1

Szkoda, jak dla mnie Paco nie dostał szansy na swojej pozycji, a Digne mocno niedoceniony. Wychodzi niedużo gorzej to piłek jak Alba ale jakoś dziwnie Francuza nikt nie widzi...

2

No jeszcze brakuje Toma i będą wszyscy. I Tom i Dżery:)

0

Whaaaaaat?!
Grubo...
szkoda bo fajna paczka była w nowym Orleanie, chociaż ciekawe jak bedzie się prezentował po kontuzji.

2

Spokojnie z tym osądem:)
Suarez tez walczy o podium tego zaszczytnego „tytułu”.
Wyrównany mundial chłopaki mają.

0

Ani jedni ani drudzy nie zasłużyli tym słabym meczem.
Hiszpania mnie rozczarowała, z reszta 4 raz na tym turnieju.

1

Koke jak dla mnie podstawowy. On zaczął ten turniej w jedenastce.

0

Plus jeszcze Asensio za Inieste.

1

Nie pod koniec. Prze cały mecz. Martwi mnie to zachowanie. Jest coraz gorzej.

0

Czy mi się wydawało czy widziałem zajawki meczu Hiszpanii z Rosją na C+?

0

Francja, Belgia.

0

Prwnie tak bedzie:)

1

Tu mi śmierdzi 2:1/1:2 ale obym się mylił:)

0

Ja bym zostawił jednał sam over:) Hiszpanie gubią się w obronie. A ja jestem fanem overow:) jak głupi:) wczoraj ze wszystkich overow od 2,5 w górę nie weszło mi tylko over 7,5 fra-arg. Czułem tam gole:)

0

Samych Hiszpanów czy mecz?

1

Ale ja nie umniejszam:) zgadzam się. Natomiast tez smialo Moznaby odjąć Messiemu prawda?:)

Tak z innej beczki. Ja troche żałuje jednego. My tu się mądrzymy ze ten powinien dostać czy tamten. Nie może głosować ale gdybyśmy mogli...
mogliśmy głosować na Gortata zeby zagrał w pierwszej piątce. Chciałbym zobaczyć Polaka w All Stars, to nie. Rozumiem ze NBA się mniej osób interesuje, ale choćby dla wsparcia naszego:)
Taka tam mała frustracja:)

1

Po pierwsze zgodzę się. To inna sprawa. Taka dziwna zasada ludzi z klapkami na oczach „jak wygra moj to dobrze, jak wygra Twój tzn ze plebiscyt/konkurs nic nie warty” i umniejszanie.

Po drugie zgodzisz się chyba, ze od lat te nagrody nie mają nic wspólnego z „najlepszością”?:)

0

No o to chodzi. Dla innych jak Francja zdobędzie to Mbappe może zdobyć balona. Zostawmy to. Zdecyduje sympatia, jak od lat:)

3

Pół roku dopiero minęło a tu już płacze i złota pilke.
Ten Balon i ta cała śmieszna najlepsza jedenastka to nie są nagrody dla najlepszych a dla najpopularniejszych.

Dzisiaj się łudzicie, że może Messi ma szansę, a jak zgarnie ja CR to będą teksty ze to juz od lat nic nie warta nagroda.

Dajcie spokoj. Ile ludzi tyle opinii. Dla nas Messi, dla kogoś Mbappe. Skupmy się na Barcelonie a nagrodami dla naszych piłkarzy niech będą złote medale wszystkich kolejnych rozgrywek:)

1

Mnie troche odpycha Costa, jakoś mi nie pasuje buc. Ale może trzeba mieć takie grajka... wiem ze strzelil ju sporo goli, ale jakoś wole Aspasa:)

0

od lat sercem za Hiszpanią, w tym roku... jakoś jakby tak mniej, może z braku takiej liczby naszych zawodnikow w kadrze? Nie wiem...:)

Kibicuje Francji, z tym potencjałem powinni zjadać te mistrzostwa:) maja kilku zawodników których lubię, śledzę i im kibicuje, m.in. Giroud (nie pytaj, nie wiem czemu, lubię go i juz:))

No a jak nie Francja to mam nadzieje Belgia:)

0

A sam zawodnik nie ma nic do powiedzenia?

0

Juz jeden Nakamura grał w Japonii:)
Nawet na imie miał podobnie - Shunsuke, czy jakoś tak się pisze. Mistrza nie zdobyli, z tym tez mogliby mieć problem:)

0

W sensie przedłużyli, tak?:)

3

Dwa Dos Santosy:)

0

Szansa dla Leo na co?

2

Suarez mnie zameczy:(

1

Cały turniej w jego wykonaniu to kryminał. Uwielbiam goscia, ale chyba juz nie te lata..

0

Zieliński ruszy jak odejdzie Lewy. Pisałem to tutaj i mówiłem wielokrotnie swoim znajomym. Lewy cofa się po pilke wtedy Zielu jest niepotrzebny/niewidoczny. Jesli nasz selekcjoner bedzie widział Roberta jako cofającego się do rozgrywania to wg mnie powinien ktoś grać na szpicy.
I tyle.

0

Może black eyed peas?

0

Kolumbia i Argentyna odważnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?