- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1287 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1287 Culés
3
Pół roku dopiero minęło a tu już płacze i złota pilke.
Ten Balon i ta cała śmieszna najlepsza jedenastka to nie są nagrody dla najlepszych a dla najpopularniejszych.
Dzisiaj się łudzicie, że może Messi ma szansę, a jak zgarnie ja CR to będą teksty ze to juz od lat nic nie warta nagroda.
Dajcie spokoj. Ile ludzi tyle opinii. Dla nas Messi, dla kogoś Mbappe. Skupmy się na Barcelonie a nagrodami dla naszych piłkarzy niech będą złote medale wszystkich kolejnych rozgrywek:)
0
@escarabajo szczerze powiedziawszy Coutinho jakby wygrał mundial i został MVP to wtedy powinien być głównym faworytem
ale tak jak piszesz i tak od wielu lat to nic nie warta nagroda
0
@Messibestplayerintheworld No o to chodzi. Dla innych jak Francja zdobędzie to Mbappe może zdobyć balona. Zostawmy to. Zdecyduje sympatia, jak od lat:)
6
@escarabajo Wiesz, jak zawsze wygrywał Messi to jakoś nie czytałem że to plebiscyt popularności.
1
@Janiama Po pierwsze zgodzę się. To inna sprawa. Taka dziwna zasada ludzi z klapkami na oczach „jak wygra moj to dobrze, jak wygra Twój tzn ze plebiscyt/konkurs nic nie warty” i umniejszanie.
Po drugie zgodzisz się chyba, ze od lat te nagrody nie mają nic wspólnego z „najlepszością”?:)
3
@escarabajo Też się zgodzę, natomiast Ronaldo na pewno na kilka piłek zasłużył. Powiedzmy że na 3
1
@Janiama Ale ja nie umniejszam:) zgadzam się. Natomiast tez smialo Moznaby odjąć Messiemu prawda?:)
Tak z innej beczki. Ja troche żałuje jednego. My tu się mądrzymy ze ten powinien dostać czy tamten. Nie może głosować ale gdybyśmy mogli...
mogliśmy głosować na Gortata zeby zagrał w pierwszej piątce. Chciałbym zobaczyć Polaka w All Stars, to nie. Rozumiem ze NBA się mniej osób interesuje, ale choćby dla wsparcia naszego:)
Taka tam mała frustracja:)