escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tzn ze wyssał z palca czy mogli podać chwile wczesniej?
0
Nie tutaj!:).
0
Pp Paulinho a z ławki „... Paulinho”.
Jestem na nie:)
0
Dopiero pisali 17 brutto teraz 19 ale tez brutto czy nie? Bo kwoty brutto zawsze robią wrażenie gorzej z netto:) a tam podatku jest sporo... mógłby dostać z 7-9 na łapkę:) czy to tez by było za duzo?
0
Po takim meczu jak z Juve to się nie dziwie:) oby częściej!:)
0
No myśle ze nawet młodymi dadzą popis. Hiszpanie grają bez zawodnikow z NBA i grających w Eurolidze. Jesli wiec wszystkie kraje mają takie problemy to chłopaki z uczelni mogą się popisać:)
0
Nie zamierzam nawet śledzić:) poza NBA nie znam chłopaków:)
0
Oczywiście:)
Dzięki.
0
Za chwile gra USA. wiesz co o składzie, kto powołany?
0
Nie sadze, za duzo maja w środku. Thiago, Vidal,James, jest jeszcze Muller.
0
Darze go sympatia, wiec może nie bede obiektywnym.
Będąc zdolnym do gry jest bardzo dobrym obrońcą. Pokazywał to nie raz i w Anglii a i pokazuje wciaz w kadrze nawet nie grając u nas. Wiec mam takie pytanie? Czy to jego czas czy nie, to kto miałby do ch... zagrac?!
0
Chociaż w tym się zgadzamy:)
0
Pograł troche dłużej:)
Jakoś mam sentyment do niego stad szkoda ze go nie ma w tej 11. Dla mnie to on zrewolucjonizował futbol a nie Messi czy CR7:)
0
Nie gadaj, kilka sezonów u nas poblyszczal :)
0
20 baniek? No ja bym brał. Może Messi w koncu miałby komu oddać pałeczkę rozegrania:)
2
Brak Ronniego jest smutny...
1
Paulina!!!!!!:)
0
Haha nie denerwuj sie:)
Ja po prostu darze ogromnym szacunkiem Szwajcara i każda jego porażka sprawa mi bardzo delikatna przykrość:)
0
Szkoda mi Federera ale z drugiej strony to ile lat można wygrywać?:) chyba czas schodzić ze sceny...
0
Jeszcze żółtko dla Umtitiego:)
1
Hehe w porządku:)
0
Kamerun bez Ciebie to żadna druzyna:) żaden Abubakar nie jest lepszy:) Zambia? Nic o nich nie wiem:) Nigerią jeszcze jako tako:) ale i tak powinna tam rządzić Algieria.
0
Sklad maja całkiem całkiem? Mahrez, Slimani, Feghouli, Ghoulam, Bentaleb, Ghezal, Brahimi... oni tam powinni golic cała resztę:)
0
Swoja drogą tak czytam te komentarze i pod wieloma artykułami ten sam u wielu użytkowników „jak zobaczyłem ze to „sport/ marca/ don balon/ Mundo/ fakt/ przyjaciółka” to szkoda mi czasu na czytanie tych głupot.” I tak sobie myśle szkoda czasu na czytanie ale nie szkoda zeby jebnąć taki komentarz. Po co? Kur... po co?
3
O Dembele pisałem:) młody i jaka perspektywa:)
Chciałbym zobaczyć jeszcze jak się rozwinie Embolo w Schalke. Wraca po długiej przerwie...
0
Powinni się kartkować i wypadać na jeden mecz. Nie napisałem wykartkować teraz i nie grać z valencia. Pisałem o najbliższej przyszłości, tym bardziej, ze w najbliższym mecz smialo może wystąpić od 1 minuty Verma z któregoś z podstawowej dwójki. Juz jest Ok?
0
„Wypadać na” chciałem napisac oddzielnie. I tak, wlasnie to chciałem napisac. Jesli nie rozumiesz to moge Ci wytłumaczyć swoją myśl.
0
Przy obecnej sytuacji kartkowej i tfu tfu odpukać formie Vermy to i Umtiti i Pique powinni się kartkować i wypadacna jeden mecz.
0
Hahaha padłem bardziej z komentarza niż z żartu, chociaż tez niezły:)
0
Nie wiem:) trener? Juz kolejny który nie ma pomysłu na kadre. Zaangażowanie zawodnikow? Może... nie wiem:)