1

Naprawdę wyglada fajnie. Dziwi mnie ta ich mierna gra..

0

Nie wiem porównujesz alexisa, fabsa którzy juz byli znaczącymi zawodnikami do Asensio czy vazqueza? Przeciez jedni dopiero wchodzą (a weszli w zeszły sezon z przytupem) do wielkiej piłki, do ludzi którzy grali od lat w pierwszemu składzie ?

0

Dla spoglądających od czasu do czasu na Chelsea-Roma.
Czy tylko ja słyszę ze z Laskowskim komentuje "ale Bogu" z kabaretu Neonówka?:)

0

Jeszcze tello, e2, Ronnie, Bartra, Villa, abidal...:)

Chyba troszkę popłynąłeś:)

1

Przecież*

1

gówno:).

0

Sane wg mnie rozwinie skrzydła. Lubię patrzeć jak gra. Silny, techniczny, dobrze trzyma się na nogach. Przy Pepie może być w topie za kilka lat obok Mbappe, Jesusa, i innych Rashfordow:)

1

Mocne:)

1

Tutaj słabo z miejscem. Kasy chcą jak za zboże:) a biznes No chyba po to zeby zarobić a nie stracić:)

0

Nie nie. Ja nie skupiałbym się na NBA, a generalnie na meczach. Do tego kilka małych boxów wlasnie z konsolami No i alkohol:) kontroli bym się nie bal. Sam bym ich sprawdzal czy maja 18 lat.

Wiesz oglądałem kiedyś program w tv o psach. (Generalnie lubię psy :) )
I było w Anglii cos takiego jak basen dla psów. Psy zrobiły się "modne". Ja jestem z Warszawy. Miejsc dla czworonogów coraz mniej, a wiem z autopsji z kolei ja, ze psy lubią wodę. I tak przez chwile przeszło mi przez myśl zeby zrobić cos takiego.

0

Zgadzam się. To fajny pomysł. GamePub. byłem kiedyś w takim w Warszawie ale upadł. Strasznie drogo mieli. Ale to fajna sprawa, ja do tego bym zawiesił kilka tv poza tymi do konsol i wykupił wszystkie eleveny, Polsaty sport i C+. Jakby byli chętni robiłbym "ankiety" jakie mecze puszczamy, powiedzmy 2-3 w jednym czasie. A mało tego marzy mi się takie miejsce gdzie puszczałbym NBA dla chętnych. Zbierze się 10-15 osób w środku nocy? Spoko przychodzę i udostępniam miejsce puszczam mecz a chłopaki niech kupują piwko:) moje marzenie;)

3

Chyba troche za mały budżet, ale jak widzę co się dzieje na rynku to nic tylko nieruchomości:) ile by nie było mieszkań, ile by nie bylo za metr, ludzie wciaz narzekają, a mieszkania wciaz wykupione:)

0

Edit:17:).

0

W ostatnich dwóch meczach betisu 16 goli:D

0

Nie wiem jak wyglada sytuacja teraz, ale w zeszłym sezonie kiedy juz zaczynali fajnie grać to wielu zawodnikow było wypożyczonych. Pytanie jak w tym sezonie?
Chyba ze się mylę:)

0

Nie rozumiem o co Ci chodzi?:)
Odniosłem się do fragmentu ze przeciwnicy tworzą mało sytuacji. Stworzyli dość szybko i dość klarowne sytuacje.

0

Zdecydowanie skrzydło nie dla niego, później wyglądał lepiej. Z reszta jak cała druzyna w 2 połowie. Moim ulubieńcem nie jest, wolałbym Paulinę.

0

Przed rozpoczęciem sezonu w Anglii ktoś wrzucał typ przeciwko Crystal. Napisałem zeby uważał bo tam jest potencjał. Dzisiaj zwycięstwo mimo braku Benteke. Tam naprawdę mają kim straszyć.

2

Jedna truskawka tortu nie czyni ale obronił się dzisiejszym meczem:) uważam tak ja:)

0

Mało sytuacji? pierssze minuty to była jakaś porażka w wykonaniu naszej drużyny. Gdyby wpadł gol, dwa to by było pozamiatane.

0

Poza brakiem prądu:)

0

Dobrej:)

0

Zgadzam się. Jedna truskawka tortu nie czyni, ale obronił się tym meczem:)

1

W porządku:) to tylko moje zdanie. Może mam za duże oczekiwania:)

1

Ja bym pomyślał o overschw Hiszpanii. Czy to eibar-la coruna, czy betis-valencia. Ten drugi to na pewno:)

0

W mojej opinii:
-może tak mnóstwo goli jaki i wcale. Zaglebie gra fajna pilke, górnik z reszta tez. Jednak sadze ze predzej 1X:)
-nigdy Legii. Tyle razy co spier... mi kupon to nie policzę. Z drugiej strony po ostatnich zajściach na parkingu, jesli teraz nie wygrają to kiedy?:)
-nie lubię underow:)
-może być i kanonada do przerwy:) a może się skończyć jak dzisiejszy hit w Anglii. Jednak uważam ze bo tych zmianach w milanie to raczej padną gole.
-Nicea tak:)

0

Ja pamietam większość klepek nie w porę, niedokładnych i niecelnych.

0

No mi się średnio podobał. Poza szybkością masa niecelnych podań. Wrzutki tez pozostawiały wiele do życzenia.

0

Poza cała resztę to:
Gomes na +
Deulofeu na -

0

Fajnie to wyglada w obu przypadkach. Zagęścić środek i pozwolić hulać Semedo/Albie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?