escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
T-Raperzy znad Wisły!!!:)
0
Ruszył i angielski puchar.
City mocna 11, powinna przejechać się jak walec:)
0
To wypada tylko czekać na rozwój:)
2
Zabrakło umiejętności? Hmmm uważam ze będąc w formie nie brakowało mu nic. Ale może zaślepiony:)
0
Ja wiem czy tak padła? Jasne ze na tle innych lig to średnio, ale naprawdę liczyłem ze Lyon, Marsylia powalcza z PSG. No i miałem nadzieje na Henry’ego ale nie z tym przedszkole które ma.
0
Wiec moje pytanie brzmi... jak go widzisz na skrzydle?
0
Z dystansem:) jest juz tam chwile, a dopiero teraz takie dno, wiec to nie on:)
0
Oby. Zdecydowanie wole jego i Lukaku w napadzie niż tych brytyjskich malolatow, którym nic nie ujmuje:) wole wcześniejsza dwójkę po prostu :)
0
Ogólnie pisze. Ze zjazd zrobił. Jeden z kilku piłkarzy, których odejścia żałuje na przestrzeli tych nastu lat jak kibicuje Barcelonie.
0
Szkoda mi go...
0
Napisałeś teraz w poście „z tego co czytałem...”. Tylko czytałeś ogólnie o nim w Eibar czy i przyglądałeś mu się troche? Jak on wyglada w pomocy?
0
Ktoś wie co się dzieje w Marsylii? Zaliczają ostatnio taki zjazd ze głowa mała. A Przeciez druzyna jest naprawdę mocna, myslalem ze się nawet postawią przez chwile PSG. Dzisiaj patrzę sklad w pucharze i pomyslalem „mocna paka jak na taki śmieszny mecz” a tu pyk i 1:0 w plecy. Pewnie, albo nie, nie pewnie, a mam nadzieje ze to wyciągną. Natomiast dziwnie tam się dzieje, czyżby powtórka z Manchesteru?
0
To chyba kolejny jego mecz na boku pomocy, prawda?
11
Peaky Blinders.
8
Jeszcze Cię to dziwi?
1
Czyli tym sezonem jeszcze nie zamyka ust takim jak Ty...? Hmmm No ma jeszcze kilka miesięcy.
0
To może o tym myslalem:) ze to obronca w pomocy a nie odwrotnie. Fajna druzyna wtedy była, tylko złe personalia do ranę, co pokazał mecz wlasnie z USA.
1
Nie wiem czemu kojarzy mi się pomocnik na lewej obronie... chyba ze w innych meczach był tam próbowany z konieczności Kozminski:)
0
A to nie Koźmiński zagrał na tym mundialu w na lewej obronie? Czy tylko ten jeden ostatni mecz o nic z USA?
0
Przede wszystkim fakt ze z zaświatów do poważnej piłki wrócił Witsel i to z przytupem. Myśle ze to tez jeden z powodów.
0
Nie sprawdziłem. Po prostu wszystko idzie do góry, to chore, ale jak wspomniałem takie czasy. Natomiast co do jednego się nie zgodzę. Mianowicie „koszty życia”? Nie przesadzajmy:)
1
Te kilka lat temu transfer za 60 mln to było „cos”, dzisiaj byle leszcza biorą za „60. Tak to chore, ale taki czasy...
3
Mocna paka:).
0
Jak jestem fanem jego gry i chciałbym go u nas, tak coraz bardziej zaczyna mnie drażnić mamusia. Kolejny „chytrus” w rodzinie.
0
Nie ma żadnego. Dwa darmowe transfery co kolejkę.
0
Mnie generalnie martwi ten zespół. Sklad maja naprawdę na duzo wyższe miejsce niż zajmują obecnie.
0
Ja tam zawsze darzyłem sympatia Luiza, nawet mimo „jak ważne mecz to łapie kontuzje”. Zwłaszcza po akcji z Aguero.
0
Karciane to zdecydowanie tysiąc, remik, 358 (to tylko na troje/trzech graczy) ale dosyć długawa gra. No i kolega wyżej TexasHoldem, ale zdecydowanie "nie za darmo". Jakieś chociaż delikatne wpisowe i małe stawki. Tak dla adrenaliny:)
0
Wczorajszy mecz to był jakiś żart. Tragiczne "widowisko". Tra gi czne.
0
Zdecydowanie warto.
Oboje są świetni w swoich rolach.
Co do ostatniego sezonu to dopiero zacząłem, więc nie wiem, ale rozumiem przedmówców. Niestety po aferze z Kevinem Spaceyem domyślam się, że serial trochę "podupadł".
Natomiast tak czy inaczej, jak dla mnie serial to naprawdę top.