escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bedzie formalnością:)
0
Spokojnie. Poczekaj do końca eliminacji.
1
Czemu zakładasz brak awansu?
1
Pozdrawiam z Kenii:) liczę dzis ze mecz Barcelony będą transmitować:)
0
Wszyscy chcą wydy..ć Freda... tfu Barcę!!
To przykre:/
0
Więcej kibiców chce zwycięstw i wyników. Ja wole przegrać jesli widzę jakiś pomysł, gryzienie trawy i generalnie staranie się, wtedy wiem ze im zależy. Wyglada ze trener woli wyniki czemu się nie dziwie. Więcej hejtu jest po porażce niz po nie daniu szansy wychowankiowi. Eksperymenty na pol sezonu juz były, chociażby Edgar Davids. Uwielbiałem tego goscia i cieszyłem się mimo ze zagrał tu „kilka meczów”.
0
Myslisz ze oni prezentują lepszy poziom niż Ivanovic?
0
Super!!:)
Fajna wiadomosc. Myśle ze MLS to zdecydowanie wyższy poziom, ale fajnie ich we trzech widziec w druzynie:)
Villa juz troche pograł w Stanach. Widac wystarczy:)
1
Zwłaszcza Fabs:)
0
On może i zbawi jeszcze Barcelonę. Nie wiem tego. Może w koncu po latach jest blask rozjaśni którąś z lig. Milan zrobił sporo zakupów ostatnio. Uważam ze ci obecni pomocnicy, będący w formie, sa lepsi od Denisa.
0
No rozumiem:) jasne ze tal, ja wyraziłem tylko swoje zdanie, które jest zdecydowanie inne od Twojego:)
0
Zgadzam się z Bartkiem powyżej.
Ale nie... No nie przekonasz mnie do „świetności” Denisa:)
1
Dobrze, tylko ze Bakayoko zagrał bardzo dobry cały sezon w Monaco. Natomiast Denis wg mnie jest miernym graczem tak na Barcelonę jak również na Milan.
1
Dwa dni to moze trwa mycie:)
Ps. Popraw na niepokoją.
0
Myslisz ze taki ktoś jak Denis może zbawić pomoc Milanu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
DeGea
Walker,Chielini,VanDijk,Marcelo
KdBruyne,Pogba,Kante
Sane,Villa,Salah
0
Była ale może kasy nie starczyło albo woleli co innego. Nie wiem i ja gdzie wykupić w necie C+. Mam pakiety w UPC.
0
Oddali cześć niemieckiej, hiszpańskiej a w zamian ani angielskiej ani chociażby polskiej.
1
To zaczyna się robić jak drugi odcinek domu z papieru.
1
Ponad 3100 i to mnie zastanawia, bo przez wiele lat istniała dla mnie tylko blaugrana.pl. :)
0
To kolejna? Wydaje mi się ze kilka tygodni temu o tym pisali.
1
Piękny Giroud juz druga:)
2
Dzięki:)
No jak na wiek jego liczby robią wrażenie w dość, nie oszukujmy się, przeciętnej druzynie. Rozumiem ze Eintracht ma dobry sezon czy dwa, ale to wciaz średniak:)
0
Nie tylko my za nim tęsknimy:)
1
Absolutnie nie jaram się jeszcze tym gościem, ale wlasnie strzelil kolejnego gola. Czy ktoś może interesuje się bardziej Bundesligą i może przybliżyć mi osobę Jovica? Jaki to typ napastnika? Wielki tur w środku pola karnego czy raczej szybki zwinny sam sobie kreujący?
0
Nie zachowałeś proporcji:)
Gracze Barcelony cos znaczyli natomiast ci wymienieni niewiele:)
0
Nir wyobrażam sobie playoffów bez Houston i Hardema:)
0
„Prawdziwe” Spurs to za czasów „Twin Towers” - Duncan i Robinson:)
0
Chciałbym zeby jednak nie dali rady, ze wzgledu na sympatię do Henryego, natomiast obawiam się ze monaco juz nic nie osiągnie w pucharach europejskich w tym roku.