0

Nie zainteresuje mnie patologia. Akurat jesli o mnie chodzi to się przeliczyli;)

6

Nie oglądam. Chciałem zobaczyć nad czym się tyle osób spuszcza. Współczuje.

0

Jakiej rozrywki?

5

To była poważna gala? Mająca sponsorów, reklamy i cały ten fejm...? Dobra zostawmy to ...
Kim do ku**y nędzy jest ten magical? Az wszedłem w internety i sprawdziłem...
naprawdę? Jest coraz gorzej...

0

Wszystko przez Ciebie!!

58

Wyraz twarzy, ta bezradność, świadomość, ze ciagle cos... przykry widok schodzącego Belga.

2

Rewelacyjna!!!

0

Dziękuje.

0

Jaka pierwsza jedenestka Brazylii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lukaku, Sanchez, Martial, nie wspomnę i Lingardach i Rashfordach... a temu mało. Obrona jak była marna tak pozostaje, ale co tam. Lepiej grać defensywnie i mieć ogień na ławce :D

1

Wydaje mi się ze pierwsza jedenastka wyszła najbardziej optymalna, nie rozumiem o co Ci chodzi?
Akurat ci co weszli a nie grają w klubach rozruszali drużynę. Jak dla mnie obronił się Brzęczek. To ze zagraliśmy kiepsko? No Portugalia była lepsza, ale co do personaliów bym się nie przyczepił.

0

Stary. Ten gosc wystawił wszystko co mamy najlepsze.

0

„Rezerwy”

1

Wolfsburg pikuje od dawna a Koeln gra w drugiej lidze. Świetne przykłady;)
Hofenheim postraszyło City w lidze mistrzow taki najświeższy przykład. Natomiast kto to jest Lazio czy Milan? Sampa czy Fiora? Milan nakupował 30 zawodnikow i co z tego? Nie wiem co bedzie wyznacznikiem, puchary europejskie? Wstrzymaj się z osądami.

0

Póki co poza jednym sezonem gdzie Napoli troche postraszyło Juve tam ciagle to samo. Juve i długo długo nic.

0

Bo stawia niemiecka wyżej. To wcale nie jest takie dziwne...

0

A kto na szpice? Jak dla mnie spoko, tylko że wolałbym jednak jakiegoś napastnika kupić.

2

Tez chętnie go zobaczę. Suarez słaby ostatnio ;)

1

Styl jest katastrofalny, Suarez kopie się po czole, ale nie do ruszenia po przyjaciel Leo. Leo jak się chce to i wyniki są, a jak nie to gorzej. Katastrofalny Pique i niestety wygląda to jak wygląda.
Znowu problem ze zmianami, za późno albo nietrafione. Ivan będzie za chwile zajechany, tak jak Paulinho w zeszłym sezonie.
Mam nadzieje, że będzie dobrze. Liga będzie ciekawsza itd.
Natomiast naprawdę martwi mnie styl. Ja jestem w stanie znieść porażkę i to z byle kim, tylko żebym widział, że druzyna zapierdziela na boisku.
Znowu klepando klepando i jeszcze raz bezsensowne klepando.

0

Z tego co się orientuje to Adamek na otwartym Polsacie.

0

Dawno powinien poleciec. Tyle pieniędzy wlozyl w ofensywa i poprzednicy również, a to defensywa słaba. Grać taki ludźmi taką kupe to az szok:)

2

United mizernie wyglada natomiast panowanie nad piłką Pogby, dzisiaj majstersztyk.

0

Dziękuje:).

0

81-86.

0

Słyszałem ze pakiety Polsatu premium dla posiadaczy UPC do końca września. Ja wciaz mam, cos się zmieniło? Ktoś cos wie?

1

Janisz z polskiego radia:)

4

Tymczasem w lidze katarskiej „bratobójczy” pojedynek. Eto - Xavi (plus w tej druzynie Gabi)

Póki co Eto z golem, jednak 1:4:)

Edit czwarta strzelil wlasnie Xavi:)

0

Cześć,

mam pytanie:)
Ktoś, coś w biurze podróży? Godne polecenia, może pracuje, może znajomi?

Chodzi mi o Kenię. Kilka pytań mam.

4

Te nagrody dyskredytują same siebie, od lat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?