0

Kedziora?

0

Wiesz że za 400 tysi w Warszawie kupisz mieszkanie mniej więcej gdzieś na obrzeżach bądź klitkę bliżej centrum?
Niestety ceny tutaj są mega wyżyłowane, az szkoda gadać:)
Jednak zgodzę się ze mieszkania to dobra inwestycja.

3

Peszko poza tym ze alkoholu za kołnierz nie wylewa to jeszcze ma nierówno pod kopułą.
Szkoda, ze bycie ziomkiem Lewego decyduje o bycia w kadrze.

0

W tam nowych.
„Dom z papieru” jest super!!:)
Ps. Nie ogladalem:)

3

Ze mnie się śmiano jak odpowiadałem na pytanie „kto dzisiaj wygra?” - „nie wiem ile bedzie ale liczę, że nasi”, nawet wtedy kiedy ogórki nas ogrywały:) zawsze za jimi byłem i zawsze bede, bez wzgledu na kupę jaką będą grać:)
Do tego oczywiście Hiszpanie i Argentyna. Z reszta śledzę większość (poważnych) lig jak również reprezentacji, więc bede kibicował w poszczególnych meczach swoim „faworytom” wedle sympatii:)

0

No gra i tym bardziej myśle ze bedzie po meczu do przerwy.

0

Sadze ze dzisiaj nawet bez Leo ogralibysmy rywala.
Paco bedzie chciał się pokazać bo dawno nie grał. A Cou i Dem bede się rowniez chcieli pokazać bo.. są nowi:)

0

Tu bym się bał Raula G:)

3

W koncu Paco. Dziękuje. :)
Obym nie żałował.

0

Ja o czym innym. Kuba jak dla mnie zawsze dawał jakość, grosik tez swoje robił. A teraz oni poza gra a zastępców nie widać. To mnie martwi, niech Lewy ma gorszy dzien i nasza ofensywa kuleje cała.

0

Kto tam ma grać ofensywnie? Skrzydłowi, ofensywni pomocnicy? Nie mamy nic. Kuba gra mało albo kontuzjowany. Grosik gra coraz mniej, Peszko to pupil trenera ale dla mnie ma nierówno pod kopuła, Kurzawa i Kądzior nieograni w kadrze, Makuszewski kontuzjowany.
Poprawcie mnie jesli się myle. Jak dla mnie ofensywna wyglada tragicznie poza Lewym.

0

To Żiru jeszcze troche mu brakuje:)

0

Nie mówiłbym hop. Zobaczymy co zdecyduje. Oby jak najlepiej dla siebie:)

10

Mam to samo:)

0

Tez dobre:).

0

Jesli by odszedł to pytanie czy Chiny czy może City i Pep?

0

Mnie nie bawią chamskie odzywki:)

0

Ja bym chciał zeby były minusy i np przy „X” 30,40 komentarz automatycznie usuwany. Wkurzają mnie chamskie odżywki, nic nie wnoszące komentarze, złośliwe docinki... sporo tu takich buraków i gburów.

0

pytanie do administratorów - czy macie w planach dać cos w stylu „minusów”? Sa „plusy”-herby, dajcie i minusy:)

0

No ja bym polecił „House of cards”:)

1

Może po prostu zignoruj?:)

0

Andre uważam, ze jesteś za słaby na ten klub ale chciałbym żebyś zagrał swój najlepszy mecz dzisiaj :)

1

Przede wszystkim to z potencjałem United stac na lepsza grę, gorzej z trenerem...

21

Naprawdę tak uważasz czy po prostu chciałeś się przyczepić?
Nie miałbyś większego „powera” gdyby urodziło Ci się dziecko?
Nie pomyślałal bys np... nie wiem.. „teraz moge przenieść góry”?

23

Powiedzial gosc pod artykułem gdzie autorem jest Julia:)
Szacun:)

7

Myśle że przy golu Lukaku, gdyby piłka trafiła w głowę któregos zawodnika, to by urwało:) armata:)

0

Tam sa ludzie do gry. Moim zdaniem Jose i te jego autobusy, remisy i wygrana 1:0 byleby wygrać nie pasuje tam. Skoro główna ich broń to nie stracić i może cos strzelimy, to chyba powinno się sprowadzić stoperów? Tam z przodu to jest top w Europie. Sanchez, Lukaku, małolaty, do tego Mata... w obronie natomiast padaka...
Myśle ze z jego obecna taktyka to Leicester :)

18

Jak można być takim ignorantem i mieć w du.. sprawdzenie daty ważności, najważniejszego dokumentu, przed taka (jakąkolwiek) podróżą?

1

Cieszę się z Williana Jose:)
Paczkę maja mega mocną:)

0

No to słabo... liczyłem ze jednak Totki przeskoczą Manu. Czyli mundial bez Harrego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?