1

Twój avatar przywołuje wspomnienia:)

0

Nie zgodzę się z Tobą. Uważam, co prawda tylko z tonu jego wypowiedzi, ze on mówił poważnie. Az jego kolega z „komentatorki” chyba był w szoku ze Pan Orłowski chce „bronić” gry realu.

0

To co jest wzięte w cudzysłów przez marcinosa o strategii. Odnośnie planu zidana na ten mecz.

0

Matko co za mecz.. moje oczy krwiawią :(

0

Do obstawiających:
Real straci dzis gola?

1

No wlasnie. Porażka musiała przyjść. Fajnie ze teraz a nie za miesiąc:)

0

Tez chce zobaczyć:)

0

Cos napisane dokąd by Dembele odszedł?

0

Ciezko powiedziec:) jesli Chicago bo MJ23 to można rozumieć ze Ogladasz mecze gdzie gra Twój ulubieniec. Pytanie czy teraz masz takiego?:)

W tym meczu jest kilku gogusiow do obejrzenia. Również o 2 wystartował mecz oklahomy. Tam trójka Westebrook, Anthony, George tez godni polecenia:)naprawdę co kto lubi:)

0

Ten mecz to finał:) tak wiec skup się na tych dwóch drużynach. Do tego nasz Washington:) a na poważnie? Chcesz śledzić oglądając czy patrząc na wyniki? Jesli oglądając to C+, streamy czy league pass?:)

0

Tak:) 15 znaków

0

A „przepraszam” nie bedzie?

0

Chciałbym i ja:).

0

Póki co Valverde nas nie zawiódł, za szybko mówisz o jago „kalectwie”.

0

Wydaje mi się ze to nie jest odpowiedni przeciwnik do promowania, to raz. A dwa promują go juz kolejny sezon i kolejne okienko wymienia się coraz to nowych potencjalnych kupców. A Gomes wciaz u nas.

0

Cieszę się ze jednak Napoli go nie weźmie. Kibicuje tym chłopakom. Maja fajna młoda kadre i dobrego trenera. Przyjście Deu uważałbym za osłabienie ich składu.

0

Ponoc juz pracuje/pracował. Widać to na boisku.

2

To ze Paulinho zamknie kilka jadaczek do wiedziałem:) może dzis Andre zamknie jadaczke mi:) prezentuje się coraz lepiej. Tyle, ze po tym piachu co grał do tej pory to niewielki „popis” i juz go chwalimy...

0

No z tych dwóch Arsenal nie do grania, jak zwykle z reszta, natomiast Lyon? Zdecydowanie, chociaż dzis odstraszył mnie brak Diaza.

0

Pisałem w komentarzu na temat typu na angielski hit ze będą gole. Over 3,5 a i myśle ze 5 goli albo więcej padnie.
I padło, jednak jakbym zagrał to pewnie byłoby męczenie buły i 0:0 ewentualnie jeden gol. Bukmacherka to zło:)

0

Tego się obawiam, ale chyba nie z tymi drużynami:)

Edit: Worek się rozwiązał:)

1

Ja bym wszedł grubiej. 3,5 over.
Spodziewam się tam goleady. Myśle ze 5 bedzie a może więcej.
Sklady sprzyjają:)

1

Ja się motywuje „po jednej” :)

0

Piłkarze Bristol pokazali jak z Manchesterami:)
Jestem fanem city od dawna ale... bardzo podoba mi się Liverpool bo lubię otwarta i bramkową grę. Jesli city przegra to w ogole nie bedzie mi smutno:)

0

Zwróciłem na to uwagę. Ozila tez nie ma. Ostatnio chyba grali z tero co kojarze. Ciekawie tam się dzieje..

0

No wlasnie. Tam wiele do zobaczenia:)

0

Dzięki:)
Ja nie podróżuje w lipcu-sierpniu:) zdecydowanie wole czerwiec-dłuższy dzien i wrzesien-mniej ludzi:)
Dopisze do swojej listy. Korci mnie tez Andaluzja. Pomyśle o tym miejscu. Wyglada zacnie:)

0

Tak z innej beczki. Czy ktoś tam byl? Fajne miejsce na wczasy?

0

Poczekajmy z tym słodkim pierdzeniem. W tej chwili ani Ty ani oni nie przewidzą.

0

Adrian jest tam gwiazda. Zrobili o nim program. Z nim w skladzie nie przegrali od nastu spotkań. Ida po mistrza jak po swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?