escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Twój avatar przywołuje wspomnienia:)
0
Nie zgodzę się z Tobą. Uważam, co prawda tylko z tonu jego wypowiedzi, ze on mówił poważnie. Az jego kolega z „komentatorki” chyba był w szoku ze Pan Orłowski chce „bronić” gry realu.
0
To co jest wzięte w cudzysłów przez marcinosa o strategii. Odnośnie planu zidana na ten mecz.
0
Matko co za mecz.. moje oczy krwiawią :(
0
Do obstawiających:
Real straci dzis gola?
1
No wlasnie. Porażka musiała przyjść. Fajnie ze teraz a nie za miesiąc:)
0
Tez chce zobaczyć:)
0
Cos napisane dokąd by Dembele odszedł?
0
Ciezko powiedziec:) jesli Chicago bo MJ23 to można rozumieć ze Ogladasz mecze gdzie gra Twój ulubieniec. Pytanie czy teraz masz takiego?:)
W tym meczu jest kilku gogusiow do obejrzenia. Również o 2 wystartował mecz oklahomy. Tam trójka Westebrook, Anthony, George tez godni polecenia:)naprawdę co kto lubi:)
0
Ten mecz to finał:) tak wiec skup się na tych dwóch drużynach. Do tego nasz Washington:) a na poważnie? Chcesz śledzić oglądając czy patrząc na wyniki? Jesli oglądając to C+, streamy czy league pass?:)
0
Tak:) 15 znaków
0
A „przepraszam” nie bedzie?
0
Chciałbym i ja:).
0
Póki co Valverde nas nie zawiódł, za szybko mówisz o jago „kalectwie”.
0
Wydaje mi się ze to nie jest odpowiedni przeciwnik do promowania, to raz. A dwa promują go juz kolejny sezon i kolejne okienko wymienia się coraz to nowych potencjalnych kupców. A Gomes wciaz u nas.
0
Cieszę się ze jednak Napoli go nie weźmie. Kibicuje tym chłopakom. Maja fajna młoda kadre i dobrego trenera. Przyjście Deu uważałbym za osłabienie ich składu.
0
Ponoc juz pracuje/pracował. Widać to na boisku.
2
To ze Paulinho zamknie kilka jadaczek do wiedziałem:) może dzis Andre zamknie jadaczke mi:) prezentuje się coraz lepiej. Tyle, ze po tym piachu co grał do tej pory to niewielki „popis” i juz go chwalimy...
0
No z tych dwóch Arsenal nie do grania, jak zwykle z reszta, natomiast Lyon? Zdecydowanie, chociaż dzis odstraszył mnie brak Diaza.
0
Pisałem w komentarzu na temat typu na angielski hit ze będą gole. Over 3,5 a i myśle ze 5 goli albo więcej padnie.
I padło, jednak jakbym zagrał to pewnie byłoby męczenie buły i 0:0 ewentualnie jeden gol. Bukmacherka to zło:)
0
Tego się obawiam, ale chyba nie z tymi drużynami:)
Edit: Worek się rozwiązał:)
1
Ja bym wszedł grubiej. 3,5 over.
Spodziewam się tam goleady. Myśle ze 5 bedzie a może więcej.
Sklady sprzyjają:)
1
Ja się motywuje „po jednej” :)
0
Piłkarze Bristol pokazali jak z Manchesterami:)
Jestem fanem city od dawna ale... bardzo podoba mi się Liverpool bo lubię otwarta i bramkową grę. Jesli city przegra to w ogole nie bedzie mi smutno:)
0
Zwróciłem na to uwagę. Ozila tez nie ma. Ostatnio chyba grali z tero co kojarze. Ciekawie tam się dzieje..
0
No wlasnie. Tam wiele do zobaczenia:)
0
Dzięki:)
Ja nie podróżuje w lipcu-sierpniu:) zdecydowanie wole czerwiec-dłuższy dzien i wrzesien-mniej ludzi:)
Dopisze do swojej listy. Korci mnie tez Andaluzja. Pomyśle o tym miejscu. Wyglada zacnie:)
0
Tak z innej beczki. Czy ktoś tam byl? Fajne miejsce na wczasy?
0
Poczekajmy z tym słodkim pierdzeniem. W tej chwili ani Ty ani oni nie przewidzą.
0
Adrian jest tam gwiazda. Zrobili o nim program. Z nim w skladzie nie przegrali od nastu spotkań. Ida po mistrza jak po swoje.