escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie zwaliłbym na trenera. Kolejny trener i kolejny marny poziom kadry. Ja daje szanse taki jak napisałeś to "No name'y" i afera ze słaby trener, czemu nie ten ten i tamten. Jak powoła tego tego i tamtego to wlasnie te higuainy i dybale nic nie grają. Tam ich jest za duzo....
0
mi chodzi o to ze skoro Sampaoli nie chce odgrzewać kotletów które juz grzał to niech powoła lavezziego, jego akurat dawno nie było. Skoro improwizuje Beneventami to niech powoła goscia z chin:)
0
Maja świetnych. Myśle ze nawet jesli chodzi o ilość to najlepszych na świecie. Ale ... w klubach. W kadrze to mizerię.
0
Chodzi mi o masę zawodnikow którzy grali obok messiego w eliminacjach. Nie chodzi mi o ostatni mecz.
0
Mecze na wchod od nas nie sa wyznacznikiem formy. Jasne ze to był gwałt w Moskwie. Ale spokojnie... zobacz No Atletico w lidze mistrzow. Raptem 0:0. Rosja, Kazachstan, Azerbejdżan... No wstrzymałbym się z ocena zespołow grających tam na wyjezdzie.
Co nie zmienia faktu ze zgadzam się z Tobą odnośnie formy valencii:)
2
Haha faktycznie:)
No dziwna fotka:D
1
Złapał go szejk za mordę i przepraszał za agenta... miernota.
0
Jeszcze nie, na wieczór się szykuje:)
Napisałem jakaś bzdurę? Skąd pomysł ze po alkoholu?:)
2
Tak sobie patrzę w stronę Chin (No śledzę ich kolejny sezon:)) i może by tak spróbować wrocic Lavezziemu do kadry? W kadrze każdy zawodzi: Dybala, Aguero, Higuain, Tevez, Di Maria, Icardi ... to może on? Przykład naszego Paulinho. Z reszta sam Ezeqiel się broni liczbami. Kilkanaście asyst i kilkanaście goli w lidze.
0
Zobaczymy, pewnie masz racje:)
0
W porzadku:) ale zobacz jakich maja zawodnikow. Traf chciał ze zatrybilo z Chelsea. Szkoda ze nie wczesniej, a do tego nie grał Benteke. Jeszcze napsuja krwi w Anglii:)
0
Dla mnie to nie istnieje:)nie wiem co to powtórka:P
0
No Rosa mi szkoda. Wczoraj w pierwszej kwarcie jak upadł to az mnie zmroziło... pomyslalem "No kur... znowu?". Ale na szczęście nie:) trzymam za niego kciuki:) a thomas? Zrobi robotę:)
0
Nie porównaj ekipa Crystal do Malagi. Błagam.
0
No wlasnie, tak wiec ponawiam. Isaiah to nie 1? Chyba tak. Myśle ze nie tyle co odciąży Rose'a a wręcz bedzie grał 1 skrzypce. Pytanie tylko co z nim? Kontuzja?
0
Jedynki rozumiemy jako rozgrywający? A Isiaiah thomas?
0
Nie potrafię oglądać powtórek. Budzę się w nocy i patrzę na NBA. Z piłka mam ustawione powiadomienie w aplkacji o każdym golu w meczu który zaznaczę.
Generalnie powtórkom mówię nie. Wynik znam na bieżąco. No tak juz mam.
0
Sa w gazie. Sevilla natomiast oklep w Rosji. Pytanie jak na ten oklep zareagują. Będą się pogrążać czy bede zapier...? Valencie wyglada pewniej.
1
Over Chelsea-watford 2,5 realne. Za mniej 3,5 i 4,5 :)
0
Boi się Glika!!!!!:)
0
Patrzę na sklad Malagi i Juanpi w jednym jako stoper w drugim jako skrzydłowy:) Rolon tez jakoś dziwnie:) to jest dopiero uniwersalny piłkarz:D
1
Najlepszosci!!:)
To juz ćwiartka co?:)
A pamietam jak się w piaskownicy bawiłaś:)
0
Wciaz strzela!:) ale nie wiem czy z czuba:P
1
No szkoda Gordona. Co do Rose'a jestem ciekaw jak się zaprezentuje w tym sezonie:) jesli go rozegra:)
0
Swoją droga jakby celtics przegrali 3 mecz na 3 rozegrane to słabo bu to wyglądało:)
0
No chyba king ze swoją gwardia:)
Swoją droga patrzyłeś wczesniej? Jak wyglądał Rose?
0
Ja wiem czy wielu lepszych...Moznaby dyskutować. :)
0
A No wlasnie:) Ty. Byłem ciekaw jak to się skończy po przeczytaniu Twojego posta.
Niestety 2:2:(
0
Wszyscy mnie znaczący niż alexis z fabsem.
2
Ktoś wczoraj pisał ze Barca B gra dzisiaj z liderem, ze nie ma większych szans, a tu miła niespodzianka:) 0:2