escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cała Borussia:)
1
Ale ten wcześniejszy „gol” I tak by został nieuznany bo zanim przerzucił bramkarza to był spalony..
0
Warto wspomnieć ze do momentu gdy grali 11 na 11 valladolid prowadził, potem dwie czerwone i w dziewiątkę nie było w stanie ograć Real.
0
Jesli w ciągu dwóch dni nie podadzą terminu rozegrania tego meczu to zwrot pp kursie 1. Cos takiego chyba było, jest w regulaminie.
0
Przedstawicielow:)
1
Henry’emu zmienić barwy na nasze i bajka!:)
0
Jestem tu aby pomagać;)
1
Zastanawiam się co za „tęgie” umysły wybierają te „słowa”.
Przeciez to jakiś mało śmieszny zart.
1
Ja się obawiam zeby on nie był przez kogoś „sterowany”... Ney przez chciwego tatusia a Dembele przez ... No wlasnie ... „kolegów”?
0
Warto tez dodać ze w meczu Pelikanów kontuzji na początku spotkania nabawił się ich as Davis. W ogole szok ze dokończył mecz, ale myśle ze ona jednak była powodem „słabego” punktowo, jak na Davisa meczu.
1
Wow. Grubo:).
7
Pocisnął*.......
0
Dzięki:).
1
Spoko juz mi koledzy wyjaśnili, nie zrozumiałem:)
Ale tez mozesz mi wyjaśnić „:V”.
2
Jak wyżej:)
Dziwna ta ironia:)
2
Wiem, ale nie zrozumiałem. Natomiast nie znam „:v” gdybys mógł wyjaśnić.
11
Lamusa?
Poważnie?
1
Polecam Kenię:D
2
Redakcjo wyszczególnijcie Suareza:)
1
Chodzi mi o przygotowanie komentatorów i zaplecze „studyjne” :)
I mam nadzieje ze eleven wciaz jest a nie było:) w porządku:)
3
Tak, ale i tak chętnie bym zobaczył grafikę z punktami w lidze, strzelonymi/straconymi bramkami. Ze wszystkich sezonów w każdym klubie. To mogłoby być fajne:)
1
Ja mu nie umniejszam, po prostu moim zdaniem ta grafika nie odzwierciedla fenomenu Guardioli.
3
No akurat ta grafika nie jest zbyt korzystna. Nic mu nie ujmuje, bo jest dla mnie fenomenem, ale jednak pare złoty wlozyl w te transfery:) myśle ze może w 2-3 na świecie miałby taka możliwość (pomijam Arabię i Chiny:))
Chciałbym zobaczyć grafikę z rekordami jakie pobił w Hiszpanii, Niemczech i Anglii.
0
Luzik:).
9
Szkoda. Naprawdę Eleven wyglądało duzo lepiej. Studia na stadionach w Hiszpanii, pod stadionami, przygotowani goście...
1
Kilka postów nizej.
10
Ronaldinho.
1
Popraw na „szkoda Malcoma”.
0
Ty 20 lat temu, ja pojechałem w 2 klasie podstawówki na trening malolatow Legii. Chciałem zeby ojciec pojechał ze mną, zeby iść do szkółki Legii bla bla bla. To było w 92 czy 93. Jak zobaczyłem jak „przyszli piłkarze” robią przysłowiowego fikołka, czyli przewrót w przód, to się załamałem. Nie chciałem juz tam jeździć. To było kalectwo.
1
Błagam półtora roku temu... półtorej godziny, ale roku półtora.