0

T-Raperzy znad Wisły!!!:)

0

Ruszył i angielski puchar.
City mocna 11, powinna przejechać się jak walec:)

0

To wypada tylko czekać na rozwój:)

2

Zabrakło umiejętności? Hmmm uważam ze będąc w formie nie brakowało mu nic. Ale może zaślepiony:)

0

Ja wiem czy tak padła? Jasne ze na tle innych lig to średnio, ale naprawdę liczyłem ze Lyon, Marsylia powalcza z PSG. No i miałem nadzieje na Henry’ego ale nie z tym przedszkole które ma.

0

Wiec moje pytanie brzmi... jak go widzisz na skrzydle?

0

Z dystansem:) jest juz tam chwile, a dopiero teraz takie dno, wiec to nie on:)

0

Oby. Zdecydowanie wole jego i Lukaku w napadzie niż tych brytyjskich malolatow, którym nic nie ujmuje:) wole wcześniejsza dwójkę po prostu :)

0

Ogólnie pisze. Ze zjazd zrobił. Jeden z kilku piłkarzy, których odejścia żałuje na przestrzeli tych nastu lat jak kibicuje Barcelonie.

0

Szkoda mi go...

0

Napisałeś teraz w poście „z tego co czytałem...”. Tylko czytałeś ogólnie o nim w Eibar czy i przyglądałeś mu się troche? Jak on wyglada w pomocy?

0

Ktoś wie co się dzieje w Marsylii? Zaliczają ostatnio taki zjazd ze głowa mała. A Przeciez druzyna jest naprawdę mocna, myslalem ze się nawet postawią przez chwile PSG. Dzisiaj patrzę sklad w pucharze i pomyslalem „mocna paka jak na taki śmieszny mecz” a tu pyk i 1:0 w plecy. Pewnie, albo nie, nie pewnie, a mam nadzieje ze to wyciągną. Natomiast dziwnie tam się dzieje, czyżby powtórka z Manchesteru?

0

To chyba kolejny jego mecz na boku pomocy, prawda?

11

Peaky Blinders.

8

Jeszcze Cię to dziwi?

1

Czyli tym sezonem jeszcze nie zamyka ust takim jak Ty...? Hmmm No ma jeszcze kilka miesięcy.

0

To może o tym myslalem:) ze to obronca w pomocy a nie odwrotnie. Fajna druzyna wtedy była, tylko złe personalia do ranę, co pokazał mecz wlasnie z USA.

1

Nie wiem czemu kojarzy mi się pomocnik na lewej obronie... chyba ze w innych meczach był tam próbowany z konieczności Kozminski:)

0

A to nie Koźmiński zagrał na tym mundialu w na lewej obronie? Czy tylko ten jeden ostatni mecz o nic z USA?

0

Przede wszystkim fakt ze z zaświatów do poważnej piłki wrócił Witsel i to z przytupem. Myśle ze to tez jeden z powodów.

0

Nie sprawdziłem. Po prostu wszystko idzie do góry, to chore, ale jak wspomniałem takie czasy. Natomiast co do jednego się nie zgodzę. Mianowicie „koszty życia”? Nie przesadzajmy:)

1

Te kilka lat temu transfer za 60 mln to było „cos”, dzisiaj byle leszcza biorą za „60. Tak to chore, ale taki czasy...

3

Mocna paka:).

0

Jak jestem fanem jego gry i chciałbym go u nas, tak coraz bardziej zaczyna mnie drażnić mamusia. Kolejny „chytrus” w rodzinie.

0

Nie ma żadnego. Dwa darmowe transfery co kolejkę.

0

Mnie generalnie martwi ten zespół. Sklad maja naprawdę na duzo wyższe miejsce niż zajmują obecnie.

0

Ja tam zawsze darzyłem sympatia Luiza, nawet mimo „jak ważne mecz to łapie kontuzje”. Zwłaszcza po akcji z Aguero.

0

Karciane to zdecydowanie tysiąc, remik, 358 (to tylko na troje/trzech graczy) ale dosyć długawa gra. No i kolega wyżej TexasHoldem, ale zdecydowanie "nie za darmo". Jakieś chociaż delikatne wpisowe i małe stawki. Tak dla adrenaliny:)

0

Wczorajszy mecz to był jakiś żart. Tragiczne "widowisko". Tra gi czne.

0

Zdecydowanie warto.
Oboje są świetni w swoich rolach.
Co do ostatniego sezonu to dopiero zacząłem, więc nie wiem, ale rozumiem przedmówców. Niestety po aferze z Kevinem Spaceyem domyślam się, że serial trochę "podupadł".
Natomiast tak czy inaczej, jak dla mnie serial to naprawdę top.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?