escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zieliński ruszy jak odejdzie Lewy. Pisałem to tutaj i mówiłem wielokrotnie swoim znajomym. Lewy cofa się po pilke wtedy Zielu jest niepotrzebny/niewidoczny. Jesli nasz selekcjoner bedzie widział Roberta jako cofającego się do rozgrywania to wg mnie powinien ktoś grać na szpicy.
I tyle.
0
Może black eyed peas?
0
Kolumbia i Argentyna odważnie:)
1
Dzięki:) umknęło mi.
2
Dzięki.
1
Ej mam pytanko. Cos mi chyba umknęło. Xhaka i Shaqiri mieli być ukarani dwoma meczami a grali. Znieśli karę czy jak?
1
Jest tam mocna Anglia, Chorwacja. Chociaż może zdarzyć się wszystko.
Jednak moje pytanie brzmi:po co to gdybanie?
Gdyby Polska zagrała lepiej to by była mistrzem świata. A tak Portugalia ma mega mocna drabinkę.
37
Po czym wnioskujesz ze Japonią jest słabiutka?
Po rankingu? Ich meczach w grupie? Czy może śledzisz ich mecze na codzień?
Słabiutcy to jesteśmy my niestety. Ale siedzą Janusze którzy śledzą wyniki na livscorze, zobaczą w grupie Japonię i Senegal i „o pójdzie łatwo.”
Troche pokory, szacunku i oliwy do głowy.
0
Czyli widzę nic nie zrozumiał. Messi Messi i jeszcze raz Messi. Jeszcze jeden mecz na ławce i koniec jego rządów w kadrze.
0
Kto ma tam mieć technikę? Błaszczykowski i Piszczek. Do tego troche Zielu. Liczyłem na lewa nogę Kurzawy, ale się przeliczyłem. Reszta to od zapier... Krychowiak/Linetty/Góralski. Grosik jak nie minie na szybkości to się okazuje ze wcale taki z niego turbo nie jest. Obroncy od obrony a nie od techniki. Zadaniowiec od zadań, ale jeszcze nie musiał się wykazywać. I tyle z naszej techniki.
Liczyłem na tego Szymańskiego, No... ale lepiej zabierac na mundial Peszki czy inne Białkowskie niż Szymanskiego czy choćby Loske.
0
Z taka gra jak z Arabią i Egiptem to co najwyżej rozjadą naszych:)
1
Tak jak mieli rozjechać Arabię i Egipt.
Boje się ze tan samo bedzie z Portugalia.
0
Nigeria.
0
Rewelacja jesli to prawda.
0
Cieszył się ten który oglada kilka razy w roku kadre, nie wiedząc w jakich klubach grają Senegalczycy, Japończycy czy Kolumbijczycy.
Ja rozmawiając ze znajomymi tonowalem nastroje.
0
50? Brałbym:)
1
„Stoi” to akurat trafne.
7
Jak on po tych pewnie zrezygnuje z gry w kadrze.
0
Tak sobie pomyslalem... brałby Williama:) a co tam:) niech biega, drybluje strzela z dystansu:)
0
Zapuściłem sobie na tv jakaś tam slaladanke na youtubie No i zaczął lecieć kawałek z mundialu Willa Smitha/Nicki Jam/Era Istrefi - Live it up.
No i tu wstawki z meczów, piłkarze na murawie itd. No niby norma na tego typu „hymnach”.
Ps. Nie widziałem wczesniej teledysku, tylko słyszałem w radio ten kawałek.
Nagle, ku mojemu zaskoczeniu pojawiają się piłkarze z wokalistami. I co? Nagle Ronaldinho, na teledysku strzela w jakies tam okienko i pokazane jak strzelil gola Seamanowi z połowy.
Uśmiechnąłem się się do siebie i az powiedziałem na głos „to skur...el”:)
Wiem może nieładnie, ale uwielbiałem goscia. Numero Uno jak dla mnie:)
0
Dlatego jemu opasła kapitana się nie należy. Potrzeba kogoś z jajami kto pobudzi to cało towarzystwo.
0
Acuna wrzucał:) 6 Chorwatów w polu karnym i „wieża” Aguero:)
0
Wystarczy patrZec się na siebie. Chorwacja rownie dobrze może wypiąć się Islandii zeby tylko Argentyna nie awansowała. Argentyna grała w listopadzie z Nigerią i dostali oklep 4;2. Grała jak dla mnie bardzo mocna druzyna Argentyny oczywiście poza Messim. Ale na tym turnieje tez jakby go bie było.
Nie mow wiec hop.
0
A trzeba przypomnieć ze Kova nie grywa od początku:)
1
Ręcznik na bramce - 2 obrońców - Masche - 7 ofensywnych w tym żadnego rozgrywajacego. Można mieć taktykę?:)
0
W monaco tez rok temu.
8
A ja bym wolał Sidibe i Mendyego:)
0
Było miejsce, o czym wspomniałem wyżej. Sam Busi miał dwie dogodne sytuacje. Niewiele sytuacji mieli, ale zdarzało się zd Irańczycy nie zdążyli podejść do zawodnika.
1
Jako mistrz? bez żartów...
klepanie klepanie i klepanie... tu trzeba to czego również w klubie brakuje. Strzał z dystansu, jedyny Silva wczoraj coś spróbował.
A tak męczenie buły, szkoda że ten Iran nie strzelił gola.
Wkurza mnie ta chęć wejścia z piłką do bramki.
Busquets miał ze dwie sytuacje, żeby uderzyć sprzed pola karnego to co? hmm odwrócę się i cofnę piłkę. Oczy mi krwawiły...
1
Oczy mi krwawią :(