escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałbym zeby to było przemyślane/obgadane władzami w związku i z częścią piłkarzy:)
Ale z drugiej strony, patrząc jak on kieruje tą kadrą to chyba to przemyślane posunięcie. Chociaż jak juz powiedziałem bardzo dziwne jak dla mnie.
0
Średnio rozumiem o co Ci chodzi?
Zrozumiałe jest wprowadzenie Paulinho i Coutinho ale z resztą bys się wstrzymał? Tzn zdradziłbys ze oni będą grać ale reszty nie podał?
0
Z pełna powaga ciesze się super występem Giroud:)
0
Wlasnie o to mi chodzi. Raz ze dziwne. Dwa ze wcześnie. Trzy to to o czym pisałem. Jak maja zareagować pretendenci do składu?
0
Ciekawi mnie czy często odwiedza La Ramble? W obecnym czasie, czasie „Domu z papieru”, o którym mówi się przynajmniej raz na minutę tutaj, zdziwiło mnie jego pytanie. Rozumiem pytanie czy posty treści „gdzie znaleźć napisy do odcinka x, gdzie moge znaleźć odcinek y” , ale zapytać czy to dobry serial to już padłem:)
7
Nowy/nowa na La Rambli?:)
0
Szkoda ze Paco nie ma. Mógłby dostawać troche minut. Drugi i jedyny napastnik po Luisie, który tez mógłby czasem odpocząć..
0
Samu na dwoje babka, ale zgadzam się z powyższym. To dziwna taktyka. Mamy 4 miesiące około. A gdyby jakiś zawodnik miał marzenia, miał szanse,ambicje, bardzo chciał a tu słyszy na kilka miesięcy przed, że jakby walczył w klubie to i tak nie ma szans na jedenastkę w kadrze. Np taki Firmino.
Nie wiem czy to nie podcięcie skrzydeł troche.
1
Co zrobiłeś?
3
Ja się dorzuciłem do koperty.
0
Alli może być wszędzie ale nad głowa musi popracować.
1
Liczę na overy tu i tu:)
Wczoraj dwa dwa overy 3,5 siadły az miło:)
0
Myśle ze zart był lepszy
0
Bo to słabe... chyba.
1
Ja zdecydowanie wole Totków, lubię „nowości”, mimo całej sympatii do starej damy... starej:) Davids, Del Piero, Buffon:)
0
No ja się uśmiałem:)
0
Bardziej mi chodziło o mizerię ze strony Milanu, ale jesli nasi zaprezentują się dobrze, to tym lepiej:) zwłaszcza Świerczok, który miał dobra końcówkę rundy a i tu tez zaczął z grubej rury w sparingach:)
0
Wcale się nie zdziwię jak Ludogorets łyknie Milan... tyle pieniędzy w błoto...
(Oczywiście jesli chodzi o Milan a nie Twój kupon)
0
Padłem!!! Chyba bardziej niz ona:)
0
W składzie Żiru:) oglądamy Chelsea:)
4
Powiedz ze to ironia i wiesz co to gra w dziadka...?
0
Nosz....:/ słabo.
1
Gol to fart, został trafiony piłką ale asysta super:)
Generalnie mega mecz. Pierwsza połowa Napoli nie istniało ale w drugiej to inna druzyna:)
1
Ciezko wybrać. Jeszvze Francja ma mega mocna pakę No i Hiszpania...
0
Nie ma co komentować. Przeciez ogranie sevilli (bez formy) i valencii (teraz w dołku) to tez świadectwo ze to słabe drużyny:)
0
Juz tak. Ale w zeszłym sezonie wyglądali lepiej niż ogóry. Czego potwierdzeniem jest gra w lidze Europy. Czy nie?
0
Wyglada na to, że straconych pkt przez Real powinniśmy szukać nie u „potentatów” (Sevilla, Valencia, Sociedad), a u ogorów:) tak więc „typowy” scenariusz tego sezonu:P
0
Buffon za chwile skończy karierę. O Napoli tez się mówi ze szukają bramkarza ( o ile to prawda). Myśle se Reina chętnie by wrócił.
A Casillas za słaby:)
0
To za młody i przede wszystkim za dobry gosc na ławkę. Tam powinni być ludzie odchodzący... kończący karierę.
Teraz bede leciał z grubej rury:) kandydatury bardziej poważne i te mniej:)
Reina, Buffon, Boruc (:D), Caballero.
Swoją drogą zobaczyć choć na jeden sezon Buffona. Byłoby pięknie:)
0
Rami to bedzie wzmocnienie na obronie. I to duże. W pierwszej połowie mizeria w drugiej juz na plus. Ale raczej Amerykanin, Antolic jak dla mnie słabo.