escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Polski wieczór we Włoszech:)
W Sampdorii trzech naszych a w Neapolu dwóch:)
0
Ja nie umniejszam mu klasy. On ofensywnie jest w europejskiej topie. Ale co z tego? No nie kupiłbym go i juz. Człowiek ze szkła.
0
Thiago się często leczy. Jak mam wydać 80 mln na chorobę, a nie moglbym wydać 120-130 na Eriksena, nie kupowalbym nikogo.
0
To jednak troche smutne...
1
A Ty zajrzyj do słownika. Każdym mundry siedząc na dupie.
0
Tak, wlasnie tam:).
0
Możliwe:).
1
Tak sobie myslalem ze Gomes wyglądał niezle do momentu straty gola, ale komentatorzy chcą mnie przekonać ze się myle... co Wy na to?
0
Ale ich pykniemy:)
Hmm albo oni nas:)
0
Robaldinho/Kluivert z byłych:)
Dzisiaj De Bryune/Leroy Sane.
3
Zespół w stu procentach do słów „aby się nie spieszyć” zagrał z Romą:)
1
Ja mam i pakiet Eleven i pakiet C+ w UPC. Dla mnie najgorszy możliwy scenariusz to jest liga mistrzow w Polsacie. Ci to będą jak za zboże krzyczeć za mecz/dodatkowy kanał.
0
Gosc zasługuje na pierwsza drużynę. W tej chwili i przy takiej formie Niemca, nie u nas. Ale zasługuje. W Liverpoolu fajnie by było:)
0
Wlasnie o tym myslalem:)
0
A ja uważam ze Napoli zrobi wszystko zeby w koncu wygrać. Zgarnąć upragnione mistrzostwo. Milan ostatnie 3 mecze bez zwycięstwo, Napoli dwa razy wygrało na ostatnie 3 meczu. Mam nadzieje ze Napoli wygra:)
2
Co pol roku obronca za 50mln plus.
Maja rozmach...
18
Troche?:)
0
Włączyłem przed chwila Eleven.
Słucham tych 3 panów. Jednego znam ze studia, drugiego tez. Słucham trzeciego i sobie myśle „jakbym słyszał Jasia Urbana”... to jego syn?
1
Otóż to. Ani Iniesta Ani Messi nie nadają się na kapitana. Dla mnie „ciapy” nie maja nic do powiedzenia. Pique jedyny którego widzę jako kapitana w tej druzynie na chwile obecna.
Piłkarsko są mistrzami, charakternie jednak na kapitanów się nie nadają.
Tylko moje zdanie.
0
To dawno:).
0
Tak sa teraz. Ja mówię o tym ze Liverpool gra od lat ładna dla oka pilke, a to raptem ich pierwszy półfinał od lat.
0
Ja tez liczę ze Liverpool wyjaśni Real. Nawet liczę ze wygra ten puchar. Ale jednak to Liverpool, dzis 3:0 z City a jutro 0:2 z Sunderlandem:)
(Tak wiem, nie ta liga:))
0
I póki co ten półfinał to chyba ich maks od czasów Dudek dance?..?
0
No dobry z jednym. W pucharze może gyc różnie. Ligi raczej nie przerżniemy:)
0
Arsenal grywa piękna pilke dla oka, Liverpool również. A od lat nic znaczącego nie wygrali. Również Napoli w zeszłym sezonie. Do tego Totki...
0
Liverpool ma fajna młoda pakę. Może powalcza z gigantami w przyszłym sezonie. Patrzę czasem na grę Lipska czy to w Bundes czy LE i bardzo mi się podoba. Nabity, szybko, ze strzałem. Dobry grajek.
1
Chyba czytałaś moje komentarze:)
Wyniki jak nigdy i gra jak nigdy. Wyniki kozackie, a gra mierna.
Teraz pytanie. Wolimy piękna grę z tytułami co jakiś czas czy kiepski styl z częstszymi tytułami?
6
Juz tryplet mieliśmy. Wstrzymaj się z przyznawaniem pucharu.
1
To marne niczym wczorajszy styl Barcelony.
4
Co się ma dziać? Naprawdę trzeba mieć klapy na oczach wielkości słonia, zeby nie docenić klasy Cristiano.
Wszystkie wiec te bluzgi i epitety będą świadczyć o „dojrzałości” piszących.