1

Firmino. Fajnie współpracuje ze skrzydłowymi, wymienia się pozycjami. Stosunkowo młody. Jak dla mnie tylko on na chwile obecna.

0

Tak sobie pomyslalem o tym co napisałeś... Salah to juz gracz kolejnego sezonu, jak również uważam ze Salah ma jednak lepszych ludzi obok siebie niż Hazard, wiec reasumując jest mu łatwiej. Oczywiście w ogole nie ujmuje mu niczego, bo jestem fanem jego talentu:) jak również tej drużyny Kloppa. Fajnie się ich oglada:)

2

Poniżej. 3 minuty wczesniej.

9

Marniutkie... spróbuj czegoś innego. Zobaczymy:)

0

Można tak pisać ze wszystkimi:) później kończył MJ i Kobe zaczynał:) powiedzmy ;)
Natomiast Larry kojarzy mi się tylko z ławka i byciem trenerem:)

1

Konferencje:).

2

Apropos Lebrona:) ostatnio miałem rozmowę ze znajomym. Ze był Bryant, Magic, jest Lebron, Durant - wybitni koszykarze. Messi, Ronaldo i jeszcze wielu wybitnych piłkarzy. Natomiast dla mnie w koszu tylko MJ i w pilke tylko Ronaldinho. Miałem przyjemność oglądać obu i z tego sie cieszę.

0

Jest w stanie. Zdecydowanie. Nie wiem jak sytuacja Neymara i Mbappe jesli chodzi o kontuzje, jesli wciaz nie są zdolni do gry, to zdecydowanie bardziej mogą:)

0

Żebyś po przyszłych wakacjach nie mówił tak o tym nowym :)

5

„... pod względem jakości obrazu...” Przeciez ta wersja sprzed 40 lat to wersja ponadczasowa!:)

1

Nie można tykać takich filmów!!!!
No obejrzę na bank... :)może po latach uda się nie uronić łezki podczas śmierci Mufasy.
Nie lubię Skazy!!:)

6

Taki sobie ;).

0

Salah na 12 meczów Liverpoolu w samej lidze strzelil 6 goli i zanotował 3 asysty. Myśle ze to niezły wynik.

Z kolei Mahrez? Pep ma taką paczkę jakiej nie ma nikt. Nawet mocno wzmocniony Liverpool myśle ze im nie zagrozi.

Co do ligi mistrzow to jest to turniej, trafisz ze słabszym dniem i cię nie ma.

1

Jedni są pierwsi drudzy drudzy:)
Salah na swoim poziomie, mowi się troche mniej o nim bo juz przyzwyczaił nas, ze potrafi w pilke grać. Z reszta jego liczby nie kłamią:)

Mahrez z tego co pamietam, wchodził z ławki na początku, a później zaczynał w 1 składzie. Kilka bramek strzelil.

Natomiast wydaje mi się, ze jednak Salah jest dla swoje drużyny duzo ważniejszy niż Mahrez dla City.

1

House of cards.

17

Myslalem ze to jakiś zart, ale nie, Ty naprawdę chwalisz się swoją „odpowiedzialnością”. Grubo powiem Ci.

1

Wlasnie miałem dodać ze „luz, przyznałem Ci racje” :)

0

Jest, ale zauwazylem cos innego. Nie pamietam tylu overow co do tej pory w NBA.

0

Dlatego tez napisałem ze pójdź w piątek do galerii, ale jak chcesz wstaw zamiast galerii cokolwiek i zobaczysz ilu ludzi łapie się na taki syf.

0

Się okaże ze Oklahoma za 2 wejdzie a Boston za 1.08 (czego bym absolutnie nie grał) nie wejdzie:)

0

To nie za bardzo rozumiem. Wyśmiewasz, że niby black friday tylko „beznadziejne duperele, które zalegają w magazynach” są przecenione a za chwile piszesz ze opiekacz do chleba za 29.99. I tu otworzyłem przeglądarkę wpisałem „wypiekacz do chleba” i na 10 pierwszych modeli nie wyskoczyła tak niska cena. Uważam zatem ze 29.99 to okazja za opiekacz do chleba, tak więc istny „black friday”!:)

1

Stary poważnie? Idź w piątek do galerii zobaczysz ilu ludzi „mają za idiotów”.

0

8.01 współczynnik na fortunie z Twoich meczów. Myslisz ze goldeni wciaz będą pikować?

1

Chyba chodzi o sprzedaż Dembele i kupno Ndombele, ale tez musiałem pomyśleć:D

0

Dziękuje:)
Nie będę "męczył" osób trzecich:) Coś tam znalazłem w internetach na blogach.

0

Wiadomo jak groźne te kontuzje?

1

Czy ktoś miał przyjemność, bądź tez nie, być w Kenii?
Mam kilka pytan.

0

Czy ja dobrze widzę? Munir, Denis teraz on? No spodziewałem się takiego dobrego okienko:)

1

Ja to bym i Eto widział chętnie:)

1

nie wiem czy dobrze rozumiem. Stawiasz na równi Munira i Wernera?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?