0

Wlasnie Muriel... czy on cos pokazał w Sevilli?:)

0

No i chyba wrócił Nolito. Nie było go w ostatnich kilku meczach. Swoją droga liczyłem na ofensywne trio Nolito-Sandro-Navas. A tu dupa:) do tego Navas prawy obrońca:)

0

O tak, zapomniałem o rewelacji naszej ekstra:) wlasnie. Tam tez jest kilku fajnych ludzi!:) jasne , moj błąd:)
Z tym Gumnym to nie wiem... ponoc oblał testy, a Lech mówi ze to nie prawda. Ciekawe o co tam chodziło.
Prawda jest taka ze transfery Z naszej ligi „w świat” w zimie to zły pomysł. My jesteśmy bardzo zmęczeni w zimie i potrzebujemy 5 miesięcy przerwy:) chłopaki nie sa w rytmie meczowym.

1

Perquisy tez tak mówiły:) zobaczymy:) lepiej powołać „farbowanego” nastolatka niż 28lat i wyżej:)

0

Oby poprawił swój dorobek, fantasy liga czeka!!:)

0

Uważam ze jak kilka razy zagrał z rzędu to nawet niezle się prezentował. Chce tylko powiedziec ze nie mamy żadnego środkowego napastnika. Żadnego... na zmianę Lusia oczywiście:)

1

Juz dwa?! Kur... overowcy klną jak szewc!:)

0

Ja z kolei jak bardzo bym nie śledził niemieckiej, nie obstawiał, nie był zainteresowany, to jakoś ciezko mi się ją oglada:)

0

Wiesz co akurat za farbowanymi nie przepadam. Tacy gracze typu „w mojej kadrze (Hiszpan,Argentyńczyk,Niemiec,Amerykanin) nie załapie się/jest za słaba/Polska lepsza” to zagram sobie w kraju mojej ósmej po kisielu babci. Czuje taką więź z Polską rodziną.

1

Chyba Suarez nie przegoni Cesara. A miejsce 1? czuje ze nikt nie fiknie nawet:)

3

skyszalem, słyszałem tez cos takiego jak odpoczynek:) tym bardziej ze na słabsze drużyny smialo mógłby wyjść Paco. No chyba ze Valverde ma plan go sprzedać po sezonie.

0

Ale data w punkt. Rozumiem ze gdyby oficjalnie było 2 tygodnie albo 10, to ok, ale akurat artykuł „mówił” 5-6 tygodni.

3

Myslisz ze gdyby akurat Suarez, grajac co trzy dni, wypadł na jeden mecz to straciłby rytm meczowy?

0

Zelek szanuj to co robisz, ale godzinę temu dodali artykuł o tej kontuzji. Właściwie powtarzasz to co juz jest..

0

Bez przesady mamy młodych fajnych zawodnikow. Pytanie tylko jak zostaną poprowadzeni. Sa chłopaki w Sampdorii, jest Zielu, Bednarek. Fajnie wyglada Szymański w Legii. Poczekajmy z tym „biadoleniem” na piłkarzy.

0

To nawet chyba nie plotki, a czysta prawda. Taki śmiszek z Piotrusia... a tu proszę.

0

No widziałem dwóch gogusiow, Twój nick stad i jakiś bubus czy dudus. Naprawdę trzeba mnie zryty beret:)
Nie wiem co trzeba mieć pod kopułą zeby tak pajacować.

1

Wszystko Ci powiedzą na miejscu. Nie stresuj się:)

0

Aha Ok.

1

Ooo to Ty robisz u białych taki zamęt na stronie?

0

Tak? Bo wlasnie tu huczy ze się wygłupił bla bla bla, obejrzałem powyższe wideoi tak sobie pomyslalem „No niby nic wielkiego nie zrobił”, ale skoro jest więcej to chętnie zobaczę:)

1

Przeczytałem co napisałeś i postanowiłem zajrzeć do nich a tam niejaki „dudus200” czy coś, dzieli i rządzi. Wiesz co sobie myśle? Ja nie wspolczuje kibicom Realu ale wlasnie moderacji ze musza się użerać z takimi niedorozwojami jak ten dudus. Przeciez to cymbał jakiś.

0

Dzięki:) czasem się uda:)

0

Nie, dziękuje.

1

Jakie szczescie? Ja mówiłem 4 do przerwy dla Barcy:) o Gironie ani słowa:)

0

Dziękuje:)

Jeszcze młody niech przeprosi za podśmiechujki:)

Edit: o czwarta:)

0

Ale w drugich połowach ładujemy gole, ja dzisiaj liczę na pierwszą:)

0

Wali mnie to:) cześć pewnie nie pamięta manit do przerwy za Pepa:)

0

Dziękuje obejdzie się:) ale chciałbym zeby chłopaki troszkę Cię utemperowali:)

0

Wlasnie niejednokrotnie:) stad moja wypowiedz na obecna jedenastkę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?