escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mina ostatnimi meczami (ligowym i dzieisjeszym śmiesznym sparingu) raczej oddała się możliwości rumby z Antkiem.
0
Czekam na znawców:
„1:0 teraz autobus. Typowe Atleti”:D
3
Mina jest bardzo elektryczny. Słabo to wyglada.
2
Zajebiscie:)
Ja juz byłem dwukrotnie na własna rękę. I naprawdę wszystko idzie załatwić, no prawie:)
Ale mega robota:)
16
Ja tę statystykę pamiętałbym przez lata...
0
No ja chyba jednak Hiszpanów wole, zaraz po naszej kadrze:) potem jednak Francja:) z reszta ktokolwiek z nich to i tak bede się cieszył:)
0
Myśle ze jak ktoś wyjechał z kraju zarobić kasę, to teraz studia nie sa ucieczka przed dorosłością:)
0
Wiem ze ten kurs słaby, ale feta bedzie po meczu, który trzeba wygrać zeby się nie zbłaźnić przed własna publicznością, przed impreza mistrzowska:)
0
W sensie przed dorosłością?
0
A co to jest? Jakiś program?
0
Juz maja. I po tym meczu pewnie feta.
0
Jesli ich na to stać, tzn nie musza się zażynać łącząc szkole z pracą to rewelacja. Szacun, ze im się chce, że mają ambicje.
6
Brazylia kadrowo mocna.
Ale tak patrzę na Argentynę, na te nazwiska i przypomnę sobie ich mecze eliminacyjne to naprawdę dziwna akcja:)
Takie nazwiska a taka mizeria na boisku:)
Kadrowo sa mocni i jedni i drudzy, do tero Francja, Hiszpania, Niemcy...
Odnoszę wrażenie ze te mistrzostwa będą najbardziej wyrównane, „szalone”, od lat.
0
Przy tej samej ilości pkt mistrzem zostaje druzyna która była na pierwszym miejscu przed podziałem tabeli.
Niemniej jednak Jaga lepsza w starociach bezpośrednich.
0
Chce Paco w pierwszym:)
0
Zieliński nie da rady. On zabłyśnie w kadrze jak nie bedzie Lewego. Gdy gra Robert to wszyscy grają na niego, on się cofa po pilke i ja dostaje. Dla mnie kadra z Zielinskim i Lewym to gra w 10. Piotrek jest niestety bezproduktywny. Juz bym wolał dać jakiegoś napadziora przed Lewego. Tylko kogo? Teo ma nierówno pod kopułą, Wilczek strzela gola za golem, pytanie czy to ten rozmiar grajka, Milik? ... No Nawałka bedzie miał problem.
0
Albo zrobić innym:)
0
Czyli juz może wracac do nas?:)
1
Ja bym wolał Patricka:)
0
Co zrobił?
0
Nie mógł grać wyżej przy Xavim i Iniescie, ale zgodzę się ze ofensywny potencjał to on miał. A i jak na takiego kloca to dosyć zwinny:)
0
Ach jasne. Cos mi się pokiełbasiło:)
0
Smolarek Smolarkiem ale to Kaziu z Darkiem komentuje?:)
4
Keita chyba był ustawiany nieco wyżej do Toure. Jeden miał lewa nogę kozacka a drugi prawa:)
4
Jak mnie wkur... wpuszczaniem Busquetsa w miejsce Yaya, gdy młody zaczynał:)
Uwielbiam tego gościa:)
A w fifie chyba jeszcze rok temu zamiast Yaya Toure komentatorzy mówili Siao Peng Lee:) (pisałem ze słuchu:))
0
Podsumowując pierwsza polowe to jestem zachwycony Cou:)
Również jestem zachwycony pierwszym składem, zwłaszcza Jasperem:)
Edit:
Widzieliście drugi gol? Powtarzam dla chcących sprzedawać Digna on nie jest duży gorszy od Alby. Tylko rzadko mu zagrają, a dzisiaj fajnie wyglada:)
1
Mocne:D
0
Nie czytałem, jesli to było w środku to sorry za moj komentarz.
Uważam ze wszedłby w drugiej połowie. Ale jak miał wejść jak graliśmy w 10? Jak dla mnie pismaki szukają sensacji.
0
Masz może linka do tej sytuacji?
1
Ja się jakoś obawiam. Jak usiądą na nas od początku to nasi jak zwykle się zesrają.
Liczę na gole i oczywiście na zwycięstwo:)
Ba, niech sobie Jasper dzisiaj zagra:)