escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi nie chodzi o licytacje a irytację. Ten mecz oddali bez walki, przeszli obok. Maja wyniki jakich dawno nie mieli, druga porażka w sezonie na trzech frontach (chyba ze się myle, to poprawcie), ale stylu nie ma w tej grze. W wielu meczach męczyłem się oglądając. Naprawdę.
Zero zaangażowania, pomysłu. Żałuje tylko ze nie dał zmian w jedenastce
Skoro ten mecz to była formalność to dać szanse zmiennikom. Którzy sa głodni gry, a jeszcze jakby dostali te szanse na tym etapie rozgrywek to myśle ze tam by gryźli trawę. Suarez bez formy, Umtiti od momentu kontaktów z MU bez formy, Pique i Busi co chwila mówi się ze kontuzja, ze bóle. Ja nie mówiłem wymienić ich wszystkich od razu, ale można było pokombinować.
Prawda jest taka ze trener nie kombinował i wlasnie tym przekombinował.
Żal takiej szansy na LM.
0
Nasi nawet nie wyszli na boisko. Wczorajsza "gra" to śmiech na sali.
PSG strzeliło chociaż gola na wyjeździe.
2
„Smutek żal i niedowierzanie.”
Sensacje XXI wieku przedstawia Bogusław Wołoszański.
Kiedy to w 2017 roku Barcelona po pięknej remontadzie wyrwała wręcz z gardła awans do dalszej fazy ligi mistrzów PSG, wszyscy myśleli, że tytuł „frajerów roku” będzie należał do francuskiej drużyny przez lata.
Nic bardziej mylnego. Po zaledwie roku tytuł ten wędruję właśnie do Barcelony.
Smutek żal i niedowierzanie….
Cała Katalonia w rozpaczy.
1
To się musiało stać. Przykro mi, ze akurat w takim meczu. Rozmawiając ze znajomymi mówię ze Barcelona ma rewelacyjne wyniki od początku sezonu, ale niestety gra jest mierna. A dzisiaj to juz przeszli samych siebie.
3
A ja bym chciał a ja bym chciał...:)
To ja tez napisze. Verma i Jasper:)
0
No tak, tylko cała trójka jednak juz swoje lata ma:) wiec coraz częściej będą siadać, o ile bedzie miał ich kto zastąpić.
0
On gada ze wszystko zależy od niego, jak to on, ale myśle ze skoro jest taki temat to trener to załatwi i zobaczymy.
Fajne jest to ze chce pograć i zobaczyć w jakiej bedzie formie.
0
Drugi za rok mozemy smialo wykluczyć:) a pierwszy? Dopiero bedzie chciał istnieć w Europie. Rabiot juz istnieje. Nie jestem zwolennikiem Arthura. Nie znam go, nie śledzę jego statystyk i nie jaram się jego transferem jak 650 na 652 ktorzy nawet go nie widzieli w grze poza youtubem:)
0
Nie przesadzaj. Jesli trener jak również „rada drużyny” będą go chcieli to nie widzę przeszkód. Ten gosc jest wzmocnieniem dla każdej drużyny i, jak się okazało, w każdym wieku:)
0
Bo sponsoruje go jakiś bukmacher czy cis.
1
Bardzo mi się podoba z jaką gracją porusza się na boisku. Naprawdę widziałbym go u nas.
10
Pisałem juz wczesniej. Jego potencjał jest niewykorzystany. Bardzo często urywa się lewa strona niczym Alba ale nie dostaje piłek. Myśle ze szkoda go sprzedawać. Jordi nie bedzie grał zawsze po 90 min.
0
Znowu Patrick i znowu powtórka komentarza... od niego wszystko się zaczęło:)
0
Haha niby tak, ale przecież nie powiedzieli czegoś niezgodnego z prawdą. Myśle, ze te strzały zaskoczyły również Laskowskiego:)
0
Najpierw zdecyduje o odejściu a potem będą ewentualne tytuły. Do końca kwietnia musi podjąć decyzje.
0
Nie wiem czy ktoś zrobił taka statystykę (w co wątpię) ale wczoraj widziałem najwiecej strzałów Messiego prawa noga w meczu.
Jakby na przekór statystykom:)
1
Mam nadzieje ze tym złapaniem za herb Umtiti zamknął polemikę o swoim odejściu.
Edit nawet jesli to samobój:)
1
Nieważne kto, ważne zeby ktoś zastawił im drogę do kolejnej wygranej w LM.
0
Zmarnowany talent. Teraz go obserwuje w Chinach:)
0
Masz racje. I PSG (młodość itd) i Juve (doświadczenie) mieli dać rade. Jednak w tej chwili swoją grą tylko mnie City przekonuje. My gramy naprawdę w kratkę. Często więcej szczęścia mamy po prostu, a często te mecze to męczarnia dla oczu.
0
Myśle ze City tez może:)
0
Z tego co się orientuje Legia dostając się do LM miała najłatwiejsza drogę do tego. Według wczesniej ustalonych zasad. Natomiast jesli dobrze kojarze to od przyszłego sezonu tam bedzie najtrudniej dostać się w historii - według zasad :)
Na chwile obecna wyglada to mizernie.
Mnie natomiast martwi co innego. Coraz mniej naszych zawodnikow. To jest przerażajace. Skoro i tak juz pewnie w pucharach (poza śmiesznymi eliminacjami w których i tak głównie oglądamy „eurowpierdole”) nie pogramy to może chociaż grajmy większa ilością naszych zawodnikow.
0
Słusznie.
0
Livesports.pl
0
17 wliczając mecz w pucharze Katalonii(?). Tak wychodzi. Ostatnia porażka z Espanyolem.
0
Ok:) to może Ci to przeszkadzać:)
0
Powyżej zart:) ale teraz tak na poważnie.. moge spytać ile masz lat ze przeszkadza Ci te „kilka siwych włosów”?
0
To jest kolejka przed liga mistrzow. Tak Barcelona jak i Bayern mogą wystawić rezerwy. A to sa ciężkie mecze.
0
Tylko ten w czarnej tubie:D
1
Tylko tata:)