escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
No to stary, masz pierwszy sklad za chwile z Chelsea. Wyjdź na boisko, zapier... i pokaz na co Cię stać, w Barcelonie niewiele pokazałeś poza szybkością.
0
Wszedł do klubu i zapier... w drzwi wejściowe od razu z kopyta:)
5
To jest piękne:) ile to juz razy schodził do srodka na swoją, o zgrozo, gorszą nogę i pakował takie gole:)
0
„Ale Busi w meczu z Interem oszukał sędziego”... łatka przypieta.
Szacun Dla Sergio:)
1
Jak ma wykończyć kto inny skoro Suarez mając 15 zawodnikow na czystej pozycji bedzie zagrywał do Leo który otoczony jest 6 obrońcami?
To samo z Dignem, jak można mówić ze słaba lewa flanka gdy Alba nie gra, skoro Digne nawet promila z liczby podań do Alby nie dostaje.
30
Narzekacie na Messiego, no zagrał kiepski mecz (taki tez się musi trafić:)) ale ja osobiście rzygam już tym szukaniem Leo przez Suareza.
0
Czy mi się wydawało czy Gaya chciał obronić ręka (i dotknął pilke) a jak zobaczył ze wpadło to złapał się za twarz ze niby trafił w pilke twarzą ze strachu przed kartką?
0
O każdym można, tak w dobrym świetle jak i w złym:)
3
Holenderski zaciąg z Kluivertem na czele:) pare lat juz minęło:)
Później pamietam jak się zloscilem na Rijkarda (jesli dobrze pamietam) ze zdejmuje Ludovica Giuly’ego i wpuszcza jakies lamusa Messiego:)
Dzis mu za to dziękuje:)
0
Nieważne kto zagra u nas, liczę na Montoye:)
0
Ja nie ogladalem dodanego przez niego filmiku bo mnie śmieszą takie akcje. Widziałem jak grał w Valencii i widzę jak gra u nas. Dwaj inni piłkarze:)
A filmiki? Juz Ferguson kupił zawodnika z Youtuba:)
0
Obejrzałbyś jakby trwał 49 minut?:)
0
Nie przesadzaj:) jesli tak mówisz to bądź obiektywny:) gramy w takim razie po 10, jesli Montoya zagra na „swoim” poziomie:)
0
Ale polowe internetu na sposób na mózg? Czyli polowe internetu na temat z którego bedzie egzamin?
Bo jesli to pierwsze to mogłeś ten czas poświecić na to drugie:)
0
Ale nie rozpatrującie tego po kątem „odszedł słaby przyszedł dobry”, „odszedł słabszy przyszedł lepszy”. Ja mówię o sympatiach:) a Sancheza darze sympatia. Za tę jego waleczność chociażby:) a ze wolał Arsenal? No cóż Aubameyang tez, co nie czyni ich słabymi zawodnikami.
0
No tak tak. A za Yaye wszedł Busi, ale ja nie o tym:)
1
Ale głowa jeszcze niedojrzała.
2
Tak sobie myśle ze szkoda mi Sancheza. Szkoda ze odszedł od nas. Takie „top 3” zawodnikow którzy odeszli to wlasnie on, Yaya i Eto. Nie wspomnę o Keicie,Marquezie i innych których lubiłem. Ale ta trójka jakoś mnie zabolała :)
Macie takie swoje nielubiane transfery z klubu?
1
Alaba nie przyszedłby na ławkę.
0
Czas pokaze...:)
0
Ta metoda tez „wyłączona”.
0
Bardziej mi chodzi o to, ze jesli pójdą na wojnę (Barcelona z Neymarem), to może się okazać ze Neymar ujawni wszystkie dochody od Barcelony. Włącznie z tymi które „dobrzy prawnicy” ukryli na „rozkaz” władz Barcelony, o ile oczywiście takowe były.
0
Przeciwieństwo Varana jesli chodzi o te pozycje.
0
Nie hula wpłata na fortunie kartą ktedytową/debetowa. Wpłacał ktoś inaczej? Chciałbym żebym przelew był od razu a nie jutro jak się zaksięguje. Jest taka inna opcja niż wcześniejsza która „siadła”?
8
A gdzie Luiz odchodzi?
0
Jak to kogo obchodzi? Smród po transferze ciągnie się do dzis. Powiedzieli X a zapłacili Y jak to wyjdzie to dalej będą ciągani po sadach ze skłamali w oświadczeniach czy innych tego typu dokumentach.
1
Boje się ze jak sa jeszcze jakies wałki przy transferze jego do Barcelony to może wszystko wyjść. Np ze dali im w łapę zeby przeszli do Barcelony, rozmawiali jak miał ważny kontrakt. Kosztował X a zapłacili X plus jeszcze jakies grube miliony.
0
Naprawdę myślałeś o nim jak o dorosłym? Bo ma 20pare lat? To był rozkapryszony bachor, jest i pewnie długo zostanie. Pisze to od lat. Do tego jest pod rządami swojego chciwego tatusia.
0
Az jestem w szoku ze taki kurs na over:) poczekam na sklady i pierdykne z 3,5:)
0
Pokazali ze można:)