escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
8.01 współczynnik na fortunie z Twoich meczów. Myslisz ze goldeni wciaz będą pikować?
1
Chyba chodzi o sprzedaż Dembele i kupno Ndombele, ale tez musiałem pomyśleć:D
0
Dziękuje:)
Nie będę "męczył" osób trzecich:) Coś tam znalazłem w internetach na blogach.
0
Wiadomo jak groźne te kontuzje?
1
Czy ktoś miał przyjemność, bądź tez nie, być w Kenii?
Mam kilka pytan.
0
Czy ja dobrze widzę? Munir, Denis teraz on? No spodziewałem się takiego dobrego okienko:)
1
Ja to bym i Eto widział chętnie:)
1
nie wiem czy dobrze rozumiem. Stawiasz na równi Munira i Wernera?
32
„Dres wyjściowy” tzn jaki? Wyjściowy dokąd?
0
Dla mnie tez:)
0
Na ARD, Polsacie Sport i TVP Sport transmitowany mecz jest.
0
Groteska? Chyba Goretzka;)
0
I Gundogan:) czy jak to się pisze:)
0
Uffff Munir:).
0
Nieprawdopodobne!! Paulina zaczyna na ławce:) az dziw:)
0
Myslalem ze mnie zaskoczysz „osiemnastym” albumem świątecznym w jego wykonaniu;)
Lubię goscia.
1
Juz jeden ojciec był blisko syna, teraz siedzi w PSG, niech nie przyjeżdża :)
0
Ja to wszystko wiem i to wszystko rozumiem, jednak jesli przeczytałeś moj wpis, a nie był zbyt długi, to chyba zauważyłeś ze napisałem o nim w tej chwili. Czyli teraz kiedy juz jak na niego, „długo” nie ma kontuzji.
0
Ach, kto nie był w "naszych" planach:)
0
Sancho? Jasne, że to perspektywiczny gracz, natomiast Reus w tej chwili mógłby wskoczyć za każdego w ofensywie.
1
Póki co dobrze sobie radzi:)
1
Tak sobie myślę, że chętnie zobaczyłbym Reusa u nas, takiego zdrowego jak w tej chwili. Tfu tfu tfu, oby jak najdłużej.
0
popłakałem się:)
0
Co zrobiłeś o 18?
0
Kluivert, Bergkamp, Eto, Ronaldinho, Henry.
0
Del Piero, Marcelo, Beckham, Mbappe, i pustka.... wszyscy z Barcy:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Wiesz co, odpaliłem sobie. Ten gosc jest dziwny... przetrwałem kilka minut.
0
No i tak doradził ze wylądował w Torino:)
Poziom wzrósł ale myśle ze jest to zasługa tego europejskiego zaciągu, który jednak sprawił ze to wszystko poszło w górę. Popularność, kasa a zapewne i szkolenie.
0
Podobno Almironem zainteresowany był/jest Arsenal.
Natomiast Martinez wyglądał słabo w Europie. Teraz może dojrzał, ciekawe jakby wyglądały jego liczny dzisiaj we Włoszech.