0

8.01 współczynnik na fortunie z Twoich meczów. Myslisz ze goldeni wciaz będą pikować?

1

Chyba chodzi o sprzedaż Dembele i kupno Ndombele, ale tez musiałem pomyśleć:D

0

Dziękuje:)
Nie będę "męczył" osób trzecich:) Coś tam znalazłem w internetach na blogach.

0

Wiadomo jak groźne te kontuzje?

1

Czy ktoś miał przyjemność, bądź tez nie, być w Kenii?
Mam kilka pytan.

0

Czy ja dobrze widzę? Munir, Denis teraz on? No spodziewałem się takiego dobrego okienko:)

1

Ja to bym i Eto widział chętnie:)

1

nie wiem czy dobrze rozumiem. Stawiasz na równi Munira i Wernera?

32

„Dres wyjściowy” tzn jaki? Wyjściowy dokąd?

0

Dla mnie tez:)

0

Na ARD, Polsacie Sport i TVP Sport transmitowany mecz jest.

0

Groteska? Chyba Goretzka;)

0

I Gundogan:) czy jak to się pisze:)

0

Uffff Munir:).

0

Nieprawdopodobne!! Paulina zaczyna na ławce:) az dziw:)

0

Myslalem ze mnie zaskoczysz „osiemnastym” albumem świątecznym w jego wykonaniu;)
Lubię goscia.

1

Juz jeden ojciec był blisko syna, teraz siedzi w PSG, niech nie przyjeżdża :)

0

Ja to wszystko wiem i to wszystko rozumiem, jednak jesli przeczytałeś moj wpis, a nie był zbyt długi, to chyba zauważyłeś ze napisałem o nim w tej chwili. Czyli teraz kiedy juz jak na niego, „długo” nie ma kontuzji.

0

Ach, kto nie był w "naszych" planach:)

0

Sancho? Jasne, że to perspektywiczny gracz, natomiast Reus w tej chwili mógłby wskoczyć za każdego w ofensywie.

1

Póki co dobrze sobie radzi:)

1

Tak sobie myślę, że chętnie zobaczyłbym Reusa u nas, takiego zdrowego jak w tej chwili. Tfu tfu tfu, oby jak najdłużej.

0

popłakałem się:)

0

Co zrobiłeś o 18?

0

Kluivert, Bergkamp, Eto, Ronaldinho, Henry.

0

Del Piero, Marcelo, Beckham, Mbappe, i pustka.... wszyscy z Barcy:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Wiesz co, odpaliłem sobie. Ten gosc jest dziwny... przetrwałem kilka minut.

0

No i tak doradził ze wylądował w Torino:)



Poziom wzrósł ale myśle ze jest to zasługa tego europejskiego zaciągu, który jednak sprawił ze to wszystko poszło w górę. Popularność, kasa a zapewne i szkolenie.

0

Podobno Almironem zainteresowany był/jest Arsenal.
Natomiast Martinez wyglądał słabo w Europie. Teraz może dojrzał, ciekawe jakby wyglądały jego liczny dzisiaj we Włoszech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?