escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wlasnie Muriel... czy on cos pokazał w Sevilli?:)
0
No i chyba wrócił Nolito. Nie było go w ostatnich kilku meczach. Swoją droga liczyłem na ofensywne trio Nolito-Sandro-Navas. A tu dupa:) do tego Navas prawy obrońca:)
0
O tak, zapomniałem o rewelacji naszej ekstra:) wlasnie. Tam tez jest kilku fajnych ludzi!:) jasne , moj błąd:)
Z tym Gumnym to nie wiem... ponoc oblał testy, a Lech mówi ze to nie prawda. Ciekawe o co tam chodziło.
Prawda jest taka ze transfery Z naszej ligi „w świat” w zimie to zły pomysł. My jesteśmy bardzo zmęczeni w zimie i potrzebujemy 5 miesięcy przerwy:) chłopaki nie sa w rytmie meczowym.
1
Perquisy tez tak mówiły:) zobaczymy:) lepiej powołać „farbowanego” nastolatka niż 28lat i wyżej:)
0
Oby poprawił swój dorobek, fantasy liga czeka!!:)
0
Uważam ze jak kilka razy zagrał z rzędu to nawet niezle się prezentował. Chce tylko powiedziec ze nie mamy żadnego środkowego napastnika. Żadnego... na zmianę Lusia oczywiście:)
1
Juz dwa?! Kur... overowcy klną jak szewc!:)
0
Ja z kolei jak bardzo bym nie śledził niemieckiej, nie obstawiał, nie był zainteresowany, to jakoś ciezko mi się ją oglada:)
0
Wiesz co akurat za farbowanymi nie przepadam. Tacy gracze typu „w mojej kadrze (Hiszpan,Argentyńczyk,Niemiec,Amerykanin) nie załapie się/jest za słaba/Polska lepsza” to zagram sobie w kraju mojej ósmej po kisielu babci. Czuje taką więź z Polską rodziną.
1
Chyba Suarez nie przegoni Cesara. A miejsce 1? czuje ze nikt nie fiknie nawet:)
3
skyszalem, słyszałem tez cos takiego jak odpoczynek:) tym bardziej ze na słabsze drużyny smialo mógłby wyjść Paco. No chyba ze Valverde ma plan go sprzedać po sezonie.
0
Ale data w punkt. Rozumiem ze gdyby oficjalnie było 2 tygodnie albo 10, to ok, ale akurat artykuł „mówił” 5-6 tygodni.
3
Myslisz ze gdyby akurat Suarez, grajac co trzy dni, wypadł na jeden mecz to straciłby rytm meczowy?
0
Zelek szanuj to co robisz, ale godzinę temu dodali artykuł o tej kontuzji. Właściwie powtarzasz to co juz jest..
0
Bez przesady mamy młodych fajnych zawodnikow. Pytanie tylko jak zostaną poprowadzeni. Sa chłopaki w Sampdorii, jest Zielu, Bednarek. Fajnie wyglada Szymański w Legii. Poczekajmy z tym „biadoleniem” na piłkarzy.
0
To nawet chyba nie plotki, a czysta prawda. Taki śmiszek z Piotrusia... a tu proszę.
0
No widziałem dwóch gogusiow, Twój nick stad i jakiś bubus czy dudus. Naprawdę trzeba mnie zryty beret:)
Nie wiem co trzeba mieć pod kopułą zeby tak pajacować.
1
Wszystko Ci powiedzą na miejscu. Nie stresuj się:)
0
Aha Ok.
1
Ooo to Ty robisz u białych taki zamęt na stronie?
0
Tak? Bo wlasnie tu huczy ze się wygłupił bla bla bla, obejrzałem powyższe wideoi tak sobie pomyslalem „No niby nic wielkiego nie zrobił”, ale skoro jest więcej to chętnie zobaczę:)
1
Przeczytałem co napisałeś i postanowiłem zajrzeć do nich a tam niejaki „dudus200” czy coś, dzieli i rządzi. Wiesz co sobie myśle? Ja nie wspolczuje kibicom Realu ale wlasnie moderacji ze musza się użerać z takimi niedorozwojami jak ten dudus. Przeciez to cymbał jakiś.
0
Dzięki:) czasem się uda:)
0
Nie, dziękuje.
1
Jakie szczescie? Ja mówiłem 4 do przerwy dla Barcy:) o Gironie ani słowa:)
0
Dziękuje:)
Jeszcze młody niech przeprosi za podśmiechujki:)
Edit: o czwarta:)
0
Ale w drugich połowach ładujemy gole, ja dzisiaj liczę na pierwszą:)
0
Wali mnie to:) cześć pewnie nie pamięta manit do przerwy za Pepa:)
0
Dziękuje obejdzie się:) ale chciałbym zeby chłopaki troszkę Cię utemperowali:)
0
Wlasnie niejednokrotnie:) stad moja wypowiedz na obecna jedenastkę:)