:)

0

Oglądałeś 1 mecz? Ktoś tu pisał ze „po czwartek spornej decyzji z rzędu na korzyść GSW Lebron odpuścił” czy cos takiego. Faktycznie faworyzowali GSW?

0

Mozesz grać i 1,15 nie wiem czy 1,12. Ale cos co w każdym razie PODWYŻSZY wartość wygranej:)

2

1.02? Przeciez taki kurs zaniża Ci wygraną. Zagraj 1.02 za 1000 i odejmij podatek. Wyjmiesz mniej niż włożyłeś. Takich kursów u buków z podatkiem się NIE GRA. sKoda Twojej kasy stary:)

0

To czemu nie odpowiedziałeś na ten komentarz niżej ? Taki tam chaosik powstał z dupy:)

27

Kilka z tych trójzebow bedzie szczerbatych...

3

Stary wez się wyluzuj. Troche Cię chyba poniosło...
Jestem fanem tego dzieciaka, ale troche chłodnej głowy. Co Ty masz 13 lat?
Niech gadają. Może niedługo zmienia zdanie.

0

Puyol, Yaya, Abidal, Keita... tęsknie:) hehe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jęzor to on ma długi:) ale co nas to? Dopóki nie robi nikomu krzywdy to niech sobie gada:)
Pique w tej kwestii tez święty nie jest.

8

Gosc ma Real w sercu, spoko niech ich trenuje:)
Ale z tego co pamietam to nigdy nie był takim bandytą jak Ramos.

1

Poważnie? Stary...

0

Zostają rekordy we włoskiej :)

0

Czyli legło w gruzach, to nie Pep a Larry rozpoczął:)

0

Powiedział ze nikogo teraz nie poprowadzi.

0

To może po pierwszym „poważnym”klubie?:)
Tak zrobił Pep później Lusi Enrique a teraz Zizou albo sobie wmawiam:)

0

To nie Gaurdiola rozpoczął cykl 3 lata trenowania rok odpoczynku i kolejne 3 lata?:)

13

A co maja mówić? W grudniu powiedzą ze najlepsze to klubowe mistrzostwa świata.

1

Ja życzę i jemu i Kariusowi zeby się nie poddali a odbudowali w innych klubach.

Robert Enke pokazał całemu piłkarskiemu światu co się dzieje gdy „wielki pies” Cię dopada. Czyt.depresja.



My sobie nawet nie zdajemy sprawy ilu ludzi choruje, ile się zabija i ile próbuje się zabić.

Choćby hm...np w metrze, a właściwie pod nim.

2

To jest marzenie tylko tak sobie myśle. Gosc ma rękę do młodych zawodnikow - super:) ale czy ci młodzi zawodnicy zaromendowani przez niego mieli by czas „wystrzelić” w takie druzynie jak Barcelona?
Rozumiem liga Europy i Sevilla rozumiem Roma (tak wiem ograli nas, ale bez żartów, taki sezon Romie się długo nie powtórzy) ale Barca?
Naprawdę gosc robi świetna, nie umniejszam mu, zeby nie było. Tak sobie tylko gdybam:)

4

Hmmm predzej zdobędzie ten puchar niż LM z PSG :) taki tam paradoksik:)

0

Ja naprawdę jestem w szoku ze nikt nie dobrał się do niego. Żadna Hiszpańska federacja czy uefa. Przeciez maja nagrania, widać to. Za tę „walkę” z Kariusem to powinien odpocząć od LM z 10 meczów.

1

Zajebiscie:)
Szkoda goscia na ławkę. Myśle ze bez gry co tydzien, nakrywa czapką i Kariusa i Mignoleta:)

0

Polecam się:).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?