3

Polski wieczór we Włoszech:)
W Sampdorii trzech naszych a w Neapolu dwóch:)

0

Ja nie umniejszam mu klasy. On ofensywnie jest w europejskiej topie. Ale co z tego? No nie kupiłbym go i juz. Człowiek ze szkła.

0

Thiago się często leczy. Jak mam wydać 80 mln na chorobę, a nie moglbym wydać 120-130 na Eriksena, nie kupowalbym nikogo.

0

To jednak troche smutne...

1

A Ty zajrzyj do słownika. Każdym mundry siedząc na dupie.

0

Tak, wlasnie tam:).

0

Możliwe:).

1

Tak sobie myslalem ze Gomes wyglądał niezle do momentu straty gola, ale komentatorzy chcą mnie przekonać ze się myle... co Wy na to?

0

Ale ich pykniemy:)
Hmm albo oni nas:)

0

Robaldinho/Kluivert z byłych:)
Dzisiaj De Bryune/Leroy Sane.

3

Zespół w stu procentach do słów „aby się nie spieszyć” zagrał z Romą:)

1

Ja mam i pakiet Eleven i pakiet C+ w UPC. Dla mnie najgorszy możliwy scenariusz to jest liga mistrzow w Polsacie. Ci to będą jak za zboże krzyczeć za mecz/dodatkowy kanał.

0

Gosc zasługuje na pierwsza drużynę. W tej chwili i przy takiej formie Niemca, nie u nas. Ale zasługuje. W Liverpoolu fajnie by było:)

0

Wlasnie o tym myslalem:)

0

A ja uważam ze Napoli zrobi wszystko zeby w koncu wygrać. Zgarnąć upragnione mistrzostwo. Milan ostatnie 3 mecze bez zwycięstwo, Napoli dwa razy wygrało na ostatnie 3 meczu. Mam nadzieje ze Napoli wygra:)

2

Co pol roku obronca za 50mln plus.
Maja rozmach...

18

Troche?:)

0

Włączyłem przed chwila Eleven.
Słucham tych 3 panów. Jednego znam ze studia, drugiego tez. Słucham trzeciego i sobie myśle „jakbym słyszał Jasia Urbana”... to jego syn?

1

Otóż to. Ani Iniesta Ani Messi nie nadają się na kapitana. Dla mnie „ciapy” nie maja nic do powiedzenia. Pique jedyny którego widzę jako kapitana w tej druzynie na chwile obecna.
Piłkarsko są mistrzami, charakternie jednak na kapitanów się nie nadają.
Tylko moje zdanie.

0

To dawno:).

0

Tak sa teraz. Ja mówię o tym ze Liverpool gra od lat ładna dla oka pilke, a to raptem ich pierwszy półfinał od lat.

0

Ja tez liczę ze Liverpool wyjaśni Real. Nawet liczę ze wygra ten puchar. Ale jednak to Liverpool, dzis 3:0 z City a jutro 0:2 z Sunderlandem:)
(Tak wiem, nie ta liga:))

0

I póki co ten półfinał to chyba ich maks od czasów Dudek dance?..?

0

No dobry z jednym. W pucharze może gyc różnie. Ligi raczej nie przerżniemy:)

0

Arsenal grywa piękna pilke dla oka, Liverpool również. A od lat nic znaczącego nie wygrali. Również Napoli w zeszłym sezonie. Do tego Totki...

0

Liverpool ma fajna młoda pakę. Może powalcza z gigantami w przyszłym sezonie. Patrzę czasem na grę Lipska czy to w Bundes czy LE i bardzo mi się podoba. Nabity, szybko, ze strzałem. Dobry grajek.

1

Chyba czytałaś moje komentarze:)
Wyniki jak nigdy i gra jak nigdy. Wyniki kozackie, a gra mierna.

Teraz pytanie. Wolimy piękna grę z tytułami co jakiś czas czy kiepski styl z częstszymi tytułami?

6

Juz tryplet mieliśmy. Wstrzymaj się z przyznawaniem pucharu.

1

To marne niczym wczorajszy styl Barcelony.

4

Co się ma dziać? Naprawdę trzeba mieć klapy na oczach wielkości słonia, zeby nie docenić klasy Cristiano.
Wszystkie wiec te bluzgi i epitety będą świadczyć o „dojrzałości” piszących.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?