1

Cała Borussia:)

1

Ale ten wcześniejszy „gol” I tak by został nieuznany bo zanim przerzucił bramkarza to był spalony..

0

Warto wspomnieć ze do momentu gdy grali 11 na 11 valladolid prowadził, potem dwie czerwone i w dziewiątkę nie było w stanie ograć Real.

0

Jesli w ciągu dwóch dni nie podadzą terminu rozegrania tego meczu to zwrot pp kursie 1. Cos takiego chyba było, jest w regulaminie.

0

Przedstawicielow:)

1

Henry’emu zmienić barwy na nasze i bajka!:)

0

Jestem tu aby pomagać;)

1

Zastanawiam się co za „tęgie” umysły wybierają te „słowa”.

Przeciez to jakiś mało śmieszny zart.

1

Ja się obawiam zeby on nie był przez kogoś „sterowany”... Ney przez chciwego tatusia a Dembele przez ... No wlasnie ... „kolegów”?

0

Warto tez dodać ze w meczu Pelikanów kontuzji na początku spotkania nabawił się ich as Davis. W ogole szok ze dokończył mecz, ale myśle ze ona jednak była powodem „słabego” punktowo, jak na Davisa meczu.

1

Wow. Grubo:).

7

Pocisnął*.......

0

Dzięki:).

1

Spoko juz mi koledzy wyjaśnili, nie zrozumiałem:)
Ale tez mozesz mi wyjaśnić „:V”.

2

Jak wyżej:)
Dziwna ta ironia:)

2

Wiem, ale nie zrozumiałem. Natomiast nie znam „:v” gdybys mógł wyjaśnić.

11

Lamusa?
Poważnie?

1

Polecam Kenię:D

2

Redakcjo wyszczególnijcie Suareza:)

1

Chodzi mi o przygotowanie komentatorów i zaplecze „studyjne” :)
I mam nadzieje ze eleven wciaz jest a nie było:) w porządku:)

3

Tak, ale i tak chętnie bym zobaczył grafikę z punktami w lidze, strzelonymi/straconymi bramkami. Ze wszystkich sezonów w każdym klubie. To mogłoby być fajne:)

1

Ja mu nie umniejszam, po prostu moim zdaniem ta grafika nie odzwierciedla fenomenu Guardioli.

3

No akurat ta grafika nie jest zbyt korzystna. Nic mu nie ujmuje, bo jest dla mnie fenomenem, ale jednak pare złoty wlozyl w te transfery:) myśle ze może w 2-3 na świecie miałby taka możliwość (pomijam Arabię i Chiny:))

Chciałbym zobaczyć grafikę z rekordami jakie pobił w Hiszpanii, Niemczech i Anglii.

0

Luzik:).

9

Szkoda. Naprawdę Eleven wyglądało duzo lepiej. Studia na stadionach w Hiszpanii, pod stadionami, przygotowani goście...

1

Kilka postów nizej.

10

Ronaldinho.

1

Popraw na „szkoda Malcoma”.

0

Ty 20 lat temu, ja pojechałem w 2 klasie podstawówki na trening malolatow Legii. Chciałem zeby ojciec pojechał ze mną, zeby iść do szkółki Legii bla bla bla. To było w 92 czy 93. Jak zobaczyłem jak „przyszli piłkarze” robią przysłowiowego fikołka, czyli przewrót w przód, to się załamałem. Nie chciałem juz tam jeździć. To było kalectwo.

1

Błagam półtora roku temu... półtorej godziny, ale roku półtora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?