escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Peaky Blinders.
8
Jeszcze Cię to dziwi?
1
Czyli tym sezonem jeszcze nie zamyka ust takim jak Ty...? Hmmm No ma jeszcze kilka miesięcy.
0
To może o tym myslalem:) ze to obronca w pomocy a nie odwrotnie. Fajna druzyna wtedy była, tylko złe personalia do ranę, co pokazał mecz wlasnie z USA.
1
Nie wiem czemu kojarzy mi się pomocnik na lewej obronie... chyba ze w innych meczach był tam próbowany z konieczności Kozminski:)
0
A to nie Koźmiński zagrał na tym mundialu w na lewej obronie? Czy tylko ten jeden ostatni mecz o nic z USA?
0
Przede wszystkim fakt ze z zaświatów do poważnej piłki wrócił Witsel i to z przytupem. Myśle ze to tez jeden z powodów.
0
Nie sprawdziłem. Po prostu wszystko idzie do góry, to chore, ale jak wspomniałem takie czasy. Natomiast co do jednego się nie zgodzę. Mianowicie „koszty życia”? Nie przesadzajmy:)
1
Te kilka lat temu transfer za 60 mln to było „cos”, dzisiaj byle leszcza biorą za „60. Tak to chore, ale taki czasy...
3
Mocna paka:).
0
Jak jestem fanem jego gry i chciałbym go u nas, tak coraz bardziej zaczyna mnie drażnić mamusia. Kolejny „chytrus” w rodzinie.
0
Nie ma żadnego. Dwa darmowe transfery co kolejkę.
0
Mnie generalnie martwi ten zespół. Sklad maja naprawdę na duzo wyższe miejsce niż zajmują obecnie.
0
Ja tam zawsze darzyłem sympatia Luiza, nawet mimo „jak ważne mecz to łapie kontuzje”. Zwłaszcza po akcji z Aguero.
0
Karciane to zdecydowanie tysiąc, remik, 358 (to tylko na troje/trzech graczy) ale dosyć długawa gra. No i kolega wyżej TexasHoldem, ale zdecydowanie "nie za darmo". Jakieś chociaż delikatne wpisowe i małe stawki. Tak dla adrenaliny:)
0
Wczorajszy mecz to był jakiś żart. Tragiczne "widowisko". Tra gi czne.
0
Zdecydowanie warto.
Oboje są świetni w swoich rolach.
Co do ostatniego sezonu to dopiero zacząłem, więc nie wiem, ale rozumiem przedmówców. Niestety po aferze z Kevinem Spaceyem domyślam się, że serial trochę "podupadł".
Natomiast tak czy inaczej, jak dla mnie serial to naprawdę top.
0
Villa to się zgodzę, natomiast Podolski ... 10 goli na 40 spotkan. Wcale jakoś nie nastukal.
1
Komu?:D.
0
Ekipa Currego miała problem z Clippersami to i z Leakrsami bedzie miała. Pokazuje to choćby pierwsza kwarta. Natomiast moim zdaniem to murowany mistrz:) ale raczej w sezonie regularnym będą bez ciśnienia walczyć.
1
No ale patrząc w druga stronę, jesli w Goldenach wyzdrowieje Cousins to będą mieli w pierwszej piątce pięciu allstarow. Pokaz mi drużynę w ktorej była taka paka...?
Kim maja grać jak nie najlepszym zawodnikiem. Kto ma pociągnąć team jak nie westbrook. Rozumiem o co Ci chodzi, natomiast uważam ze to nie do końca jest takie „hop siup”.
0
Ta apka może zmienić życie kibicowskie:)
6
Co robisz?.....
0
Zastąpić Munira w czym? W ławce? Jak dla mnie to Maxi zjada Munira.
0
Czyli Kante jest gwiazdą insta i fejsa dlatego jest wyżej od Busiego? Nie przypominam sobie „mega liczb” ze strony Ngolo.
0
„W 2015 Nadal rozegra tylko 15 turniejów.” 2015?
0
Dzięki:) Jakies takie „dziwne”. Nie słyszałem zeby komentatorzy tak zdrabniali i stad moje zdziwienie:)
0
Do autora - Andrew Robertson, chyba ze Andy to Andrew u nich. Nie wiem:)
1
Bardzo kiepsko wygladaja. Z taką grą nie dogonią Lechii. Niby wyniki są ale gra taka jakby mizerna.
0
„Lewa” to bardziej karate czy cos:)
Popraw.