escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Naprawdę tak uważasz czy po prostu chciałeś się przyczepić?
Nie miałbyś większego „powera” gdyby urodziło Ci się dziecko?
Nie pomyślałal bys np... nie wiem.. „teraz moge przenieść góry”?
23
Powiedzial gosc pod artykułem gdzie autorem jest Julia:)
Szacun:)
7
Myśle że przy golu Lukaku, gdyby piłka trafiła w głowę któregos zawodnika, to by urwało:) armata:)
0
Tam sa ludzie do gry. Moim zdaniem Jose i te jego autobusy, remisy i wygrana 1:0 byleby wygrać nie pasuje tam. Skoro główna ich broń to nie stracić i może cos strzelimy, to chyba powinno się sprowadzić stoperów? Tam z przodu to jest top w Europie. Sanchez, Lukaku, małolaty, do tego Mata... w obronie natomiast padaka...
Myśle ze z jego obecna taktyka to Leicester :)
18
Jak można być takim ignorantem i mieć w du.. sprawdzenie daty ważności, najważniejszego dokumentu, przed taka (jakąkolwiek) podróżą?
1
Cieszę się z Williana Jose:)
Paczkę maja mega mocną:)
0
No to słabo... liczyłem ze jednak Totki przeskoczą Manu. Czyli mundial bez Harrego?
0
Na ile wypadł?
10
Gdyby ktoś był zainteresowany to na EuroSport 2 David Villa (NYC) - bracia Dos Santos i A.Cole (LAGalaxy)
:)
1
Filmiki to nie wszystko?
To na jakiej zasadzie 3/4 piejących z zachwytu nad jego gra wyraża swoje opinie? Nie znam kompletnie goscia, ba! Dam sobie uciąć rękę ze tu jest promil ludzi którzy go oglądają w lidze brazylijskiej:)
0
Każdy ma swój rozum, chce iść do kościoła to pójdzie, jak nie chce to nie. Czy w ustawie maczał palce kler? Nie wiem...
0
Ale ja nie tylko o niedzieli, ja również o 11 list, majowce, 1 list czy innych Bożych Ciałach. Rozumiesz? Jeden dzien, który by to nie był w tygodniu, a ludzie robią zakupy jak na tydzien. Ja o tym mówię.
0
Ja widzę z obserwacji dzisiejszych młodych jaki to styl. Nie mówię personalnie o Tobie.
Ale chamstwo, rozpieszczanie i „mam wszytko w dupie i nic mnie nie obchodzi” bardzo mnie irytuje u gówniarstwa.
0
No powiem Ci, ze mocne. Zamkneli sklepy zeby ludzie z nudy poszli do kościoła? Grube...
Myśle ze ten co ma iść do kościoła to pójdzie i to czy galeria jest dzis otwarta czy nie, nie zmieni jego zdania..
1
Mnie natomiast dziwi „konsument”. Bedzie jeden dzien bez zakupów i jest „panika”.
Mnie męczy stanie w kolejkach z kilkoma bułkami na „jutro” widząc przed soba pełne kosze, wypchane po „sufit”. Bo uwaga - jutro jest zamknięte. Ja nie wiem czy ludzie naprawdę nie myślą z kilkudniowym wyprzedzeniem? Ja w niedziele i tak nie robiłem zakupów, czasem tylko kupując pieczywo na poniedziałek.
0
Ale ja zgadzam się ze ta ustawa ma wiele błędów itd. Ja nie komentuje jej, a jeden komentarz. Bo teraz kolega Hawk się śmieje a w druga stronę by sie wkurzał ze nie może leczyć siebie, dziecka czy żony.
0
Patrząc z drugiej strony, gdyby stacje były zamknięte to by była krytyka ze Polacy nie mogą sie poruszać w niedziele. Ale to nic. Gdyby była apteka zamknięta i nie mógłbyś kupić leków bo akurat pilnie potrzebujesz to by był dopiero skandal.
Troche obiektywizmu:)
1
No i pięknie:)
4
Do drugiej drużyny go! Niech tam zasuwa... pan dorosły:)
7
Oj dziecko przemyślało swoje „położenie”. Niech ci tatuś ściągnie jakiegoś brazylijskiego kolegę i bedzie dobrze:) potanczycie sobie sambę po kolejnym golu z Dijon:)
4
Dla mnie Totenham w dwumeczu był ewidentnie lepszy i ??? Juve gra dalej.
7
Podsumowując wczorajszy dzien... i nie, nie o Was kobiety:)
Cieszę się ze się skończył. Rok temu to był piękny mecz, ale szczerze? Rzygałem dzis „wspominaniem” komentarzy, zdjęć, meczu, komentarzy komentatorów... niczym jakies kilka tygodni temu domem z papieru:)
1
Ligę mistrzow przerżnęli.
Ligę Europy odpuścili - przynajmniej dwumecz z Lipskiem:)
Śmiem twierdzić ze to bardzo dobra druzyna. Myśle ze nawet lepsza niż te które wymieniłeś.
Problemem jest ławka. Tak mi się wydaje. Nie maja tyle kasy zeby na ławce siedziało kilku dobrych zmienników. Tam gra 13-14 ludzi.
W weekend maja mecz z Interem a za miesiąc z Juve. Zobaczymy jak sobie poradzą.
Scudetto albo smierć. I myśle ze na to postawili.
0
Bedzie pasował? W mistrzu bądź drugim zespole serie A? No nie... ten gosc jak dla mnie za słaby na Napoli.
0
Czego nie mozesz?:)
0
Stary daj spokoj. Podałeś przykład gdzie Theo został wystrzelony w powietrze. Tylko takie faule to faule na karnego? Karny jak byk. Gosc (obrońca) nie musnął nawet piłki i zahaczył nogę napastnika. To jest wielbłąd paczki sędziowskiej Marciniaka.
0
Widocznie złe odebrałem. Sorry
0
Po co Ronaldo w tym wszystkim?
Po co te przepychanki Ten lepszy czy tamten.
Zostawmy to historykom, uważamy obaj, że dla nas lepszy Messi.
Nie mieszaj CRa do tego.
Z resztą wypowiedzi się zgadzam. Nie sądzę, żeby dal radę przegonić Pele.
3
A Ty rozumiem jesteś wielkim fanem ligi brazylijskiej i tego całego wielkiego Arthura ogladasz co tydzien tak?
„Jako jeden z niewielu na świecie zastąpi Xaviego”. Czytam i oczy krwawią.
0
Myśle ze dostał swoją szanse i tak jak Deulofeu nie pokazał za wiele poza jakimś jednym meczem.
Oczywiście do tej grupy można zaliczyć Andre G, ale z kolei ten ma dziwny kredyt zaufania:)