escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak:) w zeszłym roku wyprzedziłem radia:) pomyslalem „nie oni będą mi dyktować kiedy posłucham Wham, wlacze sobie teraz”. Był październik :)
0
Naprawdę go bronisz? Bronisz takiego pytania...?:(
1
Jak chcesz normalne odpowiedz to zadaj normalne pytanie.
0
No:) adekwatne do grania w prawdziwa pilke:)
0
Czyli przy trójce Paulina, Casemiro, Renato Augusto w reprezentacji smialo miałby miejsce jako ofensywny? Ciekawe czemu go Tite nie widzi w kadrze...
2
Ktoś oglądał Talisce w Besiktasie czy wczesniej w Benfice? W Chinach gol za golem, w reprezentacji widzę ze miał jakiś epizod. Jak to pozycja?
2
To nie jest wina redakcji, ludzie coraz mniej myślą. Idą na łatwiznę. Pytają tu o pierdoly i dostają odpowiedzi. Zadaj sobie 30 sek trudu i poszukaj. A kto jest winny? My! Którzy naiwnie im odpowiadamy.
1
Jakoś mnie nie jarała ta parada, ale jak widzę i słyszę te samoloty które latają co chwila nad moim balkonem to az mam ciarki:)
2
Właściwie to szacun...
0
Szkoda ze Barry Douglas odszedł z Wolves bo liczby miał bajeczne, az w szoku byłem jak sie kariera potoczyła po Lechu. Teraz Leeds i juz asysta:)
0
Wiem, Barcelona w ostatnim sezonie nie jeżdżąc na piłkarskie zadupie w 3/4 meczach odpuszczała także słabe porównanie.
0
Patrząc na sparingi to dużym wzmocnieniem bedzie Lucas. Drużynę mają mocną, ale chyba jednak o mistrza za mało. Liverpool i City powalcza.
1
Nie trzeba. Ile było Barcelona - Lechia?
0
Smutno mi jako kibicowi Legii ale z drugiej strony jako warszawianina cieszy mnie ten ból dupy. Niby wszyscy maja gdzieś polska ligę, ale jednak Legii dobrze wbić szpilkę. Boli:)
0
Myśleli ze bedzie prezentował dobry poziom. Ale się pomylili a teraz sa w dupie.
0
Na krajowe podwórko powinno wystarczy na ten rok. A jeszcze pogonić Jędze i bedzie dobrze.
1
Jeszcze gosc z Celty vigo:)
0
Legia mogłaby odpaść. Poświecić ten rok zeby poukładać wszystko na swoim podwórku. W koncu dobre transfery :Kante, Carlitos, wrócił Wieteska, a mówi się tez o Stolarskim z Lechii, No i szkoda ze z z Kurzawą nie wyszło.
Klub trzeba w tej chwili poukładać od srodka. Trenerem jest asystent asystenta, Rado sle się wypowiada o nowych transferach. Wewnątrz klubu jest kibel i tyle.
Potrzeba goscia który to poukłada.
0
Za faul.gosc zostałby sam na sam z Malarzem.
0
Wstyd mi jako kibicowi Legii.
0
Wiem, a ja sobie zażartowałem ze nie będziemy mogli grać w finale u siebie:)
1
Jak to czemu?:) Barcelona nie bedzie mogła grać u siebie:)
0
Nawalka juz zrezygnował, z reszta co się dziwić. Teraz trenerem jest asystent asystenta, w szatni kibel. Rado narzeka na Kante i Carlitosa. Hlousek nigdy nie był dla mnie dobry, a Kurzawa zaginął, zamiast go ściągać na wahadło.
Prawda jest taka ze w tym (również moim) klubie nie jest dobrze. Najlepszy zawodnik to od lat 80letni Malarz. Najlepszy stoper to w podobnym wieku co Malarz - Astiz. Nie ujmuje im nic bo grają, zwłaszcza Malarz, świetnie, No ale nie może tak być. A do tego Legii wciaz dupę ratuje Kucharczyk. Dla nnie to zart ze tacy piłkarze jak on czy Peszko sa gwiazda Legii pierwszy, a drugi jeszcze niedawno kapitanem Lechii.
21
Paulina znowu dwa gole:)
0
Przebijam. Za 80 niech idzie:)
0
Ale ja tez chętnie bym się go pozbył. Pikuje szybko i zdecydowanie. Te jego śmieszne symulki wcale śmiesznymi nie są.
Tak nie ma kogo na szpice, niestety.
0
Suarezowi znowu zaczyna odwalać. Ten rok kalendarzowy czy w Barcelonie czy w kadrze ma tragiczny. Zdecydowanie druzyna Neymara:)
0
Mówiłem za siebie a nie za nas. Nie wspomniałem o imprezach. Może sam sobie pic w domu a potem wsiąść za kółko. A co do „bitki” to przez lata miewał odpaly, głupie faule itd a tutaj na stare lata zmądrzeje tak?
No oby.
0
Vidal da duzo jakości na boisku jak również na boisku :)
A na poważnie, jego klase zna większość, ale trzeba pamiętać ze on miewa niestety odpaly. Tak na boisku jak i poza nim. Obawiam się troche o jego charakter, o ile, w ogole dojdzie do tego transferu.
0
Szybko? Kilka lat...