escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sumie to jest trener, który chyba najbardziej zaskoczył w zeszłym sezonie. Ze średnią Wisłą Płock (bez obrazy, ale jest jednak w tyle od bardziej utytułowanych drużyn) walczył o puchary.
Po podziale już nie było tak kolorowo, niemniej jednak Wisła grała fajnie dla oka i punktowała.
Z resztą sam chyba zgarnął tytuł(y) najlepszego trenera miesiąca.
No myślę, że trzeba dać mu szansę.
0
Jak primadonna nie weźmie się za grę tylko będą fochy typu kryśki to nie widzę problemu zeby z niego zrezygnować. Czy w jego miejsce Świerczok? Raczej za wcześnie:)
10
Tymczasem Świerczok od 68 minuty na boisku i juz ma dwa gole. Minuta 78:)
Eliminacje ligi mistrzow:)
Edit 3 gole 13 minut:)
0
Nie. On na finał szykuje cos bombowego:) może cos o koledze z Maroka:)
0
Dziękuje za info:)
Mocna afrykańska paka:)
0
Kante tez chyba mógłby wybrać inny kraj:)
0
Francja bez wątpienia ma najrówniejszy sklad wliczajac ławkę. Natomiast pierwsze jedenastki są porównywalne.
Cieszę się ze Martinez dał wyżej Kevina DB bo gosc się 4 mecze marnował.
Ja również stawiałem mistrza Francje do tego króla strzelców Mbappe. Jednak jesli przejdzie Belgia tez się bede cieszył, to był moj drugi typ. Chadli mnie zaskoczył pozytywnie, z reszta ta cała zmiana na mecz z Brazylia wyglądała fajnie. Zobaczymy czy dzis to powtórzy.
Co do Anglików to mają super drużynę. Mówiłem wśród znajomych ze mogą powalczyć, ale bie spodziewałem się ze dojdą tak daleko. Jednak ławkę w porównaniu z Francją czy Belgią to maja słaba i myslalem ze spuchna ale daja rade:)
Co do Anglii jeszcze jedno. Ten Maguire zrobił na mnie mega wrażenie, gosc chyba nie przegrał żadnej główki, i jak tylko idzie w pole karne to jest zagrożeniem:)
1
Bałbym się Ci przeciwstawić bo zaraz mnie zasypiesz statystykami z ostatnich 700 spotkań Pogby w kadrze:) ale oglądam kadre Francji częściej niż na mundialu i jakoś nnie nie zaskakuje. Natomiast u Jose się wielu marnuje:)
0
Nie sądze ze dałby więcej. Najlepszy transfer do srodka to byłoby ustawienie tam Leo on i tak juz poczłapuje:)
13
A Pogba nas przepraszam zbawi od czegos?
Patrząc na zachowanie Suareza coraz więcej myśle o środkowym napastniku.
1
To niefajnie:) liczyłem na jutro, może chociaż Podolski zagra:)
Dzięki za info Barcainfo:)
0
Takie tam pytanko bo nie za bardzo rozumiem co tam na tym plakacie:)
Iniesta ma szansę zadebiutować jutro w pucharze Japonii?
0
Wiesz co, śledzę różne rzeczy: transfery.info, naszą LaRamble i to co wrzucają ci, którzy śledzą zagraniczne strony i twitter, śledzę nasza stronę i szczerze? Wydaje mi się ze Martial to takie bardziej życzenie kibiców i przez nich napędzana ta karuzela transferowa Martiala. Jakoś cicho ze strony zarządu czy mediów na temat tego transferu. Gdzieś tam kiedyś cos, ale nie szczególnie.
Obawiam się ze to nie jest zasłona typu mało mówimy a duzo robimy jesli chodzi o Martiala, bardziej myśle ze tego tematu nie ma.
Za rozsądna kwotę jestem na tak jesli chodzi o Williana.
Niemniej wolałbym snajpera, bo ostatnie pol roku to straszne męczarnie patrzenie na Suareza. Liczby ma naprawdę super ale jak dalej ma się tak zachowywać jak ostatniej kilka miesięcy w klubie i teraz na mundialu to ja go chętnie pożegnam. Niech idzie do Neymara, ba! Chętnie zamienię za Cavaniego:)
4
To ze Chelsea krzyknęła 80 nie znaczy ze tyle zarząd zapłaci, o ile w ogole zapłaci. Natomiast za 40 bym brał. Gosc ma technikę, odejście i strzał.
1
Za rok moge nie mieć, ale spoko:)
1
Ja moge do Berlina załatwić:)
0
Potwierdzam o uważaniu na siebie. Z dwóch źródeł słyszałem. Znajomy pływał na statku jako mechanik. Jak schodzili na ląd to kazali każdemu zakładać na szyje wisior z grupą krwi.
Druga historia to dni młodzieży które odbyły się 3 (?) lata temu w Brazylii. Do autokaru weszło 3 gości z karabinami i „poprosili” Zeby oddać telefony, portfele i biżuterię.
3
Quaresma i Bojan. Jako pierwsi przyszli mi do głowy. Zawsze bede ich żałował:) jakiś taki sentyment. Skupiłem się tylko na naszych:)
0
Młodzież pokazała jak jest daleko za Europą na turnieju i nas. Niech najpierw ograją się ze starszymi.
1
Był dla ludzi którzy znają go z tego ze grał w ŁKSie a potem gdzie w Chinach.
Ja tam śledzę ligę chińska jak i reprezentacje. W Chinach miał niezle liczby co potwierdził w naszym klubie, natomiast w kadrze grał w pierwszej jedenastce która jesli dobrze kojarze przegrała 2 mecze o stawkę w ciągu 2 lat. To jest Ok 16-20 spotkan. Myśle ze to niezle.
Co do Arthura? Dziwią mnie spusty nad nim. Myśle ze ligę brazylijska śledzi podobna ilość co chińska, ale Arthur? 4/5 ludzi tu go chce. Jak kompletnie nie wiem kim on jest i dla mnie faktycznie to kot w worku. A tu się ludzie o nim wypowiadają jakby oglądali go co tydzien.
0
Chyba bym chciał upchnąć Remyego wyżej. Ma gosc ciąg na bramkę.
0
W dzisiejszych czasach... może jednego:)
0
Ale ja ich w ogole nie bronię.
Wczoraj juz tyle osób napisało ze zapłacą za Paulinho ale w styczniu a tu wciąż frustraci wyładowywali swoje emocje po przeczytaniu bez zrozumienia. Rozumiesz? Ja nie bronię zarządu, męczą mnie idioci.
1
To juz skończy się lament na temat Paulinho czy nadal jakiś tłuk bedzie płakał ze oddają za darmo?
28
Przeciez on nie o to pytał.
5
Ronnie.
5
Ale nie, lepiej co sekundę wpisywać komentarz jaki to zarząd jest zły i przez 40 ostatnich stron la rambli czytac o słabym zarządzie.
0
Odkładając cała sympatie Mbappe do Realu to wchodzę w to:)
0
Mega:).
0
To nie sa uszczypliwości. Dla mnie kropka to koniec zdania. Tylko tyle i az tyle. Wyraziłem swoje zdanie. Oczywiście dodałem jeszcze swoje zdanie na temat XD i powiedziałem ze jak człowiek nie pisze nic w komentarzu tylko wstawia „xxxxxxxdddddd” to jest to dla mnie mizerne.