escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie zmienia to jednak faktu ze mecz był beznadziejny. Przemeczylem się, ale poziom tego widowiska był niezwykle niski.
Do tego uważam ze nie mamy wręcz prawa remisować dwóch meczów z kadra U21 wysp owczych. Ba, z żadna kadra wysp owczych.
0
Jestem kibicem Legii, wstydzę się za ich ostatnie wyniki, za ostatnie miesiące. Ty się troche interesujesz piłka Luksemburską czy gadasz bo gadać zawsze można? W kadrze Dudelange w dwumeczu z Legią było 3 - słownie TRZECH, zawodnikow, którzy dorabiają mając inne etaty. Ale rozumiem ze z Legii śmiać się wypada.
Sam się śmieje, nie mówię ze nie, ale warto sprawdzić zanim się cos „skopiuje”.
0
I jedni i drudzy maja przebudowana drużynę. Nie ukrywam ze nasza mi się podoba:) fajne zestawienie. Troche kiepsko z lewa obrona, Reca nie gra no ale zobaczymy:)
2
Kim?
:)
0
na 10 meczów 8 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka.
Jak dla mnie to w cuglach, mimo że tak jak już powiedziałem, w słabym stylu.
0
Jeszcze większego niż co? Niż słabe 3 mecze na mistrzostwach czy wygranie w cuglach (w słabym stylu ale jednak) eliminacji?
1
Bez przesady.. co to za badziew.
To jest nowa kadra, nie ma co szukać liczb. Błaszczykowski nie gra, Makuszewski znowu kontuzja. Kurzawa ma taka lewą nogę jak nikt w naszej lidze. Wstrzymaj się z takimi śmiesznymi komentarzami. Dzisiaj pewnie wpierdziel, ale niech chłopaki graja. Kadra ma perspektywy.
Jest jeszcze Pietrzak z Wisły, który może grac i na lewej obronie i wahadle i skrzydle.
0
Jak zobaczyłem jak Griezman biegnąc do kontry nagle staje, co mieli za złe mu również kibice Atleti, a potem powtarzał to na mistrzostwach w kadrze straciłem do niego szacunek. Dla mnie to zwykła faja zeby nie powiedziec pała. A jeszcze to mydlenie oczu z transferem. Nagle dostał tyle kasy ile chciał i kocha Atleti. Zwykły najemnik.
1
Do tego chwile wczesniej odszedł Vela, wiec jesli nie ma do tego Jose to jest to do ry prognostyk. Ale skoro Huesca strzela dwa gole to i Juanmi może strzelac:)
0
Przyciągnie kilka nazwisk:)
0
Wiadomo kiedy startuje i od ktorej ligi?
1
To jak Ci się nie chce to olej sprawę. Sa markety/magazyny w których trzeba ludzi.
„Nie chce mi się”. A zapie...lać bedzie Ci się chciało? Czy pójdziesz do szefa „szefie daj cos łatwego bo nie chce mi się”?
0
Zmęczenie zmęczeniem, finał jest o 22. Jak znowu bedzie taka pogoda jak wczoraj w meczu Del Potro z Isnerem to może zdecydować... hmmm wydolność?
1
Wlasnie chciałem to pisać. inny trener, inna taktyka i gosc mógłby zadziwiać.
0
Za chwile z Thiemem. Mordeczki.
Cofam. 2:30
0
Nie sądze:).
0
Troche o nim zapomniałem:) przez Twoje typy:)
CHcialebym zeby Sane się tak rozwijał dalej. Dla mnie jest świetnym grajkiem.
0
Idąc dzisiejsza LaRamblą to Piątek!:)
Mysle ze za Rashforda Jesus, może Coutinho.
2
Dobre jest jeszcze że ogromna większość pisze jaka ta nasza ekstraklasa jest słaba i nigdy by nie obejrzeli meczu ale jak sie okazuje, ogromna ilość osób wie jak gra Piątek:)
0
Ale ja ani nie mówię o komediach, ani nie mówię o tym jak się zachowuje dany piłkarz. Mówię o tym ze pasują do siebie bo każdy z nich co okienko/sezon odchodzą z klubu. Akurat odejście Pazdka byłoby wzmocnieniem dla Legii.
0
Wyciągam takie same jak czytam o zmianie klubu przez Grosika czy o Lewym w Realu.
0
Nie co roku, co pol. Co okienko „chcą” go jakies kluby.
0
On idealnie pasuje do grupy z Pazdanem. Mimo, ze Pazdana lubię bo to taki „swój” facet, to jak słyszę ze on co okienko chce odejść z Legii to się śmieje:) teraz to juz raczej bedzie odchodził ale do innego polskiego klubu.
0
Cieszę się ze wiesz o co mi chodzi:)
0
Lewy odchodzi do Realu juz kolejny rok. Bardziej mi chodzi o ewentualny transfer, gdyby taki doszedł do skutku.
0
Tak sobie myśle (oczywiście po przeczytaniu 5(!!!!!) informacji na pierwszej stronie La Rambli... nosz kur.. 5!!?? Nie można przewinąć? Nawet nie trzeba zmieniać strony! :( ), ze jesli to prawda i w tym wieku Piątek jest obserwowany przez taki top jakim jest Barca, a jesli to prawda to pewnie również przez inne kluby, to Lewemu gula skacze. I to bardzo wysoko i bardzo mocno:)
1
Bronić wyniku z beniaminkiem? Nie wierze...
0
Nie wiem, nie grałem nigdy w tenisa. Nie wiem czy to łatwe zagranie czy nie, jednak nie widziałem nigdy takiego zagrania na korcie, a pare meczów w swoim życiu obejrzałem:)
Wierze Kyrgiosowi ze to było dobre zagranie:)
0
Mnie wciaz dziwi jak tyle miesięcy Mou utrzymuje się w takim klubie jak United. Nigdy jakoś wybitnie za United nie przepadałem. Zawsze lubiłem dobra grę, szybka grę, gole. Troche moja sympatie podniosl Transfer Lukaku i Sancheza, ale jak tam się marnuje ofensywnych zawodnikow to az przykro patrzeć.
2
Myśle ze twarz Kyrgiosa mówi wszystko o tym jak wybitne to było zagranie.